Je klinkt als een vrouw!quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:48 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Omdat ie er leuk uitzag en ik zoiets nog niet had
iets leuks ...quote:Op woensdag 28 juli 2010 20:11 schreef -_Tommy_- het volgende:
Jij klinkt als een vrouw van een man die iets leuks voor zichzelf gekocht heeft...
Ja en wat je op je smartphone kan kun je ook op je laptop en dat kun je ook weer op een vaste computer en die mail versturen kan ook met een postduif...quote:Op woensdag 28 juli 2010 20:14 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
iets leuks ...
een Ipad is toch niet leukis geld uitgeven voor niks. Kun je ook op je smartphone ofzo
Ik heb een smartphone ja, maar daar kijk ik liever geen films opquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:02 schreef Guard het volgende:
[..]
Je hebt geen smartphone?![]()
'Tis is natuurlijk wel leuk, maar ik vind dat ding te duur om hem als gadget aan te schaffen
quote:Op woensdag 28 juli 2010 19:48 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Ik vind dat niet eens een gekke reden
zal zo snel niet iets van apple kopen, te duur allemaalquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:22 schreef Guard het volgende:
of dat we allemaal als gekken alle producten van apple kopen.... Stel je voor
Klopt, maar dan wel met mijn eigen geldquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:11 schreef -_Tommy_- het volgende:
Jij klinkt als een vrouw van een man die iets leuks voor zichzelf gekocht heeft...
Goed puntquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:24 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Klopt, maar dan wel met mijn eigen geld
Nee stug de dingen van Bill Gates blijven kopen?quote:Op woensdag 28 juli 2010 20:22 schreef Guard het volgende:
of dat we allemaal als gekken alle producten van apple kopen.... Stel je voor
dat mag best, maar voor mij gaat het om functionaliteit en niet om de vormquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:44 schreef -_Tommy_- het volgende:
Waarom zou je geen dingen voor het design en toch een deel gemak mogen kopen?
Zo ben ik ook........... absoluut niet.quote:Op woensdag 28 juli 2010 20:45 schreef -_Tommy_- het volgende:
En wat wel altijd opvalt met dit soort dingen is dat de mensen die het hardste roepen: "Ah dat is niets, te duur blahblah" zulke dingen wel als eerste willen uitproberen als iemand het bij zich heeft...
True, het is ook maar net wat je ermee wilt doen. Toegegeven, je kan er een heleboel niet mee, maar voor wat ik ermee wil doen is het perfect, en het werkt als een treinquote:Op woensdag 28 juli 2010 20:49 schreef Guard het volgende:
[..]
dat mag best, maar voor mij gaat het om functionaliteit en niet om de vorm
als ik wegrij zijn de lichten nog aan buitenquote:Op donderdag 29 juli 2010 06:40 schreef -_Tommy_- het volgende:
Fuck zooi zeg! Het is al bijna niet meer licht als ik opsta
Heb er even geen last van gelukkig! Zit even een paar weken in het huis van mijn ouders die nu op vakantie zijn! Oftewel, tuin, bad,grote keuken en wakker worden van de vogeltjes ipv een of andere josti op een scooter!quote:Op donderdag 29 juli 2010 06:52 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
als ik wegrij zijn de lichten nog aan buiten
Waren eerst uit.
Je kunt nu wel weer over de midden brabantweg tilburg verlaten
Maar terug erin .... via noord of industrieterrein
klinkt als hele voor uitgangquote:Op donderdag 29 juli 2010 07:04 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Heb er even geen last van gelukkig! Zit even een paar weken in het huis van mijn ouders die nu op vakantie zijn! Oftewel, tuin, bad,grote keuken en wakker worden van de vogeltjes ipv een of andere josti op een scooter!
Tja van appartement naar een huis is vaak een verbetering ;-) maar vooral de rust is soms lekker!quote:Op donderdag 29 juli 2010 07:06 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
klinkt als hele voor uitgang
(al is het maar tijdelijk)
Dat sowiesoquote:Op donderdag 29 juli 2010 07:13 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Tja van appartement naar een huis is vaak een verbetering ;-) maar vooral de rust is soms lekker!
@Films kijken, doe je die streamen dan of wat?quote:Op woensdag 28 juli 2010 20:23 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik heb een smartphone ja, maar daar kijk ik liever geen films opEn internetten is ook een beetje lastig, het scherm is veel te klein
Maar ik heb hem ook puur als gadget gekocht, het is niet dat je zoiets echt nodig hebt ofzo... maar het is wel lekker internetten/films kijken/emailen vanuit je bed moet ik zeggen
[..]![]()
pff, kut jah.quote:Op donderdag 29 juli 2010 17:02 schreef Messenga het volgende:
kk mongolen die mn fiets elke keer jatten. Nu zelfs aan huis. :
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |