Niets.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:14 schreef Gellius het volgende:
Wat doe ik met de aardedraad als ik een lamp heb waar niet in de bevestiging van een aarding voorzien is?
K.?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:30 schreef Ringo het volgende:
Met die visie op mijn persoon valt goed te leven, K.
Daar doe je inderdaad niets mee. Dus ook niet ergens anders aan bevestigen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:14 schreef Gellius het volgende:
Wat doe ik met de aardedraad als ik een lamp heb waar niet in de bevestiging van een aarding voorzien is?
Ik voel me aangesproken, hoewel ik het vrijwel nooit over bukkake heb en als ik het dan al over bukkake heb, dan zeg ik daar hele intelligente en interessante dingen over, dacht ik zo toch! Over die naam, Korstje - Ringo had het er al over, wil ik ook nog terloops iets opmerken. Ik heb een vriend, een goede gozer, die laatst over een huisgenote zei dat ze een 'vieze Spaanse hoer met korsten op haar kut' is. Ik hoop dat deze anekdote tot de verbeelding spreekt; beeldig is het zeer zeker niet.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 15:38 schreef Korstje het volgende:
Ik vind je een beste gozer, zolang je het excessieve dierenleed maar op een lager pitje zet. Daarbij ben je de enige in deze reeks die meer over z'n leven prijsgeeft dan het eeuwig heersende gelul over spulletjes voor luiervreters, Starcraft, werkperikelen en bukkake. Juist jij grossiert in tot de verbeelding sprekende anekdotes, maar of ze ook beeldig zijn, dat is een tweede.
Ik begrijp vrijwel geen flikker van wat je zegt, maar het klinkt poetisch (puntjes op de e). Ik denk dat je beste habitat een mooie berg zou zijn, vijfduizend meter boven de mensheid, waarop de echo van je dichterlijke geraaskal slechts heel af en toe de sardonische sterveling zoals ondergetekende bereikt. Te veel daarvan zou niet goed zijn.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:30 schreef Ringo het volgende:
Met die visie op mijn persoon valt goed te leven, K.
Dat deze spin nu dood is, daar kan ik weinig meer aan doen. Verder zie ik geen reden om me juist hier als heimelijke dierenbeul te profileren.
Wat mijn bijdragen op de rest van het forum betreft: jij zou toch moeten weten dat ik me her en der maar weinig gelegen laat liggen aan andermans gevoeligheden. Dat is nu eenmaal mijn aard. Als ik elders niet zo hard, zuur en bitter zou schrijven, hadden ook de zachtzoete anekdotes hier voor mij maar weinig betekenis. Het zijn snoepjes tegen de rauwe stemmen van het geschreeuw. Je mag er natuurlijk beeldig op sabbelen, dat zie ik graag; al wil ik je nog verklappen dat ze in eerste instantie voor mijn eigen zere keel zijn bestemd.
Bij deze roep ik de Gellius Award in het leven voor meest toepasselijk gebruik van de PI. Deze is een nominatie waard.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 16:41 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
[..]
Daar doe je inderdaad niets mee. Dus ook niet ergens anders aan bevestigen.
Zeldzaam toepasselijk posticon.
Hoezo? Dacht je dat hij niet wérkelijk een probleem met Ringo's anekdotes had? Dat zal toch wel? Anders bleef hij er toch niet zo oeverloos over doorgaan?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:04 schreef Mainport het volgende:
Hij probeert het zo hard, dat Korstje.
O, ik had niet eens gelezen wat hij werkelijk schreef. Toen ik al die geforceerde woorden zag kwam er een waas voor mijn ogen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:16 schreef broer het volgende:
[..]
Hoezo? Dacht je dat hij niet wérkelijk een probleem met Ringo's anekdotes had? Dat zal toch wel? Anders bleef hij er toch niet zo oeverloos over doorgaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |