Nee, ook gewoon in de Alpha.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:00 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
verrek, je hebt gelijk. Kan me toch wel herinneren dat ze al eerder in de Grolsch draaiden. In 2008 dan misschien?
Heb nog ff gekeken en het was in 2005! (waar blijft de tijdquote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:33 schreef WeezerButler het volgende:
[..]
Nee, ook gewoon in de Alpha.
Laaste paar jaar was er in de Grolsch op vrijdag
2009 Best of Pop
2008 St.Paul en nog een DJ
2007 Best of British met een falende DJ Arnold (die ook 1 v/d Alpha DJ's is) die het presteerde om ook de the Strokes, White Stripes, Iggy Pop en Wolfmother te draaien. Ik ben doorgaans nog fit op vrijdag :-) t
en op zaterdag 90sNOW
En de zanger van the Shins zit in Broken Bells.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 12:48 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Dat was sowieso al het idee ja, maar een aantal tips om thuis even te luisteren zijn wel fijn. Even 'inkomen'.
Katzenjammer? Ga ik checken.
Samen met Danger Mouse dus dubbel thumbs upquote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:54 schreef Grobbel het volgende:
[..]
En de zanger van the Shins zit in Broken Bells.
Gewoon even inloggen op last.fm en dan naar http://www.last.fm/festival/1135861+A+Campingflight+to+Lowlands+Paradise+2010quote:Op vrijdag 30 juli 2010 13:48 schreef MaJo het volgende:
Zo het schema nog een keer goed checken, een lijstje maken van wat ik écht wil zien, en dan wat namen gaan checken die ik nog niet ken. Tips van bands die ik echt moet gaan zien?
Kiss n ride is gewoon afzetten op de dijk achter de ellenlange File je lift zal zich daar dan om moeten keren. Jij zal dan langs de autofile naar voren moeten lopen. Alleen de bussen van lelystad en t harde mogen een stuk afsnijden en tot vlak voor de ingang afzetten.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 20:51 schreef MadGuy het volgende:
Even een dom vraagje tussendoor: die ellenlange file op de dijk, donderdag. Geldt dat ook voor kiss & ride, eigenlijk?
Dat is vast niet om 10 uur 's ochtends, het moment dat ik eigenlijk al op de dijk wil zijn zoals vorig jaar. Ik heb ook nog geen vervoer gevonden.. in het ergste geval moet ik met de trein en dan kan ik dus achter een twee kilometer lange rij aansluitenquote:Op vrijdag 30 juli 2010 21:07 schreef frame-saw het volgende:
Ja de reguliere pendelbussen rijden vanaf dat de camping open gaat geloof ik.
Zou ik ook wel willen weten, heb wel een paar leuke ideetjesquote:Op vrijdag 30 juli 2010 18:27 schreef Mexicaantje. het volgende:
Weet iemand of je bij die Oor actie meerdere keren mee mag doen?
Je hebt genoeg bands,als je nog meer bands wil zien,dan moet je je sprintschonen aan gaan doen.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 20:30 schreef MaJo het volgende:
Hier mijn eerste schema voor Lowlands, wat ik echt graag wil zien:
Vrijdag
17.10 OK Go (India)
19.30 Ginger Ninja (Charlie)
20.15 The Kooks (Alpha)
Zaterdag
15.30 Foals (Bravo)
16.20 Mumford and Sons (Alpha)
17.15 Blood Red Shoes (Grolsch)
19.00 Dan le Sac vs Scroobius Pip (X-Ray)
21.50 Snow Patrol (Alpha)
Zondag
13.40 Moss (Grolsch)
15.30 Yeasayer (Grolsch)
17.10 The National (Grolsch)
19.00 The XX (Grolsch)
20.00 Placebo (Alpha)
21.45 Queens of the Stone Age (Alpha)
Tips gezocht voor met name op vrijdag en zaterdag. Als je kijkt naar de bands die ik wil zien, wat kan ik dan zeker niet gaan missen?
Dat bepaal ik zelf welquote:Op zaterdag 31 juli 2010 05:06 schreef kesselman het volgende:
Als je teveel bands wil zien ,dan MOET je vanalles. en op lowlands MOET niets!!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |