Die van de buuf (zij huurt dat ding) staat stilzwijgend te koop, niets voor jullie?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:08 schreef Laysa het volgende:
Mij mama wil eventueel iets kopen zodat wij het kunnen hurenEn das heel lief, Maar we gaan eerst toch via de urgentie proberen...tis iets voor als het niet gaat lukken allemaal, maar het gaat geloof ik wel goed komen
Maar jullie kregen toch een speciale woning enzo... of is die alleen voor Laysa?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ja, en die hele regelgeving is een gedoe zelf en we hebben al regelgeving genoeg! Ik kan wel gemakkelijk mijn eigen appartementje in de onderverhuur doen, maar als je alles volgens de regels wil doen heb je poep aan de glazen bol!
Je wilt mij als buuf?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:09 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Die van de buuf (zij huurt dat ding) staat stilzwijgend te koop, niets voor jullie?
ja we gaan officieel samen wonenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:09 schreef FANN het volgende:
[..]
Maar jullie kregen toch een speciale woning enzo... of is die alleen voor Laysa?
Ik snap het niet zo![]()
Jullie gingen toch ook samenwonen of wil je dat niet officieel ?
Ja je appartementje ondervehuren mag ook niet zomaar ...
Ja van mij welmaar van die mierenneukers niet...
Hoe zet je iets stilzwijgend te koopquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:09 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Die van de buuf (zij huurt dat ding) staat stilzwijgend te koop, niets voor jullie?
Nee, wij willen voorrang op de lijst van de woningbouwcorporatie!quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:09 schreef FANN het volgende:
[..]
Maar jullie kregen toch een speciale woning enzo... of is die alleen voor Laysa?
Ik snap het niet zo![]()
Jullie gingen toch ook samenwonen of wil je dat niet officieel ?
Ja je appartementje ondervehuren mag ook niet zomaar ...
Ja van mij welmaar van die mierenneukers niet...
jajajajajaja ik snap het, als die Kardinaal vervelend wordt dat je hem er nog altijd uit kunt rottenquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:10 schreef Laysa het volgende:
[..]
ja we gaan officieel samen wonenhet is een idee voor als alles niet loopt zoals het zou moeten. maar ik denk dat het wel goed komt hoor
Door geen advertenties te plaatsen maar het wel bij een makelaar neer te leggen. Meer van "Als er iemand komt voor een woning, weet dan....etc"quote:
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:12 schreef FANN het volgende:
[..]
jajajajajaja ik snap het, als die Kardinaal vervelend wordt dat je hem er nog altijd uit kunt rotten : Rollen+
Toch ?
Yepquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:12 schreef FANN het volgende:
[..]
jajajajajaja ik snap het, als die Kardinaal vervelend wordt dat je hem er nog altijd uit kunt rotten![]()
Toch ?
ow... owkee...quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:11 schreef Laysa het volgende:
[..]
Zonder het te vermelden via officiële kanalen?
Ik kan jou tenminste vastleggen aan die ketting van je. Maar 't zou sneu zijn voor dat joch van vijftienquote:
Mn mooie ketting van plasticquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:13 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Ik kan jou tenminste vastleggen aan die ketting van je. Maar 't zou sneu zijn voor dat joch van vijftien
Een mooie parelketting onder de rand!quote:
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:16 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Een mooie parelketting onder de rand!
quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:29 schreef FANN het volgende:
TEUN !!!!!
Ik heb een gedicht voor je gevonden![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |