hallo
ik ben een jongen van 17 jaar en heb sinds 3 maanden een super leuke vriendin.
In nederland gaat alles zen gang en komt alles van twee kanten in onze relatie.
zij was vroeger echt een sletje simpel gezegt, zij heeft geen problemen om met iemand aan de praat te raken, en heeft meer jongens vrienden dan meisjes vrienden .
Zij is twee weken op vakantie en ik ben dit weekend even langsgekomen, dat wou zij graag en ik wou dat ok heel graag
Toen ik aankwam was ze niet echt enthousiast, ze kwam wel naar me toe maar verder ook niks, eerste dag was leuk,vooral voor het eerst met zijn 2en slapen :k
Maar de dag daarna had ik het gevoel of ze niet naar me omkeek, we zijn naar een stadt geweest en heb daar 0% aandacht van haar gekregen niet eens even handjes vast houden of wat dan ook.
Die avond ik de kroeg op de camping smste ze steeds met haar oude camping vriendje (volgens haar een goede vriend, meer niet) I
Ik kreeg dus het gevoel van, ben ik hier wel welkom en vooral omdat ze eerst wat een sletje was dacht ik: wil ze nu vreemdgaan?
Verder zijn de nachten en de dagen daarna echt vervelend geweest, ik kreeg geen aandacht van haar echt helemaal niks, als ze wou batmantonnen zij ze wie wil batmantonnen en niet meteen aan mij vragen en als ik moest afwassen dan ging zij van tevoren naar de kantine, ze kon gewoon niet wachten op mij
ik heb niet het gevoel of ze vreemdgaat, ik heb haar ook al gevraagt of ze me nog wel leuk vind, ze zij ja natuurlijk.
wat moet ik nou doen, ligt het aan mij dat ik te jaloers was of is zij wat afstandelijk gebleven omdat zij nog een week op die camping moet zitten en wel vrienden wil houden!?
ik word helemaal gek, er gaat te veel in me om en ik weet niet meer wat ik er mee aan moet
ik ben smoorverlieft op haar en als we thuis zijn zij blijkbaar ook op mij als we in vertrouwde ongeving zijn.
kan iemand me vertellen hoe zij misschien denkt of dat ik misschien fout zit!? ik snapte er helemaal niks meer van ... vrouwen....
[ Bericht 50% gewijzigd door Re op 26-07-2010 23:02:48 (OP terug dus op request) ]