Omgquote:Op vrijdag 23 juli 2010 19:19 schreef Crazy-M het volgende:
hmm, kim feenstra is nog vrij
Ze zijn vergeten de handtekening te zetten dus Niet getrouwd haha
lijkt dus schijnbaar gepland te zijn, zodat ze in oktober echt gaan trouwen .... :pquote:Op vrijdag 23 juli 2010 19:58 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Omg
Hoe kan je in godsnaam zoiets vergeten.
Dus nog erger mediageil als jolanthe van kotsbergen?quote:Op vrijdag 23 juli 2010 19:19 schreef Crazy-M het volgende:
hmm, kim feenstra is nog vrij
Ze zijn vergeten de handtekening te zetten dus Niet getrouwd haha
Was jij gisteren met Dave op de kermis?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:53 schreef Crazy-M het volgende:
Zo, ff spullen van zus naar flat gebracht, nog 1 of 2 weken dan woon ik alleen met mn ouders
was hij gister op de kermis ?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:03 schreef theKiD het volgende:
[..]
Was jij gisteren met Dave op de kermis?
Ik zag m in t voorbij gaan, ff gezwaaid/ geroepen, en doorgelopen. En toen ik verder weg was, dacht ik ineens.. Hmmz, Crazy kon dr weleens bij zijn geweest..quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:05 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
was hij gister op de kermis ?
ik niet
ik ga vanavond weer
nee, dan was ik wel weg gesprongen hahaquote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:30 schreef theKiD het volgende:
[..]
Ik zag m in t voorbij gaan, ff gezwaaid/ geroepen, en doorgelopen. En toen ik verder weg was, dacht ik ineens.. Hmmz, Crazy kon dr weleens bij zijn geweest..
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:53 schreef Crazy-M het volgende:
Zo, ff spullen van zus naar flat gebracht, nog 1 of 2 weken dan woon ik alleen met mn ouders
waarom zou ik ?quote:Op zaterdag 24 juli 2010 14:57 schreef aardappel het volgende:
[..]
Wordt het voor jou ook niet eens tijd om uit huis te gaan?
quote:
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 16:12 schreef aardappel het volgende:
[..]
Zelfstandigheid, ontwikkeling etc. Of wil je tot je 50ste bij je ouders blijven hangen?
quote:
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 16:12 schreef aardappel het volgende:
[..]
Zelfstandigheid, ontwikkeling etc. Of wil je tot je 50ste bij je ouders blijven hangen?
18 is slecht excuus om op je eigen te gaanquote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:05 schreef SpeCulaes het volgende:
[..]
Omdat je geen 18 meer bent en misschien eindelijk zelf op je eigen benen wilt staan ipv dat moeders telkens om 5 over 6 de warme aardappelen op tafel zet en de remsporen uit je boxer wast.
Sommige HOEVEN niet perse uit huis he.. en die kunnen die dingen die je opnoemt ook best zelf, ook al wonen ze thuis...quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:05 schreef SpeCulaes het volgende:
[..]
Omdat je geen 18 meer bent en misschien eindelijk zelf op je eigen benen wilt staan ipv dat moeders telkens om 5 over 6 de warme aardappelen op tafel zet en de remsporen uit je boxer wast.
zelfs mensen die niet meer thuis wonen wel de vuile was naar moeders brengen.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:15 schreef theKiD het volgende:
[..]
Sommige HOEVEN niet perse uit huis he.. en die kunnen die dingen die je opnoemt ook best zelf, ook al wonen ze thuis...
Doe ik af en toe ook nog hoorquote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
zelfs mensen die niet meer thuis wonen wel de vuile was naar moeders brengen.
dat bedoel ikquote:
Ik ben blij op mezelf te wonen. Je kan doen en laten wat je wilt. En het geeft je net dat beetje extra zelfstandigheid/volwassenheid. Alleen in Leiden woonde ik in een 4-kamerapp. (je kan t geen studentenhuis noemen) wat ik deelde met 2 anderen, maar in Amsterdam en nu in Tilburg alleen (en regelmatig met vriendinlief).quote:Op zaterdag 24 juli 2010 22:07 schreef hetzusjevan het volgende:
Mijn vriend is 26 en woont ook nog thuis heur. Hij wacht maar mooi tot ik een baan heb en we kunnen gaan hokken, in de tussentijd kan ie mooi sparen hehe.
De één is heel snel het huis uit (in mijn ogen is dat vaak (let op: ik zeg vaak, niet altijd) omdat ze een slechte band met de ouders hebben) en de ander blijft nog jaren hangen. Big deal, ieder z'n ding.
Stomme blackberry's btw, vriend van me heeft zo'n ding en ontvangt geen enkel smsje van mij en ik kan 'm ook niet bellen. Van sommige mensen ontvangt ie wel iets, maar van anderen gewoon niet (waaronder van mij dus en ik vind het stohom).
True, de oliemaatschappijen zitten erachter. Samen met de rijke joden uit de Verenigde Staten.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 23:43 schreef existenz het volgende:
De barmannen en -vrouwen in de stadhuisstraat moeten stoppen met ons zat te voeren! Het is een complot!
Inderdaad, afschuwelijk om te zien. Massahysterie moet wel echt een van de engste dingen zijn om mee te makenquote:Op zondag 25 juli 2010 11:04 schreef -_Tommy_- het volgende:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-57495.html
Fuck die Loveparade in Duisburg, niet normaal hoe fout het daar gegaan is! Blij dat ik er niet was, ben paar jaar op rij in Berlijn geweest!
ook een 22jarige nederlander overleden,quote:Op zondag 25 juli 2010 11:04 schreef -_Tommy_- het volgende:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/fotostrecke-57495.html
Fuck die Loveparade in Duisburg, niet normaal hoe fout het daar gegaan is! Blij dat ik er niet was, ben paar jaar op rij in Berlijn geweest!
al was er een heli uit groenland bij geweest dat zal me m'n reet roesten! het drama is gewoon niet te bevatten. een feest waar zoveel man op af komt en waar dan zo'n bizar slechte organisatie op zit! niet normaal!quote:Op zondag 25 juli 2010 12:33 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ook een 22jarige nederlander overleden,
wel indrukwekkende fotos.
Gister ook nog naar wdr gekeken net na 18. Zag er echt heftig uit.
Trauma heli van nederland is er ook bij geweest
Maar de organisatie had die doorgang juist afgesloten, het is de politie die dat tunneltje op eigen houtje geopend heeft.quote:Op zondag 25 juli 2010 12:44 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
al was er een heli uit groenland bij geweest dat zal me m'n reet roesten! het drama is gewoon niet te bevatten. een feest waar zoveel man op af komt en waar dan zo'n bizar slechte organisatie op zit! niet normaal!
klopt dat drama niet te omvatten is, wat ik alleen wil zeggen is dat er kwa hulpverlening geen grenzen zijn (gelukkig)quote:Op zondag 25 juli 2010 12:44 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
al was er een heli uit groenland bij geweest dat zal me m'n reet roesten! het drama is gewoon niet te bevatten. een feest waar zoveel man op af komt en waar dan zo'n bizar slechte organisatie op zit! niet normaal!
wat ik heb gehoord is dat de politie de doorgang in de tunnel regelde. Er stonden voor de tunnel 4 opvangpunten om mensen op te vangen als de tunnel gesloten werd. De politie heeft iedereen aangeraden om om te draaien, alleen aan de andere kant van de tunnel was de tunnel nog open voor "inkomende" mensen. Hierdoor ontstond de opstopping in de tunnelquote:Op zondag 25 juli 2010 12:53 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Maar de organisatie had die doorgang juist afgesloten, het is de politie die dat tunneltje op eigen houtje geopend heeft.
weet niet, morgen weer om 4:45 opstaanquote:Op zondag 25 juli 2010 12:50 schreef sk888er het volgende:
Wie gaan er vanavond bij het vuurwerk kijken?:D
Ik ook.quote:
Wij.. als t een beetje droog isquote:Op zondag 25 juli 2010 12:50 schreef sk888er het volgende:
Wie gaan er vanavond bij het vuurwerk kijken?:D
Ik sowieso om naar huis te komen van mijn werk, maar wil eigenlijk ook nog even langs de stad, de Ipad bekijkenquote:Op zondag 25 juli 2010 13:01 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik ook.als ik naar de stad wil, tenminste, is geen verplichting maar ik wil per sé iets kopen vandaag. Dus eigenlijk toch wel een verplichting.
Ik heb er gisteren in de Saturn even overheen staan vegen met m'n vingertjes maar, gadget-geil en macminded dat ik ben, werd er niet warm of koud van.quote:Op zondag 25 juli 2010 13:38 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik sowieso om naar huis te komen van mijn werk, maar wil eigenlijk ook nog even langs de stad, de Ipad bekijken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |