Inderdaadquote:Op zaterdag 24 juli 2010 19:56 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
En Rabo in zijn geheel, 3 in de top 11
Jammer alleen dat ze in de bergen steeds zo'n achterstand met nummer 3 hadden zodat ze nu niet het ploegenklassement hebbenquote:
Ach, je kan niet alles hebben toch? Het is heel wat beter dan vorig jaar.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:11 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Jammer alleen dat ze in de bergen steeds zo'n achterstand met nummer 3 hadden zodat ze nu niet het ploegenklassement hebben
Vorig jaar hadden ze minstens 1 etappequote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:12 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ach, je kan niet alles hebben toch? Het is heel wat beter dan vorig jaar.
En verder?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:13 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Vorig jaar hadden ze minstens 1 etappe
Dat is ten minste iets, dit jaar hebben ze het allemaal net niet, en iedereen maar zeggen dat het beter gingquote:
Ja, maar wat mij opvalt is dat Freire nooit met treintjes rijdt in de sprint..quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:16 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dat is ten minste iets, dit jaar hebben ze het allemaal net niet, en iedereen maar zeggen dat het beter ging
Dat heeft hij ook niet nodig, hij moet gemotiveerd zijn om iets binnen te halen en weten dat hij kan winnen en er moet zo'n aankomst zijn zoals bij milaan - san remo (ofzo)quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:26 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja, maar wat mij opvalt is dat Freire nooit met treintjes rijdt in de sprint..
Herbert of Maarten zei ook dat Liquigas een Nederlandse ploeg was, althans, dat hoorde mijn broertje.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:30 schreef naatje_1 het volgende:
Althans, dat zei maarten, en volgens mij spreekt hij wel de waarheid
Dan heeft ie dat fout gehoordquote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:37 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Herbert of Maarten zei ook dat Liquigas een Nederlandse ploeg was, althans, dat hoorde mijn broertje.
Ja, maar dat wist ik ook wel, daarom vond ik dat ook zo raarquote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:38 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dan heeft ie dat fout gehoordWant het is een Italiaanse... Of ze moeten allemaal van de Neerlandse leerschool komen ofzo...
Het deense elftal is eigenlijk ook nederlands, 9 van de 11 spelen in de eredivisiequote:Op zaterdag 24 juli 2010 20:50 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja, maar dat wist ik ook wel, daarom vond ik dat ook zo raar
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |