Zeker!quote:Op donderdag 22 juli 2010 14:49 schreef Karina het volgende:
Ik vind ze wel lekker, zeker die met appel en suiker
quote:
http://www.thisiswhyyourefat.com/quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:00 schreef rubje het volgende:
amerikaans eten,komop zeg! als je ziet wat het eindresultaat is,dan zou ik het maar laten.
of wilde je dikke harry heten in het vervolg?
Wel hoor, in Amsterdam zit in de Leidsestraat een winkeltje die ze verkoopt, in Amstelveen zit ook een winkel waar ze die dingen hebben en ergens bij de Albert Cuyp in de buurt (sorry weet even geen namen uit mijn hoofd).quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:06 schreef jeoff het volgende:
Frosted Strawberry of Cherry poptarts![]()
Eerst even toasten in de broodrooster en smullen maar!!
Helaas zijn ze in NL niet te krijgen, of enorm duur bij zaken als americangoodies.nl
Eichholzquote:Op donderdag 22 juli 2010 15:39 schreef Karina het volgende:
[..]
Wel hoor, in Amsterdam zit in de Leidsestraat een winkeltje die ze verkoopt, in Amstelveen zit ook een winkel waar ze die dingen hebben en ergens bij de Albert Cuyp in de buurt (sorry weet even geen namen uit mijn hoofd).
Op Schiphol in de supermarkt daar (voor de douane) hebben ze ook Amerikaans voer, en ook bij de Aziatische winkel tegen over de makro is een schap volledig Amerikaans (( Wah nam hong geloof ik )quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:39 schreef Karina het volgende:
[..]
Wel hoor, in Amsterdam zit in de Leidsestraat een winkeltje die ze verkoopt, in Amstelveen zit ook een winkel waar ze die dingen hebben en ergens bij de Albert Cuyp in de buurt (sorry weet even geen namen uit mijn hoofd).
Waar smaakt rootbeer naar? Zag het laatst in de c1000 maar had het toch maar niet meegenomen..quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:44 schreef saaw het volgende:
[..]
Eichholz![]()
Wel prijzig maar niet zo duur als laten verzenden.
En ze hebben er rootbeer
Dat 'Raar deegachtig omhusel' wordt heerlijk knapperig als je het eerst even in een broodrooster toast.quote:Op donderdag 22 juli 2010 15:46 schreef Aventura het volgende:
Echt onwaardig voedsel. Heb er 1x een gehad toen ik in Amerika was. Veel te zoet. Raar deegachtig omhulsel. Echt niet lekker! Nog afgezien van het feit dat er niks van waarde in zit voor je lichaam.Dit mag geen voeding heten. Je mist er niks aan.
Ze hebben ook zo een winkel op nieuwmarkt en ook zo een hypermarkt op de zwarte markt in beverwijk.quote:Op donderdag 22 juli 2010 16:04 schreef Ra-z het volgende:
[..]
Op Schiphol in de supermarkt daar (voor de douane) hebben ze ook Amerikaans voer, en ook bij de Aziatische winkel tegen over de makro is een schap volledig Amerikaans (( Wah nam hong geloof ik )
Gemberquote:Op donderdag 22 juli 2010 16:06 schreef Ayca het volgende:
[..]
Waar smaakt rootbeer naar? Zag het laatst in de c1000 maar had het toch maar niet meegenomen..
Oh had die vraag helemaal nog niet gezien.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |