Echt niet, dat is 333 per uur.quote:
Lijkt me erg lastig ja. Iedere 10 secondequote:
Tuurlijk!quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:48 schreef Nectar het volgende:
[..]
Grapje
Mag ik trouwens hier ook nog wat mensen bednaken?
Eigenlijk was geen 1 post van alle 2187 baggerquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:48 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Lijkt me erg lastig ja. Iedere 10 secondeFlinke bagger dan
Ja hoor, ga je gang.quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:48 schreef Nectar het volgende:
Mag ik trouwens hier ook nog wat mensen bednaken?
Alles in MEN is baggerquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:49 schreef Nectar het volgende:
[..]
Eigenlijk was geen 1 post van alle 2187 bagger
Zozo, netjes hoorquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:49 schreef Nectar het volgende:
[..]
Eigenlijk was geen 1 post van alle 2187 bagger
Zou kunnenquote:
Nee eigenlijk niet, want anders zou het niet moeten bestaan, als het bagger zou zijn, want dan zou je eigenlijk alleen maar bagger posten de hele tijd en dus een ban krijgen.quote:
Ctrl+zquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:54 schreef Nectar het volgende:
Godver ik had net een hele speech geschreven drukte ik op backspace ;s
Je bent mij vergetenquote:Op maandag 9 augustus 2010 14:01 schreef Nectar het volgende:
Nogmaals dan:
Ik wou even iedereen bedanken die mij hielp en steunde gisteren, voor het halen van mijn record, anders was het natuurlijk niet gelukt he, want dan zou ik steeds in me eentje moeten posten!
- JustinK, bedankt jongen voor de vele posts die je gisteren had geplaatst waarin ik in minder dan 10 sec op kon reageren en dat je goed luisterde naar mijn garpen in de men topics EN de steun natuurljik
- Goldfinger1963, bedankt jongen voor ook de vele posts die jij had geplaatst en het zeggen van KOM TERUG!!!!!!!!!!!!!!!!! toen ik een pauze had genomen, want je was een beetje bezorgd zag ik, dus ook voor de goeie steun!
- Chufi, Bedankt jongen, jou had ik als eerst gevraagd of je me wou helpen en je zei meteen ja en gaf me tips, echt goed was dat, en de posts waarop ik kon reageren, bedankt.
- TheSilentEnigma, bedankt meisje, voor de steun en telkens het vragen van hoeveel ik al had en natuurlijk de post in de men topics.
- Arcee, bedankt jongen voor het continue zeggen van hoeveel posts ik al had en de stats telkens bij te houden voor mij en natuurljik de posts die je had geplaatst.
- xyzyx, bedankt jongen voor het vertrouwen hebben in mij al om 12;00
- GibsonsLesPaul88, bedankt jongen voor de tips die je me gaf met PM's.
Iemand vergeten? dat zou wel triest zijn
En mij ook. Ook al was ik amper online gisteren.quote:
Nee jij kan opdonderen met je telkens vragen of ik een ban magquote:
\quote:Op maandag 9 augustus 2010 14:03 schreef Japsnars het volgende:
[..]
En mij ook. Ook al was ik amper online gisteren.
legitieme baggerquote:Op maandag 9 augustus 2010 13:54 schreef Nectar het volgende:
[..]
Nee eigenlijk niet, want anders zou het niet moeten bestaan, als het bagger zou zijn, want dan zou je eigenlijk alleen maar bagger posten de hele tijd en dus een ban krijgen.
Ik vroeg het een keerquote:Op maandag 9 augustus 2010 14:04 schreef Nectar het volgende:
[..]
Nee jij kan opdonderen met je telkens vragen of ik een ban magen mijn posts gewist mogen worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |