omdat vrouwe romatische types zijn die eigenlijk het aanrecht prevaleren boven echte emancipatiequote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:12 schreef Stefan het volgende:
Vrouwen van tegenwoordig zijn oh zo zelfstandig en geëmancipeerd enz enz. Maar als het om trouwen gaat moet het weer zo ouderwets als wat. Op de knieeen, hand vragen aan pa en ma, een origineel aanzoek. Je mag niet eens zeggen, nou, wat denk je er van, zullen we dan maar gaan trouwen.
Waarom zijn vrouwen zo hypocriet als het gaat om trouwen?
Mijn vriendin had sowieso nul verwachingspatroon omdat ik nogal last had van bindingsangst. Dat was meer dan zes jaar geleden. Dus wat dat betreft zijn we al een stuk opgeschoten.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:58 schreef Re het volgende:
[..]
als je vriendin weet dat jij dit soort dingen verafschuwt zal dat verwachtingspatroon toch 0 zijn?
De beschreven verwachtingen zijn niet romantisch, ze zijn sentimenteel. Een wezenlijk verschil.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:59 schreef rubje het volgende:
[..]
omdat vrouwe romatische types zijn die eigenlijk het aanrecht prevaleren boven echte emancipatie
Ik ben gevraagd tijdens het afwassen en dat was prima.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:12 schreef Stefan het volgende:
Vrouwen van tegenwoordig zijn oh zo zelfstandig en geëmancipeerd enz enz. Maar als het om trouwen gaat moet het weer zo ouderwets als wat. Op de knieeen, hand vragen aan pa en ma, een origineel aanzoek. Je mag niet eens zeggen, nou, wat denk je er van, zullen we dan maar gaan trouwen.
Waarom zijn vrouwen zo hypocriet als het gaat om trouwen?
De meeste vrouwen, de meeste vrouwen.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:53 schreef Stefan het volgende:
[..]
Nee. Dus op de knieen en hand vragen hoeft ook niet. Gaat er mij om dat de meeste vrouwen dat wel verwachten.
Geciteerd want waarheid.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 14:13 schreef Socios het volgende:
Dan kunnen ze zich weer even ´meisje-meisje´ voelen. De droom die zij hadden als klein 5-jarig kind om later te trouwen in een mooie witte jurk wordt dan verwezenlijkt.
Dan trouwen we maar nietquote:Op dinsdag 3 augustus 2010 20:34 schreef Oblivion het volgende:
Yep, on your knees bitch, no more miss nice goody two shoes!
Duh...quote:
Afschuwelijk. Dat er nog nooit mannen van de Eiffeltoren geduwd zijn is me een raadsel.quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 18:25 schreef goofy_goober het volgende:
Ik vraag me af waarom iedereen nog steeds denkt dat je vriendin ten huwelijk vragen in Parijs (op of nabij de Eiffeltoren) origineel is. Mannen hebben een gelimiteerde blik wat betreft huwelijksaanzoeken.
Een zichzelf respecterende man wil niet door z'n vriendin gevraagd worden. Die vraagt het zelf.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |