Als ik zeg nee, word ik dan gelyncht door boze FOK!kers?quote:
Ja zoals gezegd was ik wel gematigd positief. Alleen op het schietmechanisme en gare hit-detection knapte ik echt af, voor de rest vermaakte ik me er wel prima mee. Voor een budgetprijs wil ik 'm wel hebben. Maar de co-op mode, is dit co-op campaign of staat dit los van de SP?quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:48 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Nog meer mensen die komende week Kane and Lynch 2 halen? Visueel top, gameplay wel ok maar verhaal + missies lijken mij erg goed. MP kan een topper zijn of juist een erge faal, ligt er nog aan.
Vette sfeer, redelijk verhaal, gameplay niet heel superquote:
Cyberia14quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:26 schreef badboynova het volgende:
Cybje ons allerlei geilste games poster, wat is uw gametag.
Want na zo een lange tijd jouw post te volgen weet ik nog steeds niet
op welk platform gij de game liefde bespeeld.
Als ik hem toevoeg op xbl, moet ik hem dan mattie noemenquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:30 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Cyberia14
Want toen die op live kwam was die nog maar 14 !
Bijvoorbeeldquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:33 schreef badboynova het volgende:
[..]
Als ik hem toevoeg op xbl, moet ik hem dan mattie noemen
TecnomicNL.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:26 schreef badboynova het volgende:
Cybje ons allerlei geilste games poster, wat is uw gametag.
Want na zo een lange tijd jouw post te volgen weet ik nog steeds niet
op welk platform gij de game liefde bespeeld.
Hij speelt zo nu en dan.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
TecnomicNL.
Game zowel op de PS3 als 360, al ik speel voornamelijk online op de 360.
ik denk dat ik hem op ga halen. Deze stond eigenlijk bovenaan mijn must have lijstje 2010, maar de kritieken waren niet erg positief.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:24 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Vette sfeer, redelijk verhaal, gameplay niet heel super
Al met al toch de moeite waardIk heb daarna nog dat boek op de kop getikt
Ook tof maar een behoorlijke pil
Hoe zit het met Mafia 2 en MP? gaan we nog wat potjes doen en wat kunnen we doen.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:45 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Zomerdip enzo. Vanaf volgende maand waait het wel voorbij.
quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:45 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Hoe zit het met Mafia 2 en MP? gaan we nog wat potjes doen en wat kunnen we doen.
Wodan.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:39 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
TecnomicNL.
Game zowel op de PS3 als 360, al ik speel voornamelijk online op de 360.
Dat laatstgenoemde is wederom het grootste minpunt van Maffia II, en heel achterlijk dat ze juist dat harde gemis eruit hebben gesloopt: Er is geen multiplayer. Hadden ze voor deel 1 een community die een mod aan het bouwen was, daar verdommen ze het in deel 2 om er MP in te zetten.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:45 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Hoe zit het met Mafia 2 en MP? gaan we nog wat potjes doen en wat kunnen we doen.
Hot.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:56 schreef badboynova het volgende:
[..]
Wodan.
Wodan, ook wel Odin genoemd,
die op zijn achtbenige paard Sleipnir door het luchtruim reed.
De god met de witte baard, gehuld in een lang gewaad,
met een apart soort hoofddeksel op en een speer of bliksemstraal in de hand.
u is toegevoegd op xbl door mij
Review zegt 10 uur.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:01 schreef Cyberia18 het volgende:
Zolang de SP maar minstens 15 uur duurt en kwalitatief van goed niveau is vind ik het wel prima. Ontbreken van een multiplayer kan mij persoonlijk gestolen worden. Speelde GTA IV ook vrijwel amper online.
Lekker laten liggen danquote:Op maandag 9 augustus 2010 20:06 schreef Wessiej het volgende:
Eerste beelden multiplayer Call of Duty: Black Ops
Hmm
quote:
Serieus?quote:
Hmm die was niet duidelijk denk ik, ging er om dat Wessiej hem dan maar moest laten liggenquote:
Al besteld, ik haal bijna altijd allesquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:04 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Hmm die was niet duidelijk denk ik, ging er om dat Wessiej hem dan maar moest laten liggen
MoH beter? Volgens mij was de Beta niet zo goed ontvangen
Ja en volgens een editor van Gamereactor ruimschoots 15 uur. Het is even afwachten wat de andere reviews hierover te melden hebben, maar 10 uur is hoe dan ook véél te kort. Dan leg ik er niet de volle mep voor neer en bestel ik het spel gewoon bij Gamehubs.quote:
Niet zo te janken, 10 uur aan topkwaliteit is stuk beter dan nutteloze tyfusteringtyfus quest tussnedoor doen waarin je bloemen moet plukken.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:06 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ja en volgens een editor van Gamereactor ruimschoots 15 uur. Het is even afwachten wat de andere reviews hierover te melden hebben, maar 10 uur is hoe dan ook véél te kort. Dan leg ik er niet de volle mep voor neer en bestel ik het spel gewoon bij Gamehubs.
Toegevoegd.quote:
De multiplayer wordt op zeker niet beter. Heb de beta onlangs gespeeld en is het een ware ramp.quote:
Net als ons liefste ajax, Ooijerquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:05 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Al besteld, ik haal bijna altijd alles
quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Toegevoegd.
Jij achievementhoer jij.
Hij spreekt de waarheid. MoH is een mix tussen MW2 en BC2, maar faalt om beter te zijn in beide.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:10 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
De multiplayer wordt op zeker niet beter. Heb de beta onlangs gespeeld en is het een ware ramp.
DAMN YOUquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:10 schreef badboynova het volgende:
[..]
Net als ons liefste ajax, Ooijer.
Hehe true. Wel een heerlijke game overigens, alleen de challenges beginnen op den duur inderdaad strontvervelend te worden.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:07 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Niet zo te janken, 10 uur aan topkwaliteit is stuk beter dan nutteloze tyfusteringtyfus quest tussnedoor doen waarin je bloemen moet plukken.
Dat zou best kunnen, maar ik denk dat de sp beter uitgewerkt is dan cod.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:10 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
De multiplayer wordt op zeker niet beter. Heb de beta onlangs gespeeld en is het een ware ramp.
Ik ken hetquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:05 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Al besteld, ik haal bijna altijd alles
Dat zijn 5 games... niet eens een achievement waardig.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:15 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ik ken het
DR2, F1, FIFA 11, Mafia 2. en dan natuurlijk Black Ops. Oh wat gaat de winter erg worden
En Halo
Ja, dat dacht ik. Ik dacht ook dat ik jou allang in mn XBL lijst had staanquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:11 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
![]()
Wat dacht je dat mijn gamertag dan was? Zelfde als PSN?
quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:13 schreef Wessiej het volgende:
Ben ook wel hyped voor Halo: Reach, terwijl het spel nooit echt kwaliteit heeft gehad na deel 1, naar mijn mening. Dit ziet er tof uit, wie gaat hem nog meer gamen?
De SP ben ik stiekem ook wel benieuwd naar. Volgende week zaterdag de eerste échte gameplay beelden in GTTV.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:14 schreef badboynova het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen, maar ik denk dat de sp beter uitgewerkt is dan cod.
Want als ik kijk naar cod mw1 en 2 kijk, dan lijken ze min of meer op elkaar.
( met beide games heb ik mijzelf wel kunnen vermaken)
quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik. Ik dacht ook dat ik jou allang in mn XBL lijst had staan![]()
Er staat ook helemaal geen Cyberia in hoor, geen idee waarom ik het dacht. Ze zouden die lijsten moeten integreren. Das een stuk makkelijker.quote:
Ooit heb ik halo 1 op de pc gespeeld, toen dacht ik wat een kut spel.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:13 schreef Wessiej het volgende:
Ben ook wel hyped voor Halo: Reach, terwijl het spel nooit echt kwaliteit heeft gehad na deel 1, naar mijn mening. Dit ziet er tof uit, wie gaat hem nog meer gamen?
Nick Nick Nick Nick, je vergeet sniperquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:15 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Ik ken het
DR2, F1, FIFA 11, Mafia 2. en dan natuurlijk Black Ops. Oh wat gaat de winter erg worden
En Halo
Achievements zijn dan ook voor joden... Ohh verrek...quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:16 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Dat zijn 5 games... niet eens een achievement waardig.
Dat is niet waar, gister hadden we er maar 1.quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:29 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Achievements zijn dan ook voor joden... Ohh verrek...
Andy v/d meyde /<- slash -> mac/ burger kingquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:48 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hey Cyb, wat was dat CL ook al weer? En wat is een kampioen feest? Hoor allemaal dingen over een 3de ster
Die zit al in de auto naar Amsterdamquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:55 schreef badboynova het volgende:
[..]
Andy v/d meyde /<- slash -> mac/ burger king
1 troost, hij hoeft niet van R'dam zuid naar kralingenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 00:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Die zit al in de auto naar Amsterdam
Zolang we nog een ronde zijn verwijdert van plaatsing voor het hoofdtoernooi is er hoop. Jullie zien een seizoen ploeteren beloond worden met een play-off duel voor EL (quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:48 schreef Nick-GizMo het volgende:
Hey Cyb, wat was dat CL ook al weer? En wat is een kampioen feest? Hoor allemaal dingen over een 3de ster
Goede tip, doe ik ook ff!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:33 schreef Yi-Long het volgende:
Ben nu de Mafia 2 demo aan het downloaden(Via de amerikaanse Xbox website, daar inloggen, en 'download to xbox' doen ofzo...)
quote:Ben zeer benieuwd. Net trouwens ook even de Modern Warfare 2 demo gedaan, maar vond er niet zo heel veel aan. Beetje lineair en kort.
Ooooh, dus jij bent die ene jongen die MW2 nog niet gespeeld heeftquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:33 schreef Yi-Long het volgende:
Ben nu de Mafia 2 demo aan het downloaden(Via de amerikaanse Xbox website, daar inloggen, en 'download to xbox' doen ofzo...)
Ben zeer benieuwd. Net trouwens ook even de Modern Warfare 2 demo gedaan, maar vond er niet zo heel veel aan. Beetje lineair en kort.
ik ook nietquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:40 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ooooh, dus jij bent die ene jongen die MW2 nog niet gespeeld heeft
Ik heb zelfs CoD4 nog niet eens gespeeldquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:40 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Ooooh, dus jij bent die ene jongen die MW2 nog niet gespeeld heeft
Heb niks ontvangen sheriff. Roy daarentegen wel.quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:56 schreef badboynova het volgende:
[..]
Wodan.
Wodan, ook wel Odin genoemd,
die op zijn achtbenige paard Sleipnir door het luchtruim reed.
De god met de witte baard, gehuld in een lang gewaad,
met een apart soort hoofddeksel op en een speer of bliksemstraal in de hand.
u is toegevoegd op xbl door mij
Ik zal eens kijken wat er fout is gegaan.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 13:12 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Heb niks ontvangen sheriff. Roy daarentegen wel.![]()
Mafia 2 demo, downloading as we speak.
Ik ben nu net aan Mass Effect 2 begonnen en heb al 3 keer een schone onderbroek aan moeten doen.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 15:39 schreef SpankmasterC het volgende:
Mafia 2 is wel toffig, maar geen jizz in my pants gek genoeg...
zo eng is de game toch niet?quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 17:34 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik ben nu net aan Mass Effect 2 begonnen en heb al 3 keer een schone onderbroek aan moeten doen.
Vetquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:45 schreef Wessiej het volgende:
Mafia 2 > RDR
Ga een diner in, jat daar al het geld en een hamburger. Kom ik 4 minuten later terug, zitten 2 cops met die vrouw te praten, schreeuwt ze hard, THERE HE IS, ARREST HIM. politie arresteert mij
.
Oh, dat soort details zijn erg gaafquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:45 schreef Wessiej het volgende:
Mafia 2 > RDR
Ga een diner in, jat daar al het geld en een hamburger. Kom ik 4 minuten later terug, zitten 2 cops met die vrouw te praten, schreeuwt ze hard, THERE HE IS, ARREST HIM. politie arresteert mij
.
Ik vecht met iemand, politie komt tussen beide en ipv gekke dingen zoals in andere free-roam games zeggen ze, niet meer vechten hé, nu opzouten
Een pompstation overvallen en iedereen daar neerknallen, 5 minuten later terugkomen, is het afgezet met lint en is politie ter plaatse
Interessante budgetgame is dat.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:56 schreef Cyberia18 het volgende:
Hehe grappig Wes. Dit soort details kan ik altijd wel waarderen, GTA IV zat er ook vol mee.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Gameinformer Story info:
- Quincy Sharp is now running for mayor.
- Arkham Asylum and Black Gate Prison are unfit to hold inmates.
- Quincy Sharp buys off part of the slums and walls it off, creating Arkham City.
- Hugo Strange is in charge of Arkham City.
- Two-Face plans to execute Catwoman to gain respect of inmates.
- The overdose of venom may not be what's wrong with the Joker.
Gameinformer Gameplay info:
- You are now able to counter two attacks at once.
- More puzzles.
- All gadgets included in the first game are available from the start.
- Side missions now feature in the game.
- Gangs roam Arkham City, these are recorded in Batman's criminal database.
- You find people who work for Ridler to find Ridler challenges.
- Batman has his smoke bomb.
B:AA is zooooo awesomequote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:13 schreef Morthill het volgende:
Hmm, ik moet serieus het eerste deel een keer oppikken. Lego Batman is toch iets minder mannelijk
Niet aangeraakt idd. Sowieso, challengesquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:17 schreef Cyberia18 het volgende:
De combat challenges mogen dit keer wat mij betreft wegblijven.
WTFquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:56 schreef Cyberia18 het volgende:
Hehe grappig Wes. Dit soort details kan ik altijd wel waarderen, GTA IV zat er ook vol mee.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat soort dingen wordt al snel vrij moeilijk idd!quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Niet aangeraakt idd. Sowieso, challengesGod of War heeft ze ook. Maar Roy doet daar niet aan
Heb de game ooit gezien bij vriend, maar nooit gespeeld. Was van plan een keer de GOTY-edition te halenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
B:AA is zooooo awesomeHeb je de demo al gespeeld? Ik was skeptisch, maar die demo speelde ik met open mond zo tof. En dat gebeurt niet vaak!
quote:Op woensdag 11 augustus 2010 00:12 schreef speknek het volgende:
Haters gonna hate, maar ik vond B:AA wel gaan. Je hebt er een leuke tijd mee, maar na afloop ben je hem meteen weer vergeten.
Ben wel benieuwd in deel 2 want de setting lijkt me toffer. Wel stom dat ze het Arkham City noemen, en niet the Narrows.
Dat viel mij ook al op jaquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 20:45 schreef Wessiej het volgende:
Mafia 2 > RDR
Ga een diner in, jat daar al het geld en een hamburger. Kom ik 4 minuten later terug, zitten 2 cops met die vrouw te praten, schreeuwt ze hard, THERE HE IS, ARREST HIM. politie arresteert mij
.
Ik vecht met iemand, politie komt tussen beide en ipv gekke dingen zoals in andere free-roam games zeggen ze, niet meer vechten hé, nu opzouten
Een pompstation overvallen en iedereen daar neerknallen, 5 minuten later terugkomen, is het afgezet met lint en is politie ter plaatse
Ik vond die juist erg leuk. Gewoon lekker om even snel in een reclameblok snel te spelen. Die stealth-rooms vond ik ook heel leuk.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 23:17 schreef Cyberia18 het volgende:
De combat challenges mogen dit keer wat mij betreft wegblijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |