als ik die foto;s zie, dan snap ik echt niet dat dat beestje daar al 3 jaar zit. En als ik dan ook nog de verhalen hoor van Nederlandse mensen die die hond kennen, dan snap ik het echt helemaal niet. Bij het asiel balen ze wel, ze was daar een beetje de "huishond" (zonder huis)quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:02 schreef trovey het volgende:
Zal wel goed komen. Een kennis van mij heeft 4 weken geleden een hondje van 11 uit het asiel gehaald wat daar al 1,5 jaar zat....is een terrier met echt terrier-gedrag en zou wat moeilijk zijn. Ik heb de dame samen met hem opgehaald en ze is zo lief. Nu ze gewend is en weet wat wel en niet mag is ze zo blij eindelijk weer een eigen mandje en huis te hebben. Vanmiddag heeft ze weer de hele tijd bij mij op schoot gelegen, ze zat zo te genieten van alle aandacht. Ook zijn andere hondje van 8 is zo blij dat ze weer een hondenkameraadje in huis heeft want na het overlijden van de oudste hond (14,5 jaar geworden) miste ze dat wel.
als ze binnen zitten vang ik ze en zet ik ze weer buiten...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:03 schreef JJH het volgende:
Moment, er zit een nachtvlinder aan de andere kant van het raam, ik ga even wat aardewerk van de vensterbank afpakken
Aan de buitenkant dus. En dat vinden de katten heel leuk.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:06 schreef Symphonic het volgende:
[..]
als ze binnen zitten vang ik ze en zet ik ze weer buiten...
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:06 schreef JJH het volgende:
[..]
Drie topic met dezelfde mensen werkt slecht. Was voor een van de SC's bedoeld. Sorry.
Oké nog een update dan: De vlinder is weg, en Geer probeert hem terug te telepateren ofzo.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:08 schreef trovey het volgende:
[..]
...maakt niet uit joh, zo ben ik in de SC van V & A gekomen vandaag.
Soms is het niet te begrijpen waarom een dier blijft zitten alhoewel er bij dat hondje van mijn kennis een zeer negatief rapport zatquote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:06 schreef Symphonic het volgende:
[..]
als ik die foto;s zie, dan snap ik echt niet dat dat beestje daar al 3 jaar zit. En als ik dan ook nog de verhalen hoor van Nederlandse mensen die die hond kennen, dan snap ik het echt helemaal niet. Bij het asiel balen ze wel, ze was daar een beetje de "huishond" (zonder huis)
ach ik zit hier met drie pisnijdige katten die naar buiten willen. We hebben ze net 2 weken geleden verhuisd naar mijn huis, maar ze voelen zich al aardig thuis. Vrijdag mogen ze naar buiten, voor lana komt. Dan hebben ze zondag in ieder geval een keuze. Lana is katten gewend, maar andersom niet...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:10 schreef JJH het volgende:
[..]
Oké nog een update dan: De vlinder is weg, en Geer probeert hem terug te telepateren ofzo.
En nu weer terug naar Lana.
ik snap dat honden met bepaald gedrag moeilijker te plaatsen zijn, maar als hondeliefhebber moet dat geen probleem zijn. Dominantie is makkelijk te overwinnen, maar dat is het rare van lana, ze is een allemans vriend, wauws van mensen, kinderen en katten...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:11 schreef trovey het volgende:
[..]
Soms is het niet te begrijpen waarom een dier blijft zitten alhoewel er bij dat hondje van mijn kennis een zeer negatief rapport zat...we zitten nog steeds te wachten tot ze dat gedrag gaat vertonen
maar nu is mijn kennis ook terriers gewend dus blijkbaar precies de baas die ze nodig had met haar eigenaardigheden. Ze heeft het gewoon niet eens geprobeerd om het roer over te nemen omdat ze meteen wel doorhad dat dat er niet in zat. Gelukkig reageert ze op mij ook goed want mocht er wat gebeuren met mijn kennis dan ben ik haar (tijdelijke) nieuwe baasje.
Dat is ook nog zowat, je hebt helemaal geen idee hoe de katten op honden reageren? Nooit visite met honden gehad?quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:13 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ach ik zit hier met drie pisnijdige katten die naar buiten willen. We hebben ze net 2 weken geleden verhuisd naar mijn huis, maar ze voelen zich al aardig thuis. Vrijdag mogen ze naar buiten, voor lana komt. Dan hebben ze zondag in ieder geval een keuze. Lana is katten gewend, maar andersom niet...
En toch blijven ook dat soort honden wel regelmatig zitten...want het is is soms niet te verklaren.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:16 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik snap dat honden met bepaald gedrag moeilijker te plaatsen zijn, maar als hondeliefhebber moet dat geen probleem zijn. Dominantie is makkelijk te overwinnen, maar dat is het rare van lana, ze is een allemans vriend, wauws van mensen, kinderen en katten...
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:22 schreef JJH het volgende:
[..]
Dat is ook nog zowat, je hebt helemaal geen idee hoe de katten op honden reageren? Nooit visite met honden gehad?
Ja, echt allebei tegelijkquote:Op donderdag 12 augustus 2010 02:23 schreef trovey het volgende:
[..]
En toch blijven ook dat soort honden wel regelmatig zitten...want het is is soms niet te verklaren.Gelukkig dat jullie als een blok voor haar zijn gevallen.
goede opmerking, bedanktquote:Op donderdag 12 augustus 2010 10:33 schreef Guppyfriend het volgende:
Congrats!
Wat betreft de reactie van de katten, is het niet verstandiger om ze binnen te houden wanneer Lana komt? Dan kunnen ze niet onverwacht op de vlucht slaan door een vreemde indringer. Uiteraard wel een kamer geven waar ze zich terug kunnen trekken. Maar buiten is misschien niet zo'n goed idee?
Graag gedaan, ik hoop dat je er wat aan hebt. Het zou zonde zijn als ze op de vlucht slaan, terwijl 'buiten' ook nog heel nieuw is voor ze.quote:
Ben zo blij voor je.quote:Op zondag 15 augustus 2010 21:58 schreef Symphonic het volgende:
Nou, poepiehoofd is gearriveerd
Wat een lief hondje is het
Ze gebruikt haar achterpoot af en toe, maar meeste tijd niet.
Het schijnt wel te verbeteren...
Het is echt zoooooo'n poepiehoofd
Ze is wel behoorlijk verwend zo te zien, dus dat moeten we er weer af trimmen
in tegendeel, ik ging o de grond zitten daar en ze kwam gelijk tussen mijn benen tegen me aan zitten.quote:Op zondag 15 augustus 2010 22:00 schreef Greys het volgende:
Oh wat spannend
Is ze heel angstig zo in die totaal andere omgeving of valt het mee?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |