Het is wel waar wat ze zeggen over de schermresolutie.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:46 schreef Yashaaaaa het volgende:
Dan zou ik in principe een wildfire mogen gaan halen.. Maar ik was toen straks op een borrel.. (het was wel een informatiekunde/ca borrel) en daar had 90 % met wie ik gesproken had een legend of een desire (of een iphone 4) en die hebben mij toch wel erg gewaarschuwd (het blijven natuurlijk nerdjes) over de schermresolutie van de wildfire dus ik ben nu weer in twijfelland
Dan praat je echt over minder dan 1% van de apps, ik ben nog nagenoeg geen apps tegengekomen die niet op de Wildfire draaien. Dus of je daar dan nu je keuze van af moet laten hangen...quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 08:29 schreef Stroopwafels het volgende:
[..]
Het is wel waar wat ze zeggen over de schermresolutie.
Ik ben onwijs blij met mijn wildfire, maar de resolutie is echt bagger omdat sommige apps het niet ondersteunen. Verder is de wildfire echt een top toestel als het je eerste smartphone is. ( zoals bij mij het geval ) Maar stiekem kan ik niet wachten als ik een nieuw toestel mag uitkiezen. ( Desire HD ).
Ik zou eerst eens gaan kijken welke apps je actief gaat gebruiken, want facebook en gmail werken uitstekend op de wildfire.
Ik ook niet, maar misschien ben ik gewoon niet zo veeleisend. Ik ben nog steeds erg blij met mijn wildfirequote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:36 schreef Ynske het volgende:
totaal nog geen hinder met apps ondervonden met mijn wildfire
De resolutie stoorde mij wel. Jammer, want in andere opzichten is de Wildfire een heel erg leuk toestel als tweede telefoon. En ik heb voor 150 euro een Legend op de kop kunnen tikken, en het verschil is toch opmerkelijk groot.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:41 schreef Devz het volgende:
[..]
Dan praat je echt over minder dan 1% van de apps, ik ben nog nagenoeg geen apps tegengekomen die niet op de Wildfire draaien. Dus of je daar dan nu je keuze van af moet laten hangen...
Maar het is wel waar dat de resolutie gewoon minder is dan op de Legend en Desire. Vraag is alleen of dat je gaat storen (ik denk alleen als je een betere phone gewend bent) en of je er eventueel het extra geld voor over hebt voor een duurder toestel.
Ik had een samsung omnia dus een nieuw toestel kon ook alleen maar beter jaquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:46 schreef DaMart het volgende:
Nu mijn Wildfire het weer doet (raar ding, eerst een dag lang geen signaal willen opvangen en 2 dagen later is er niks aan de hand), ben ik er ook erg blij mee. Ik heb ook nog geen problemen met resolutie of zo. Maar ja, ik was een Nokia 6300 gewend, dus de resolutie is er alleen maar op vooruit gegaan
.
Volgens mij heb ik de legend vanwege de prijs en de accuduur destijds terzijde geschoven. Hoe bevalt die verder? Komt daar ook een 2.2 update voor?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:10 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
De resolutie stoorde mij wel. Jammer, want in andere opzichten is de Wildfire een heel erg leuk toestel als tweede telefoon. En ik heb voor 150 euro een Legend op de kop kunnen tikken, en het verschil is toch opmerkelijk groot.
Fast web installer + appbrain helpen daar goed bij. Ik ben nog geen app tegengekomen die ik via die weg niet kon installeren en de apps die ik niet uit de store kon halen maar wel op die manier kan installeren werken gewoon goedquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 08:29 schreef Stroopwafels het volgende:
[..]
Het is wel waar wat ze zeggen over de schermresolutie.
Ik ben onwijs blij met mijn wildfire, maar de resolutie is echt bagger omdat sommige apps het niet ondersteunen. Verder is de wildfire echt een top toestel als het je eerste smartphone is. ( zoals bij mij het geval ) Maar stiekem kan ik niet wachten als ik een nieuw toestel mag uitkiezen. ( Desire HD ).
Ik zou eerst eens gaan kijken welke apps je actief gaat gebruiken, want facebook en gmail werken uitstekend op de wildfire.
De resolutie is hetzelfdequote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:46 schreef DaMart het volgende:
Nu mijn Wildfire het weer doet (raar ding, eerst een dag lang geen signaal willen opvangen en 2 dagen later is er niks aan de hand), ben ik er ook erg blij mee. Ik heb ook nog geen problemen met resolutie of zo. Maar ja, ik was een Nokia 6300 gewend, dus de resolutie is er alleen maar op vooruit gegaan
.
De resolutie als je naar de specs kijkt lijkt erg laag ja, maar het beeld is wel mooi scherp en helder dus merk je het niet zo.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
Hmmm dus dat blijft het grote hekelpunt, de resolutie
Morgen even naar de stad dan
Vergeet niet ook dat bijna alle oudere Android telefoons een hogere resolutie hebben. Ook betaalbaardere zoals de Samsung Spica en T-mobile Pulse.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:45 schreef ZodiaX het volgende:
De resolutie als je naar de specs kijkt lijkt erg laag ja, maar het beeld is wel mooi scherp en helder dus merk je het niet zo.
Ik denk alleen als je altijd hogere resoluties gewend bent van iphones of htc desire/legend bv dat je dan even moet wennen.
Als je dat niet gewend bent zul je je prima vermaken met deze telefoon, lage resolutie of niet.
Goede keuze hoor. Het scherm is idd briljant. Veel beter dan dat van mijn Spica en Wildfire. Als je het verschil in prijs kunt opbrengen (qua abo dan in dit geval) is het gewoon een betere keuze. Het is dan ook geen eerlijke vergelijking met de Wildfire. Die moet je met andere toestellen in dezelfde prijsklasse vergelijken zoals de Samsung Apollo.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:11 schreef Yashaaaaa het volgende:
Dus dank voor jullie hulp, maar het wordt toch de legend
Het is volgens mij de resolutie hoor. Op mijn Spica draait ie fantastisch. (die heeft dan wel een 800mhz cpu maar toch)quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:56 schreef Ame_thyst het volgende:
Angry Birds is te zwaar voor Wildfire
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |