Iemand die dat zegt is sowieso ongeloofwaardig, daar heeft het merk en type auto verder helemaal niks mee van doenquote:Op woensdag 28 juli 2010 10:47 schreef Intelligence het volgende:
[..]
Dat die stoer doen OM hun golf
Dit was iemand die stoer doet, ik ben gangster, handel vrouwen dit dat, en vervolgens weg rijdt in een 205 .... ik wou een punt maken op geloofwaardigheid
Hij had zn auto ook aan de andere kant van de wijk staan, nu snap ik waarom
Haha, oke! Ik ben benieuwd: )quote:Op woensdag 28 juli 2010 10:49 schreef Intelligence het volgende:
[..]
Waar je mee om gaat word je mee besmet, dus misschien praat ik binnenkort wel over allerlei, paarden, freshtival, metal bands en studententaferelenLigt eraan hoeveel ik in dit topic kom
Volgens mij is het tandwiel van mijn ketting kapot. Dus nope. Ik denk dat ik gewoon op mijn andere fiets ga met die fiets in de hand. Stuk lopen is nu niet echt fijn.quote:Op woensdag 28 juli 2010 11:37 schreef Intelligence het volgende:
Fietsenmaker? Wat is er kapot dan, kan je t zelf niet?
Fietsen lijkt me met een rotvoet ook moeilijk
Nog mensen die zondag in Hengelo naar de SBO sprints gaan enzo?
is gevraagd voor beetje promotie ... normaal hekel ik scootertjes
Ruilen?quote:Op woensdag 28 juli 2010 12:56 schreef Mdrop het volgende:
Middag, werk weer gedaan, mooi niets doen de rest van de dag
.
Klinkt niet verkeerd, maar die clipquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |