And So Say We All....quote:Op maandag 2 augustus 2010 22:47 schreef Jian het volgende:
[..]
Joh, ik was niet eens meteen echt onaardig, die 2 heaumeautjes Markutte en Herobrinkman begonnen en ik reageerde alleen maar
Juist en dat had hij jaren geleden al moeten doen ...ik ken zat hartpatienten die nog steeds een baan hebben.quote:Op maandag 2 augustus 2010 23:43 schreef spuitje het volgende:
Morgen moet die ouwe naar het ziekenhuis, voor zijn hart. De man zegt hartpatient te zijn, diabetes te hebben, maar toen ik vanmiddag om half vier naar zijn stream keek zat hij al aan het bier en dat zit hij nog!
Bewegen doet hij alleen tussen bed, stoelen en toilet.
Dat hij patient is geloof ik direct, maar volgens mij doet hij er verdomd weinig aan om zijn conditie iets op te krikken!
O, uitslag van de hartscan hoor ik hem net zeggen, maar die is volgens hem wel goed. En hij opent nog maar een biertje.
Proost ouwe!
Kopie Kutquote:Op maandag 2 augustus 2010 23:55 schreef spuitje het volgende:
En nu mogen ze sommige mensn voor de tram leggen...............
"Als het bier is in de man, is de wijsheid in de kan" En het is allemaal de schuld van de Fok!kers!
Met voorop:
Ian
Disana
BQ
en hij heeft er nog een paar
De meeste mensen met hartklachten kunnen toch ook wel gewoon werken?quote:Op maandag 2 augustus 2010 23:48 schreef horenzienenzwijgen het volgende:
[..]
Juist en dat had hij jaren geleden al moeten doen ...ik ken zat hartpatienten die nog steeds een baan hebben.
gewoon een kwestie van willen..laatst zij hij zelf nog dat hij via de rechter zijn gelijk heeft moeten hhalen..juridisch heeft hij dan wel gewonnen maar een rechter is geen dokter!!
nou ik heb ff terug gezocht wat ik heb geschreven ...als dit een doodsbedrijging is ...quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 00:03 schreef Chanel5 het volgende:
Wie heeft hem dat gewenst dan?
Kan me er niks bij voortstellen!
Al bij Hidiho geprobeerd?quote:Op dinsdag 3 augustus 2010 00:04 schreef Gert het volgende:
Ik kan die chat niet meer zien, dan ben je zeker geband?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |