quote:Op dinsdag 2 november 2010 10:06 schreef HostiMeister het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maarre, ik mag deze serie wel, lekker veel sfeer. Kijk uit naar ep 2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor de karakters:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let op, erg grote spoilers!"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas![]()
Ik moest bij Morgan steeds denken aan Sol uit Snatch, maar dat komt omdat ik die film al 30x gezien heb. Ik hoopte dan ook dat hij tegen Rick zou zeggen toen hij dat geweer kreeg: "It's a fucking anti-aircraft gun, Rick!"
[ Bericht 0% gewijzigd door Bullet-tooth op 02-11-2010 12:03:51 ]Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms![]()
De episodes zijn een uur! Dan vind ik het niet raar dat er maarquote:
6 eps zijn in een seizoen
Gister ep1 gezien echt tofhou echt van het zombie genre sinds ik left 4 dead speel.
![]()
quote:gelukkig dat ie niemand bij zich had die moest inparkerenOp dinsdag 2 november 2010 11:40 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik moest bij Morgan steeds denken aan Sol uit Snatch, maar dat komt omdat ik die film al 30x gezien heb. Ik hoopte dan ook dat hij tegen Rick zou zeggen toen hij dat geweer kreeg: "It's a fucking anti-aircraft gun, Rick!"
genoten van de pilot. Eerste 20 minuten waren wel heel erg 28 days later maar wat daarna kwam biedt veel perspectief. Fijn dat nu eens een zombiewereld helemaal uitgediept kan worden ipv in 2 uur afgeraffeld is.
Ik heb er iig weer een nieuwe serie bij![]()
![]()
Het was alles wat ik ervan had verwacht ... en meer.![]()
Spannend, gaaf, op een goede manier goor en ook nog ontroerend.![]()
![]()
Hele vette zombies, goed acteerwerk en de maincharacter is een sheriff op een paard.
Ik hou van deze serie.There's no justice, there's just us.![]()
Ik vond die laatste scene met de kruipende zombie best welquote:Op dinsdag 2 november 2010 14:41 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Het was alles wat ik ervan had verwacht ... en meer.![]()
Spannend, gaaf, op een goede manier goor en ook nog ontroerend.
eigenlijk.
"L'homme naît sans dents, sans cheveux et sans illusions, et il meurt le même, sans cheveux, sans dents et sans illusions" - Alexandre Dumas![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There's no justice, there's just us.![]()
En dan ondertussen het overschakelen naar die zwarte man die z'n zombievrouw wou neerschieten. Dat was ookquote:Op dinsdag 2 november 2010 14:48 schreef Elegy het volgende:
[..]
Ik vond die laatste scene met de kruipende zombie best weleigenlijk.
Het blijft echt zo'n geniaal simpel idee, dat het verbazingwekkend is dat nog nooit iemand eerder erop is gekomen. Een serie over zombies i.p.v. films, waarin idd alles binnen 2 uur gepropt moet worden. Je nu tijd hebt om karaters uit te diepen en verhaal te maken. Zoals vele hierboven ookal hebben gezegd.
Enige beetje jammere vind ik dat we nu al weten dat die Lori en Carl nog leven. Was beter geweest als we samen met Rick in het ongewisse waren gebleven.![]()
quote:Op dinsdag 2 november 2010 14:53 schreef Foals het volgende:
T is een zombie. Alleen headshots doen de truc.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No resentment ever evened out a weaker hand![]()
quote:Op dinsdag 2 november 2010 14:53 schreef Foals het volgende:Geen spoiler nodig, de aflevering is al uitgezonden. Maar inhoudelijk: zombies hebben denk ik geen bloed nodig, ofzo? Ze zijn immers al overleden, het bloed is vastgeklonterd in zijn vaten. En op de één of andere wijze zullen hun hersens nog wel werken, dat juist een headshot ze uitschakelt. Is het hoofd slopen niet al een eeuwigheid de juiste manier van zombies te lijf gaan?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
EDIT: Wat Silv zegt, dus. Overigens, hoe hebben ze dat eigenlijk gedaan, zonder onderlijf? CGI? Alles wat er nog wel was, zag er angstaanjagend realistisch uit. Ze hebben dan toch op de één of andere wijze de benen moeten verwijderen uit de shots.
last.fm | Voor iemand met een hamer ziet alles eruit als een spijker.![]()
True. Maar in bijvoorbeeld 28 days/weeks later sterven ze uiteindelijk omdat ze verhongeren. En in sommige games/films zijn ze ook wel neer te krijgen door ze kapot te knallen. Je zag ook dat deze halve zombie erg verzwakt was doordat ze daar al een aantal dagen lag.quote:Op dinsdag 2 november 2010 15:00 schreef Orbis het volgende:
[..]
Geen spoiler nodig, de aflevering is al uitgezonden. Maar inhoudelijk: zombies hebben denk ik geen bloed nodig, ofzo? Ze zijn immers al overleden, het bloed is vastgeklonterd in zijn vaten. En op de één of andere wijze zullen hun hersens nog wel werken, dat juist een headshot ze uitschakelt. Is het hoofd slopen niet al een eeuwigheid de juiste manier van zombies te lijf gaan?
Maar het werd inderdaad in de aflevering gezegd dat het hoofd de enige oplossing was.
De halve zombie scene zag er overigens heel goed uit. Mooie special effects.There's no justice, there's just us.![]()
In 28 days later gaan ze niet eerst dood voordat ze een zombie worden, het zijn geïnfecteerden.quote:Op dinsdag 2 november 2010 15:03 schreef Foals het volgende:
[..]
True. Maar in bijvoorbeeld 28 days/weeks later sterven ze uiteindelijk omdat ze verhongeren. En in sommige games/films zijn ze ook wel neer te krijgen door ze kapot te knallen. Je zag ook dat deze halve zombie erg verzwakt was doordat ze daar al een aantal dagen lag.
Maar het werd inderdaad in de aflevering gezegd dat het hoofd de enige oplossing was.
De halve zombie scene zag er overigens heel goed uit. Mooie special effects.![]()
Ohja ofc, infected en zombies zijn verschillend. Mijn excuses!quote:Op dinsdag 2 november 2010 15:06 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
In 28 days later gaan ze niet eerst dood voordat ze een zombie worden, het zijn geïnfecteerden.There's no justice, there's just us.![]()
Ik zat trouwens de strip door te bladeren, en ze zijn het redelijk trouw gebleven. Alleen het einde in de stad was anders,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 2 november 2010 15:18 schreef JackHerrer het volgende:
Ik zat trouwens de strip door te bladeren, en ze zijn het redelijk trouw gebleven. Alleen het einde in de stad was anders,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''![]()
Ik had gehoopt dat soort dingen in de making of te zien, maar dat was gewoon 1 lang reclamepraatjequote:Op dinsdag 2 november 2010 15:00 schreef Orbis het volgende:
...
Overigens, hoe hebben ze dat eigenlijk gedaan, zonder onderlijf? CGI? Alles wat er nog wel was, zag er angstaanjagend realistisch uit. Ze hebben dan toch op de één of andere wijze de benen moeten verwijderen uit de shots.![]()
![]()
Die kruipende zombie is gewoon met CGI gedaan...de actrice had een soort blauw pakje aan, en dat blauwe gummen ze dan weg. Dat bloed van het schot van de sheriff was ook CGI trouwens."Make money. Make more money. Make other people produce so as to make more money."
Hubbard Communications Office Policy Letter (9 March 1972)![]()
Je doet de make-up afdeling te kortquote:Op dinsdag 2 november 2010 17:56 schreef MrData het volgende:
Die kruipende zombie is gewoon met CGI gedaan...de actrice had een soort blauw pakje aan, en dat blauwe gummen ze dan weg.![]()
![]()
![]()
Aardige pilot overigens, al vind ik twee dingen wel jammer;
- Bij Zombiefilms vind ik het verhaal van 1e geinfecteerd tot pandemie altijd het meest boeiende
- Ik vind de hoofdrolspeler wat weinig uitstraling hebben
Plus dat de hoofdrolspeler duidelijk nog nooit een zombiefilm heeft gezienDamn; loopt gewoon even naar een huis te roepen of hij benzine mag lenen, gaat op een paard een stad in; hoe graag wil je dood?
Verder wel boeiend natuurlijk; een zombie-serie. Ben dan ook benieuwd of ze er meer uit halen dan 6 afzonderlijke korte zombieverhalen.Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
Forum Opties Forumhop: Hop naar: