http://nl.wikipedia.org/wiki/Hollandquote:
quote:Op zondag 25 juli 2010 18:18 schreef Tassiepassie het volgende:
mijn eten zit nog altijd in mijn buik!
Pomptiedomtiedomquote:
Lieve schat, je woont niet in een stadquote:
quote:Op zondag 25 juli 2010 18:51 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik hou van die rust![]()
en gebrek aan criminalitiet
lieve schat, als ik een scheet laat ruiken ze die in Leeuwardenquote:Op zondag 25 juli 2010 18:51 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Lieve schat, je woont niet in een stadMaar had je niet nog een event staan dit weekend dan?
Ik dacht dat hij in Leeuwarden woonde maar dat is dus niet zoquote:Op zondag 25 juli 2010 18:51 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
niet als je niet bij je geld kunt
[/quote
Dat is klote ja :{
[quote]Op zondag 25 juli 2010 18:51 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Pomptiedomtiedom
voor het eerst in de bijna 8 jaar dat ik op mezlef woon dat iemand er van heeft geprofiteerd. en elke keer als ik mn deur op slot draai , draait mn maag ook omquote:Op zondag 25 juli 2010 18:53 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]Fail! Maar ja, als je je achterdeur open laat staan is het natuurlijk wachten tot het moment dat iemand daar gebruik van maakt, iets met de gelegenheid maakt de dief
ik woon op anderhlave minuut rijden van leeuwarden vandaan, 5-10 minuten fietsen vanaf mijn huis en je zit in het centrum van leeuwarden,ik woon zelfs dichter bij het centrum van leeuwarden dan veel Leeuwarders.. maar wel een mooi twee onder 1 kap huisje met grote tuin en vrij uitzichtquote:Op zondag 25 juli 2010 18:54 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik dacht dat hij in Leeuwarden woonde maar dat is dus niet zo
Ik houd heel wijselijk m'n mondquote:Op zondag 25 juli 2010 18:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
lieve schat, als ik een scheet laat ruiken ze die in Leeuwarden![]()
nee, ik had heel graag naar de Nürbrugring gewild, maar geen geld. en dan was er de autocross van noordburgum nog, maar de reden waarvoor ik daar naartoe zou gaan was er zlef niet![]()
vrijdag wel bij de intocht van het truckstar festival geweest, en dat was erg gezellig, met 10 anderen lekker uit eten geweest ook![]()
heb dit weekend gewoon te veel ngedacht denk ik, en daarom niet zo lekker in mn vel
Ja in de stadd wonen kost veel en je hebt er minder groot huis voor. Maar ik moet gewoon in de stad wonenquote:Op zondag 25 juli 2010 18:56 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ik woon op anderhlave minuut rijden van leeuwarden vandaan, 5-10 minuten fietsen vanaf mijn huis en je zit in het centrum van leeuwarden,ik woon zelfs dichter bij het centrum van leeuwarden dan veel Leeuwarders.. maar wel een mooi twee onder 1 kap huisje met grote tuin en vrij uitzichtdus wel de lusten en niet de lasten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |