Ja wij lazen eerst die grote platen boeken van Vos en Haas en nu lezen we de avi boekjes voor. Lekkere korte hoofdstukken die al goed te volgen zijn voor mijn driejarige.quote:Op maandag 5 mei 2014 10:35 schreef debuurvrouw het volgende:
Oh, van Vos en Haas hebben we een avi vroeg boekje over Eik? Ze hebben het alledrie zo graag gelezen! Da's dus ook nog een tip.
Dat Boe boek is ook favoriet! Ook bij M trouwens nog. Maar die leert nu weer andere dingen, bijvoorbeeld de verschillen tussen een merrie en een hengst.quote:Op maandag 5 mei 2014 09:48 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Oh dat ziet er mooi uit zeg!
Ik heb ook een leuk boek gekregen met flapjes en aaibare stukjes en uitklappers.
[ link | afbeelding ]
Dat vind F (net één) nu heel leuk.
Evenals de geluidenboekjes, die "leest" hij zelf en dan probeert hij de geluiden na te doen. De geluiden zijn niet zo hard en écht. Dus je hoort een echte merel of duif, en je hoort echt een auto toeteren. Er zit een zwart gaatje op de pagina waar hij zijn vinger zelf op legt om het geluid te horen. Eerst deden we dat samen (nu nog soms natuurlijk)
[ afbeelding ]
[ [url=http://s.s-bol.com/imgbase0/imagebase/large/FC/4/6/9/4/9200000015344964.jpg]afbeelding ]
[/url]
Ik zou het gewoon proberen... Mijn 6 jarige (oktober 7) vindt het op zich leuke boeken, maar zij vindt gauw iets te spannend, dus het is echt zoeken wat nog wel ok is en wat niet.quote:Op maandag 5 mei 2014 09:40 schreef Cathmar het volgende:
Vraag. Mijn oudste is lees-verslaafd en heeft nu uit de bieb stripboeken van Geronimo Stilton. Nu wil ze de boeken gaan lezen, maar daar zijn allemaal verschillende series en sub-series van. Waar beginnen we?
Ze is 6. Of zoals ze zelf heel belangrijk vindt: bijna 7. Zouden de boeken al wel leuk zijn voor haar?
Ja, die tiptoi had ik ook gezien, maar dat vond ik ook wat enthousiastquote:Op dinsdag 27 mei 2014 13:39 schreef Lamb29 het volgende:
Dat was ik sly.... Helaas voor O's leeftijd nog niets gevonden... (Ja de tiptoi wereldatlasmaar wat duur)
Ik zocht er wel een met bali er duidelijk in.
Jaaaa!quote:Op woensdag 28 mei 2014 16:09 schreef TanteMordecai het volgende:
Ja Bot en Botje waren te gek. " In een donkere, donkere straat, stond een donker, donker huis..."
[ afbeelding ]
De TV-verfilming met Paul de Leeuw, ken je die ook? Die mocht ik altijd kijken als ik ziek wasquote:
Miss, wij hebben deze: http://www.intertoys.nl/s(...)ek-atlas-579799.htmlquote:Op maandag 26 mei 2014 22:06 schreef miss_sly het volgende:
Ik was het topic kwijt.
Even teruglezen, maar was er niet iemand die een atlas voor kinderen zocht? Nog een leuke gevonden?
Lijkt me wel wat voor de verjaardag van S.
Ja die staat me nog heel goed bij. Voor de mensen die het vaag bekend komt of die het helemaal niet kennen: het boek is gratis beschikbaar gesteld.quote:Op woensdag 28 mei 2014 21:43 schreef Suikertante het volgende:
[..]
De TV-verfilming met Paul de Leeuw, ken je die ook? Die mocht ik altijd kijken als ik ziek was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |