Moest ik ook, maar 's middags pas, had qua tijd best kunnen gaan eigenlijk, stom van me... maar ik vergeet het ook steeds.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 12:10 schreef Twinkly het volgende:
Ja dat! Ik dacht dat je moest werken!Volgende maand?
@ongesteld, ik roep de hele dag "chocolaaaa"
Ik ben juist hartstikke blij met onze Prenatal eigen merk buggy!(ook puur voor de vliegvakantie gekocht) De wieltjes kan je los of vastzetten he? Juist fijn.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 14:21 schreef Stiemie het volgende:
Wij hebben hier een buggy liggen en die hebben we alleen op vakantie gebruikt . Het is een prenatal eigen merk geval en ik vind het een echt onding. Sturen met 1 hand is onmogelijk en hij hobbelt alle kanten op.
Tsja die van mij is inmiddels bijna 3 jaar oud dus ik kan best een ouder model hebben natuurlijk. Ik kan de wieltjes ook niet vastzetten. Maar ach hij deed toen waarvoor we 'm gekocht hadden en het was een superuitverkoopje met kortingsbonnen toen. Geloof dat ie 35 euro kosttequote:Op zaterdag 7 augustus 2010 15:56 schreef Poppejans het volgende:
[..]
Ik ben juist hartstikke blij met onze Prenatal eigen merk buggy!(ook puur voor de vliegvakantie gekocht) De wieltjes kan je los of vastzetten he? Juist fijn.
Gelukkig dat we hem voor de vakantie even uitprobeerden want we moesten er mee terug omdat we hem niet ingeklapt kregen,ook mijn vader kreeg het niet voor elkaar.
In de winkel deden ze het voor in 2 simpele stapjes![]()
![]()
Das een koopje! Of Prenatal was toen wat goedkoper, vind ook hun eigen merk dingen nog best aan de prijs.Of wellicht toch wat verschil in buggy.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 16:03 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Tsja die van mij is inmiddels bijna 3 jaar oud dus ik kan best een ouder model hebben natuurlijk. Ik kan de wieltjes ook niet vastzetten. Maar ach hij deed toen waarvoor we 'm gekocht hadden en het was een superuitverkoopje met kortingsbonnen toen. Geloof dat ie 35 euro kostteEn we gebruiken 'm dus alleen voor de vliegvakanties.
Weet je, ondanks dat vond ik het er nu al heerlijk. Moet je nagaanquote:Op zaterdag 7 augustus 2010 20:15 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Oei Groofs, dat was voor de kids dus niet echt een geslaagde dag![]()
Maar het gaat vast helemaal goed komen, lekker op vakantie!
wij zijn vandaag ook even wezen snuffelen op de camping (tis 25 min rijden)
Superleuk, we hebben er zin in! Meike wou helemaal niet meer mee naar huis natuurlijk.
Lars vond alles wel best.
We hebben het sanitair nu ook goed kunnen bekijken, supersupernetjes en mooi. Met babybadjes, en ook een groot ligbad
Dat is ook zo! Beterschap voor hem in ieder geval!quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 20:20 schreef Groofsken3 het volgende:
Nieuwe User, het was echt een prachtige dag eigenlijk. Warm, het strandbad helemaal vol met kindjes. En die twee miniregenbuitjes waren ook feest, want allemaal de tent in enzo.
![]()
Nee, over het weer maak ik me helemaal geen zorgen meer.
Wel over dat ziekzijn van R en over of hij daar wel gaat slapen in een campingbedje. Maar goed, dat gaan we morgen merken. vandaag heeft hij de hele middag zielig kreunend bij mij in de doek gehangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |