Geen idee. Nadat we te horen kregen dat het een echte stadswagen is, hebben we er niet meer verder naar gekeken. Vond het wel jammer, want vond het een mooie wagen.quote:Op maandag 30 augustus 2010 17:37 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik ook wel een voordeel aan de Stokke. Is de Stokke compact? Minder dan de Slider toch?
O. Ja, wij zijn wel lang. Is de stang van de 4-rider dan langer? Of schop je er bij de Slider tegenaan?..quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 08:20 schreef Koningin het volgende:
[..]
Geen idee. Nadat we te horen kregen dat het een echte stadswagen is, hebben we er niet meer verder naar gekeken. Vond het wel jammer, want vond het een mooie wagen.
Weet trouwens niet of je groot bent, maar de Mutsy is niet echt gemaakt voor grote/lange mensen vind ik. Wij zijn vrij klein, dus dan gaat het goed. Kies dan de 4rider ofzo.
Yup, ik! Ik ben er erg tevreden over! Wat wil je precies weten?quote:Op zondag 29 augustus 2010 11:12 schreef J-net het volgende:
K ben aan het denken aan de Maxi Cosi Mura 3. Iemand ervaringen mee?
wat een oerlelijk ding zeg. ik denk dat als ik iemand daar mee zie lopen, ik die persoon hard ga uitlachenquote:Op maandag 30 augustus 2010 22:22 schreef GirlGoneBad het volgende:
Ik heb zojuist m'n ideale kinderwagen gevonden. Ik ben dan weliswaar (nog) niet zwanger, maar ik denk dat dit de eerste wagen is waar wij naar zullen gaan kijken.
[ afbeelding ]
De Recaro Babyzen.
Verkrijgbaar in Nederland vanaf oktober...
Voor meer info, klik hieronder:
http://www.babyjungle.nl/BabyZen-by-Recaro-p-16256.html
Ziet er lekker stoer en robuust uit (ik ben benieuwd of dat in real life ook zo is), is redelijk klein inklapbaar, en er zit een lampje voorop zodat je in het donker ook ziet waar je loopt (al betwijfel ik of ik dat ooit zal gebruiken...).
Hij is wel vrij prijzig. Ik heb bij Recaroshop gekeken en daar kostte deze wagen 1300 euro inclusief Young Profi + (Maxi Cosi Cabrio van Recaro),wanderwageninzet en nog wat accessoires...
Ja! Eureka! Ik ben om! Die wil ik!quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 22:59 schreef Keshet het volgende:
Ah, dan is 't al een ander verhaal.
Ik persoonlijk zou dan toch voor deze gaan:
[ afbeelding ]
Hoe groot is ie opgevouwen; wij hebben een opel corsa en de vraag is of ie dan achterin past.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 22:47 schreef Keshet het volgende:
[..]
Yup, ik! Ik ben er erg tevreden over! Wat wil je precies weten?
Paradijsvogeltje, wij zijn alletwee om en nabij 1.90, de Mura 3 is voor ons goed te doen!
oh! haha maar das toch heul niet erg? En mooie deal met die voetenzak erbijquote:Op vrijdag 3 september 2010 12:51 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Die paarse is ook niet mijn ding hoor Huup.
De bruine vind ik wel mooi! Maar goed wij hebben onze kinderwagen ook in het bruin besteld.
Ik heb trouwens heel hormonaal gedaan en wilde toch liever de nieuwste versie van de Easywalker i.p.v. de driewielige oudere versie die nergens live te bekijken viel en alleen bij de ING te bestellen was.
Mijn moeder en schoonouders betalen ieder de helft dus nu krijgen we de Qtro met doh vier wielen. De voetenzak kreeg je er gratis bij. Dat ding had ik er nooit zelf bij gekocht want ¤85,-, serieus??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |