quote:
Op vrijdag 30 juli 2010 11:52 schreef Croli het volgende:ik was dus 3 weken op vakantie geweest en deze week weer ongeveer kunnen volgen.
Kan iemand mij uitleggen hoe dat hele Johnny gebeuren nou is gelopen?? want waar is lucy nou gebleven dan??
Het begon met een telefoontje van Lucy aan Allison, om haar om hulp te vragen. Lucy was met Johnny naar Oakdale terug gereist omdat Johnny ziek was en een beenmergtransplantatie nodig had. Uiteraard heeft Johnny zo'n bijzondere bloedgroep, dat alleen een familielid als donor kan fungeren.
Intussen zijn Dusty en Josie er achter gekomen dat Jonny in Oakdale is, dit kwam door een 'visioen' van Paul (die doorgedraaid in het ziekenhuis lag - heb je dat nog wel gezien?). Zij kwamen er toen achter dat in het Lakeview een kamer was gereserveerd op naam van Allison, en daar bleken Lucy en Johnny zich schuil te houden.
Na een uitgebreide zoektocht bleek Katie een match te zijn als donor voor Johnny, en zij heeft zich beschikbaar gesteld als beenmergdonor. Uiteraard kon zij haar klep niet houden, en vertelde ze aan Craig dat Johnny weer in Oakdale was.
Omdat Craig een aanklacht voor ontvoering in wilde dienen tegen Lucy, is zij snel weer gevlucht. Johnny woonde vanaf toen bij Dusty, maar Craig wilde de voogdij bij de rechtbank aanklagen. Om een goed gezinnetje te lijken, is Dusty snel getrouwd met Meg. Maar de rechter vond dat zo stom, dat Craig voogdij kreeg toegewezen over Johnny.
Paul is nog eens doorgedraaid over het feit dat Meg met Dusty is getrouwd, en heeft Eliza ontvoerd.
't Is net een soap he?

.