hahahaquote:Op vrijdag 23 juli 2010 09:35 schreef NieuweUser het volgende:
Isa probeert trouwens al echt te kruipen! Ze kan al een beetje achteruit, en trekt zichzelf soms ook al naar voren met haar handjes!! Daarnaast kan ze heel snel rondjes draaien als ze op haar buik ligt.
Niels! Slechte timing!quote:Op vrijdag 23 juli 2010 09:57 schreef Twinkly het volgende:
Niels wil weer niet slapen en vannacht werd hij ook heel vaak wakker![]()
Ik heb zometeen een sollicitatiegesprek en ik heb nog niet kunnen douchen. bluh. Een sollicitatiegesprek voor een vakantiebaantje als thuiszorgmedewerker![]()
![]()
Wow, wat goed! Geinig gezicht is dat leren kruipen, hè? Ik moet er nog steeds zo om lachen. Vergeet niet een filmpje te maken!quote:Op vrijdag 23 juli 2010 09:35 schreef NieuweUser het volgende:
Isa probeert trouwens al echt te kruipen! Ze kan al een beetje achteruit, en trekt zichzelf soms ook al naar voren met haar handjes!! Daarnaast kan ze heel snel rondjes draaien als ze op haar buik ligt.
Elk uur, pfff. En toch klink je altijd weer zo vrolijk en optimistisch.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 10:02 schreef huuphuup het volgende:
Amélie is vannacht ieder uur zo'n beetje hard schreeuwend wakker geworden
twee zetpillen en heel wat dentinox en flesjes zijn er over de hele nacht verspreid ingenomen maar het maakte niets uit. Echt zo zielig, en zo stom ook dat je geen idee hebt wat er aan de hand is. En nu zit ze heel vrolijk teletubbies te kijken en B. en ik zijn kapothaha, vanavond maar vroeg erin hoop ik.
Ja, lijkt me ook!quote:Op vrijdag 23 juli 2010 10:31 schreef huuphuup het volgende:
Hm het zou best kunnen Twinkly maar ik denk dat het in het geval van tandjes toch ook wel een fysiek aspect is. Dat het ene kindje gewoon meer pijn ervaart dan het andere ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |