Lijkt mij prima. De idiote standpunten van de PVV (kopvoddentax, etnische registratie, etc.) worden terzijde geschoven maar hun uitstekende punten waar meer dan 80% van de Nederlanders naar snakt (Law&Order, ambtenarenapparaat drastisch verminderen, Marokkanentuig over de kling jagen, etc.) zullen meteen worden uitgevoerd.quote:nu.nl
22-7-2010
DEN HAAG - PVV-leider Geert Wilders hoopt dat er nu serieus wordt gekeken naar een rechts kabinet met de VVD, PVV en CDA. Als zijn partij daaraan niet kan meedoen, is hij bereid VVD en CDA gedoogsteun te geven.
Dat heeft Wilders donderdag gezegd tegen informateur Ruud Lubbers. De PVV-leider zei dat zijn partij ''dolgraag wil regeren. Als dat niet kan, dan gedogen'', zei hij. ''Mensen hebben niet op ons gestemd om in de oppositie te komen.''
Hij wees erop dat vrijdag CDA-fractievoorzitter Maxime Verhagen komt. ''Dat moeten we afwachten. Ik heb wel hoop. Zonder hoop geen leven. Er moet worden geluisterd naar de 1,5 miljoen PVV-stemmers.''
De PVV-leider wees erop dat er nog geen minuut is onderhandeld met zijn partij. Een tijd geleden heeft hij wel met Verhagen gesproken.
''Dat was persoonlijk en daar kan ik dus niet te veel over zeggen. Maar ons persoonlijk contact is goed.'' De bedoeling van Wilders is om samen met VVD-leider Mark Rutte en Verhagen te praten.
Wilders hoopt dat de tijd in het voordeel van de PVV werkt. Tegelijk vindt hij wel dat er snel een regering moet komen. Maar ''een middenkabinet met VVD, PvdA en CDA is in ieder geval niet goed''. Wilders was ook fel gekant tegen een paars-plusvariant met VVD, PvdA, D66 en GroenLinks.
Wilders zei dat hij een goed gesprek had gehad met Lubbers, dat een krap uur duurde. ''Het was zakelijk. Jammer voor u, maar ik heb er niets vervelends over te melden'', aldus Wilders.
Zolang kiezers hem een erectie bezorgen niet.quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:00 schreef Righteous het volgende:
Wanneer heeft Wilders nou eens door dat er geen enkele partij op de PVV zit te wachten ?
zal nog lang duren inderdaad met zijn koppige bol. mocht er toch een rechtse groep komen dan moet pvv al hun rechts extreme ideeen van de baan doen waar ze juist bekend om staan en komt er niks meer van de pvv terechtquote:Op donderdag 22 juli 2010 20:00 schreef Righteous het volgende:
Wanneer heeft Wilders nou eens door dat er geen enkele partij op de PVV zit te wachten ?
quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:02 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Zolang kiezers hem een erectie bezorgen niet.
Haha inderdaad. Volgens mij heb ik daar ooit nog eens een briljant topic over geopend. Even zoeken.quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:08 schreef Holograph het volgende:
Etnische registratie is ook voorgesteld door Verdonk (VVD) en Ter Horst (PvdA), en word al uitgevoerd in Rotterdam (onder PvdA bewind).
Binnen 24 uur ook, hoe kansloosquote:Op donderdag 22 juli 2010 20:12 schreef Lubbert het volgende:
Wilders doet aan kiezersbedrog. Hij riep altijd dat verhogiong van de AOW leeftijd uit den boze was. Dit was het eerste ''breekpunt'' dat hij overboord gooide, de oplichter.
hahahaha, straks gaan ze nog de belasting verhogenquote:Op donderdag 22 juli 2010 20:56 schreef Boldface het volgende:
Nu Paars Plus niet doorgaat, mag er wat mij betreft een ultrarechts kabinet komen. Ben alvast benieuwd hoe snel Nederland genezen is van partijen als de PVV en VVD.
In de onderhandelingen voor Paars Plus heeft de VVD arrogant vastgehouden aan een ondergrens van 18 miljard aan bezuinigingen. Eens kijken hoe dat straks met Wilders gaat. Die wil, net als de VVD, de HRA in stand houden, de AOW ongemoeid laten en de zorg ontzien. Benieuwd hoe Bruin I aan die vereiste bezuinigingen komt.
Het is op voorhand trouwens al een democratisch dieptepunt, ongeacht het programma: 76 zetels (de kleinst mogelijke meerderheid, dus nauwelijks draagvlak) en welgeteld 49,55 procent van de stemmen.
quote:Marokkanentuig over de kling jagen
Ambtenarenapparaat verminderen? Heb je die plannen van de PVV gezien? Daar heb je een miljoen extra ambtenaren voor nodig.quote:Op donderdag 22 juli 2010 19:58 schreef Linkerrijtje het volgende:
[..]
Lijkt mij prima. De idiote standpunten van de PVV (kopvoddentax, etnische registratie, etc.) worden terzijde geschoven maar hun uitstekende punten waar meer dan 80% van de Nederlanders naar snakt (Law&Order, ambtenarenapparaat drastisch verminderen, Marokkanentuig over de kling jagen, etc.) zullen meteen worden uitgevoerd.
Als we Maurice de Hond moeten geloven snakt 43% naar een politiestaat, vs 41% die terug wilt naar de flowerpower tijdquote:Op donderdag 22 juli 2010 21:55 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Ambtenarenapparaat verminderen? Heb je die plannen van de PVV gezien? Daar heb je een miljoen extra ambtenaren voor nodig.
Verder snakt 80% van Nederland niet naar een politiestaat en het doden van Marokkanen. Dat doen alleen PVV'ers en een deel van de VVD'ers.
Vs. straatcoaches die iedereen uitlacht. Goh wat zou nou een beter plan zijn: Bij criminaliteit politie inzetten, of bij criminaliteit straatcoaches. Jij mag het zeggen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:02 schreef ethiraseth het volgende:
He ja, stel je voor dat we weer positief over mensen gaan denken. Stel je voor dat we mensen vrijheden geven en er vanuit gaan dat ze zich als volwassenen gedragen tenzij ze bewijzen dat niet te doen. Nee, dat kan niet. Liever gaan we er vanuit dat ze zich als terrorist behandelen en dus ten alle tijden gecontroleerd en gevolgd dienen te worden.
Mensen worden zoals je ze behandelt. Een politiestaat, zoals de PVV en VVD willen, gaat zorgen voor meer angst, meer agressie, meer onveiligheid en meer sociale problemen.
Nee, dat mag niet van de VVD. 18 miljard bezuinigen, maar zonder lastenverzwaring.quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:59 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
hahahaha, straks gaan ze nog de belasting verhogen
Meer politie is meer geweld. Daar is Amerika ook allang achter.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:04 schreef Holograph het volgende:
[..]
Vs. straatcoaches die iedereen uitlacht. Goh wat zou nou een beter plan zijn: Bij criminaliteit politie inzetten, of bij criminaliteit straatcoaches. Jij mag het zeggen.
Overigens zal Paars meer tot dit soort misstanden lijden: http://zembla.vara.nl/Voorpagina.1975.0.html?&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1974&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2845&cHash=5e8620b1c0 (Moord, Doodslag, Taakstaf).
Democracy is dead and buried !quote:Op donderdag 22 juli 2010 20:00 schreef Righteous het volgende:
Wanneer heeft Wilders nou eens door dat er geen enkele partij op de PVV zit te wachten ?
Bij criminaliteit feitelijk niets doen lijdt tot nog meer geweld, daar zijn we hier achtergekomen.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:14 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Meer politie is meer geweld. Daar is Amerika ook allang achter.
Als je het aantal stemgerechtigden die op Wilders hebben gestemd "massaal" noemt, hoe noem je dan het aantal stemmers dat opde PVDA heeft gestemd?quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:17 schreef Linkerrijtje het volgende:
[..]
Eerst aarzelend op Wilders
Nu massaal!!
De PvdA en haar voorganger de NSDAP bestaat ruim 115 jaar. De PVV slechts 4 jaar.quote:Op donderdag 22 juli 2010 22:21 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Als je het aantal stemgerechtigden die op Wilders hebben gestemd "massaal" noemt, hoe noem je dan het aantal stemmers dat opde PVDA heeft gestemd?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |