quote:wat doe jij nu weer hier?
quote:Waar gaan je heen vanaaf?Op vrijdag 22 oktober 2010 14:29 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Geen idee, zag het topic ineens in MyAT bovenaan staan.
quote:
quote:echt belachelijk. blijf dan thuis
quote:Had je toevallig je Boys Noize shirt aan, die ook op je last.fm plaatje staat? Ik zag er wel iemand mee lopen.Op vrijdag 22 oktober 2010 15:52 schreef Slickk het volgende:
Haha, wat was Superrauw vet zeg. Ongelofelijk. Wel ontzettend druk en warm maar boeiend, losgaanEn dat crowdsurfen ook de hele tijd... te mooi
En oja, Busy P zwaaide ook nog naar me
Vond alleen Housemeister wat tegenvallen (behalve z'n laatste nummers) en Djedjotronic draaide ook anders dan ik had verwacht, maar wel erg goed.
Sitdown bij Brap was ook lachen
Ben ook paar keer in de Oude Zaal geweest maar daar vond ik het allemaal te traag gaan, dat soort muziek luister ik liever op een rustige zondag...
quote:Jup, dat was ik, in het geel.Op vrijdag 22 oktober 2010 22:06 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Had je toevallig je Boys Noize shirt aan, die ook op je last.fm plaatje staat? Ik zag er wel iemand mee lopen.
quote:Ik heb je ook nog wel zien lopen geloof ik, had al zo'n vermoeden dat jij 't was.Op vrijdag 22 oktober 2010 22:59 schreef Slickk het volgende:
[..]
Jup, dat was ik, in het geel.Was nog iemand met een witte variant maar die stond alleen maar aan het filmen ofzo.
Teaser van de aftermovie;
quote:Ja, en meerdere keren op een avond is de fun er ook af. Meerdere keren bij dezelfde DJ is al helemaal irritant. Maar ja, als iedereen naar beneden ga doe ik wel mee, groepsdruk hèOp zaterdag 23 oktober 2010 14:18 schreef JackHerrer het volgende:
Sit-dows horen gewoon bij Proxy - Raven, bij elk ander nummer is het kak.
quote:Het kan af en toe ook handig zijn, op revolt was een maat van mij ons al de hele nacht kwijt, en hij vond ons terug omdat hij tijdens een sitdown kon zien waar we zaten.Op zaterdag 23 oktober 2010 14:20 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Ja, en meerdere keren op een avond is de fun er ook af. Meerdere keren bij dezelfde DJ is al helemaal irritant. Maar ja, als iedereen naar beneden ga doe ik wel mee, groepsdruk hè
quote:Mja, ben ik het wel wat mee eens. Maar eerlijk gezegd vind ik dat een sitdown ook gewoon echt bij Brap hoort. Ik durf het bijna niet te zeggen maar het is de nieuwe Raven voor mijOp zaterdag 23 oktober 2010 14:20 schreef vaasinbloem het volgende:
[..]
Ja, en meerdere keren op een avond is de fun er ook af. Meerdere keren bij dezelfde DJ is al helemaal irritant. Maar ja, als iedereen naar beneden ga doe ik wel mee, groepsdruk hè
quote:Haha ja, ik zag hem netOp maandag 25 oktober 2010 17:50 schreef Evil_Koekje het volgende:
Hey Slickk, http://www.viceland.com/b(...)uw/ade_superrauw_35/ .
quote:Die skrillex is wel suffe shit trouwens, ik snap niet dat bijna heel zijn plaat in de bp top 10 staat.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:57 schreef Slickk het volgende:
Aftermovie van Superrauw met het heerlijke einde van Boys Noize z'n set, namelijk Boys Noize - Yeah! -> Chemical Brothers - Swoon (Boys Noize remix)![]()
Met veel liefde van mij op 0:52 natuurlijk.
Afijn, nog wat nieuw spul;
Busy P & Brodinski Hard Haunted Mansion mix 2010
http://chemicaljump.com/w(...)nted-Mansion-Mix.mp3
En wat vinden jullie trouwens van Skrillex? Hij tourt momenteel met Deadmau5 en zijn EP kon en kun je nog steeds gratis downloaden. Hier een preview van zn nieuwe EP;
Sommige tracks zijn wel dubstep trouwens, maar vaak ook een mix van allerlei dingen.
Oja, Gesaffelstein moet helemaal de shit worden. Heel veel DJs twitteren erover, staat onder contract bij Turbo (label van Tiga)
http://soundcloud.com/turborecordings/variations
quote:Meestal belanden 1 of 2 nummers in de top 10 als het een goed lopend album is, daarom vond ik het zo opvallend.Op donderdag 28 oktober 2010 17:46 schreef Slickk het volgende:
Hij staat in bijna de volledige top 10 omdat veel mensen zijn nieuwste EP hebben gekocht.
Ach, ik vind het soms wel leuk klinken en vond zijn eerste EP ook wel tof (een aantal nummers dan) alleen dat dubstep-gebeuren vind ik niet echt geweldig.
quote:Ik dacht al, wtf heeft die gozer voor haarstijlOp donderdag 28 oktober 2010 17:54 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Meestal belanden 1 of 2 nummers in de top 10 als het een goed lopend album is, daarom vond ik het zo opvallend.
Dit soort muziek maakte hij trouwens toen ie nog emo was voordat ie skrillex werd.
quote:kuttt dat is vet. Maar kan niet.Op vrijdag 29 oktober 2010 21:33 schreef icebliss het volgende:
Huoratron en Felix Cartal staan vrijdag 10 december in Doornroosje. 13 euro in de vvk.
quote:Godver, dat had wel wat centraler gemogen.Op vrijdag 29 oktober 2010 21:33 schreef icebliss het volgende:
Huoratron en Felix Cartal staan vrijdag 10 december in Doornroosje. 13 euro in de vvk.
Die zieke plaat, vetvetvetquote:Op zaterdag 30 oktober 2010 13:08 schreef JackHerrer het volgende:
Modeselektion vol. 1 is nu ook uit, met die nieuwe Siriusmo plaat waarvan een gedeelte al eerder gepost was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |