Stand # 2013quote:Op donderdag 5 augustus 2010 17:40 schreef MREn het volgende:
little river band!
(dit is geen hint meer, maar een rebus)
Zeer zeker!quote:
Marina and the Diamonds!quote:Op donderdag 5 augustus 2010 19:44 schreef Ofyles2 het volgende:
Zelfde thema, andere vraag:
Van wie is het debuutalbum 'The Family Jewels' afkomstig?
Wie?quote:Zij had zitting in het Huis van Afgevaardigden namens de Democratische Partij, maar is vooral bekend als de eerste vrouwelijke kandidaat voor het vicepresidentschap namens een grote Amerikaanse partij.
Zo moeilijk is die toch niet? er staat genoeg informatiequote:Op donderdag 5 augustus 2010 21:58 schreef Nectar het volgende:
(Paniqui, 25 januari 1933 - Makati City, 1 augustus 2009) was van 1986 tot 1992 de elfde president van de Filipijnen.
kwam aan de macht toen Ferdinand Marcos, die het land jarenlang op dictatoriale wijze regeerde, moest vluchten na een massale geweldloze volksopstand. Bij deze opstand kwamen een deel van het leger en honderdduizenden burgers in opstand naar aanleiding van de zeer omstreden verkiezingsuitslag van 1986.
, wier echtgenoot
. in 1983 werd vermoord bij terugkeer uit ballingschap, was bij deze verkiezingen de belangrijkste kandidaat van de oppositie geweest.
was de eerste vrouwelijke president in de geschiedenis van de Filipijnen en zou haar termijn, ondanks diverse couppogingen, weten uit te zitten. In het buitenland werd
veelvuldig geprezen voor het terugbrengen van de democratie in de Filipijnen. Veel Filipino's raakten echter gedurende haar termijn teleurgesteld toen de hoge verwachtingen niet werden waargemaakt. Ze werd in 1992 opgevolgd door minister van Defensie Fidel Ramos, een van de hoofdrolspelers bij de EDSA-revolutie en de belangrijkste steunpilaren van de regering. Na haar presidentschap trok ze zich terug uit de politiek, maar toonde zich op diverse momenten nog wel politiek betrokken. Zo riep ze zowel president Joseph Estrada als diens opvolger en huidige president Gloria Macapagal-Arroyo op af te treden na diverse aantijgingen van corruptie.
Wat moet er op destaan?
Nee!quote:
Stand # 2013:quote:
Goedemorgen tomaatquote:
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
nightcowboy +1quote:
Wie?quote:De Amerikaanse hiphopsteris sinds gisteren officieel presidentskandidaat in Haïti.
schreef zich bij de partij Viv Ansanm in met de woorden: "de Verenigde Staten hebben Obama en jullie krijgen
'". Omstanders vertelde hij geen geld van hen te willen maar hun macht om verandering te kunnen brengen.
Stand # 2013:quote:
Net als Zwitserland heeft Nauru inderdaad geen hoofdstad.quote:
Wat isquote:kan verwijzen naar:
*(volk), een volk in de Verenigde Staten
*(taal), de taal van dat volk
*(webserver)
* Jeep![]()
*(single), een single van de hardrockband Europe uit 1987
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
Jup, en die's niet van Koolhaas..quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 12:37 schreef CaLeX het volgende:
Die middelste is toch het station van luik?
Nou vooruit.. Santiago Calatrava is de naamquote:
Stand # 2013:quote:
quote:
Stand # 2013:quote:
Niet origineel helaasquote:
quote:
Hij staat toch nog open?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:10 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
En flauw, ik weet die vraag van Uncharted wel
Nee, Australië zit nog met 40% meer inwoners per vierkant kilometer dan het land dat ik zoek...quote:
Ruim 4x te hoog, maar je zit wel in de buurt.quote:
66x te hoog zelfsquote:
Geen land.quote:
Ook geen land.quote:
1,5x hoger dan het antwoord...quote:
quote:
Ik blijf niet opzoekenquote:
Ja, kan ik er wat aan doen dat jullie allemaal niets wetenquote:
Dat denk ik ook niet, maar dan nog kom je er nietquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:21 schreef Doks het volgende:
ze rekenen groenland zeker niet bij denemarken :p
Ja hoor, je had Groenland goed kunnen rekenenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:21 schreef Bart het volgende:
[..]
Ja, kan ik er wat aan doen dat jullie allemaal niets weten.
quote:
quote:
1,9 inwoner per vierkante kilometerquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:23 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Laatste en dan geef ik op:
Mongolie
quote:
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:18 schreef Bart het volgende:
[..]
Ruim 4x te hoog, maar je zit wel in de buurt.
Wow, dat heb jij toevallig goed gegokt zeg...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:23 schreef Pannenkoek3000 het volgende:
Laatste en dan geef ik op:
Mongolie
Hij zei toch in de buurt van Ruslandquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:25 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Wow, dat heb jij toevallig goed gegokt zeg....
Correctquote:
Klopt ook, maar die kende ik zelf niet meer, dus daarom heb ik er maar drie gevraagdquote:
quote:
Zelfde woord - andere betekenisquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:59 schreef Ofyles2 het volgende:
Waarmee houdt iemand zich bezig die aan hodonymie doet?
Lezen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:12 schreef Nectar het volgende:
[..]
WTF een homoniem is zelfde woord alleen met andere betekenis = homonymie.
er staat hodonymiequote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:12 schreef Nectar het volgende:
[..]
WTF een homoniem is zelfde woord alleen met andere betekenis = homonymie.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:14 schreef Yankee het volgende:
[..]
er staat hodonymie
Lekker aan het google'en?!
Verkeerd gelezen, 1 letter verkeerd gelezen omdat ik nooit van het woord heb gehoord en dan gelijk aan het google'en? yeah rightquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:14 schreef Yankee het volgende:
[..]
er staat hodonymie
Lekker aan het google'en?!
Bedoelde u: homonymiequote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:14 schreef Yankee het volgende:
[..]
er staat hodonymie
Lekker aan het google'en?!
Ik kan me nog herinneren dat ik qonmann gestrikt had met een vraag over de precieze achternaam van Anouk...quote:
vertel...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:20 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik kan me nog herinneren dat ik qonmann gestrikt had met een vraag over de precieze achternaam van Anouk...
Moeten we nog afwachten...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:25 schreef zebaz het volgende:
Je bent wel behoorlijk sneu als je bij een quiz die nergens om gaat vals gaat zitten spelen. Besteed dan je tijd aan fraude die iets oplevert zou ik zo zeggen
Anyway, Nectar is geregistreerd op 1 augustus, vast de bekende valsspeler onder een nieuw account?
de bekende valsspeler? Waar heb jij het nou weer overquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:25 schreef zebaz het volgende:
Je bent wel behoorlijk sneu als je bij een quiz die nergens om gaat vals gaat zitten spelen. Besteed dan je tijd aan fraude die iets oplevert zou ik zo zeggen
Anyway, Nectar is geregistreerd op 1 augustus, vast de bekende valsspeler onder een nieuw account?
Onee?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:26 schreef zebaz het volgende:
In het zinsverband slaat homonymie nergens op.
Nope. Net zo min als "Waarmee houdt iemand zich bezig die aan synonymie doet". Het gaat overduidelijk om een kunde of interesse, niet om een eigenschap van woorden.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:28 schreef Nectar het volgende:
[..]
Onee?
Waarmee houdt iemand zich bezig die aan homonymie doet?
Dit slaat nergens op in zinsverband?
Volgende hint: in Nederland is hodonymie gebruikelijk sinds de 19e eeuw.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:21 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Het heeft zeker iets te maken met plaatsbepaling.
Ok, als jij mij beschuldigt van opzoeken (valsspelen) omdat ik nieuw ben en omdat ik 1 letter verkeerd lees, ben jij eigenlijk best wel apartquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:31 schreef zebaz het volgende:
[..]
Nope. Net zo min als "Waarmee houdt iemand zich bezig die aan synonymie doet". Het gaat overduidelijk om een kunde of interesse, niet om een eigenschap van woorden.
Anyway, je hebt genoeg aandacht gekregen, zoals ze op usenet zeggen: PLOINK (helaas 'virtueel' op Fok, want geen killfile). Google dat maar
Kwartetquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:59 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Kaartspel, maar niet met deze kaarten.
Pokerquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 17:02 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dan gaan we hiermee verder...
Beginletter P.
Stand # 2013:quote:
Uiteraardquote:
Oops, dit bleek te kloppenquote:
Nee, enkel Gouden Framboos...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 18:52 schreef tomtomaat het volgende:
Gouden kalf trouwens ook zie ik nu....
Ow, ja oké dat was dus ook in 1981 blijkbaarquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 18:54 schreef tomtomaat het volgende:
Het Gouden Kalf is de grote prijs van het Nederlands Film Festival, in navolging van de Gouden Beer (filmfestival van Berlijn) en de Gouden Leeuw (filmfestival van Venetië). Het kwam de bedenkers van de naam goed uit dat er ook een bijbelverhaal gaat over de aanbidding van een gouden kalf (Exodus 32).
Sinds 1981 wordt deze prijs jaarlijks tijdens het festival uitgereikt aan Nederlandse filmmakers, scenarioschrijvers, producenten, acteurs en actrices.
Stand # 2013:quote:
die zoek ikquote:
Stand # 2013:quote:
Stand # 2013:quote:
quote:
maak er maar 2 van of misschien 3. is al moeilijk genoeg.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 19:47 schreef BartMegens het volgende:
Het ligt stil, ik ga hem parkeren.
We kennen hier een Nederland veel honden uit Europese landen, de US, Canada, Azië, undsoweiter. Maar ook Nederlandse rassen zijn 'sterk'. Noem 5 Nederlandse Hondenrassen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |