Als dat zo is wordt de PVV de grootste, verreweg.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:49 schreef marcodej het volgende:
Dat worden nieuwe verkiezingen lijkt me.
Dat lijkt me uitgesloten.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:49 schreef marcodej het volgende:
Dat worden nieuwe verkiezingen lijkt me.
Dat lijkt me heel sterk, anders kan de PvdA het altijd nog gaan proberen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:49 schreef marcodej het volgende:
Dat worden nieuwe verkiezingen lijkt me.
Daar gaan je hervormingen dan (op het gebied van bestuur in ieder geval).quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:51 schreef Toad het volgende:
[..]
Dat lijkt me uitgesloten.
VVD zal het nu wel willen proberen met CDA en PvdA. Evt. aangevuld met D66. Maar of dat nu zo werkbaar is...
Dat goed nieuws valt ook nog wel te zien, liever een baggerkabinet dan geen kabinet tenslotte.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:55 schreef Holograph het volgende:
Ach wat jammer nou (in sommige opzichten ook echt jammer: Waterschappen/Provincies etc. blijven bestaan omdat nu ook het CDA aan zet is). Maar voor de rest is het goed nieuws voor Nederland.
Ik zie de PVV nog steeds niet in de regering komen. Maar als dat wel gebeurd ook prima, dan weten we tenminste zeker dat ze de komende verkiezingen worden weggevaagd.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:53 schreef Sachertorte het volgende:
![]()
Benieuwd wat du_ke, ethiraseth en de andere linksen hier nu van vinden.
Dat de VVD een klein kind is wat alleen maar aan zichzelf kan denken. Maar hey, dat is niks nieuws, want zo zie ik de VVD en haar leden sowieso al. Maar goed, de PVV komt nog steeds niet in de regering, dus er zal wel een middenkabinet komen wat weer vier jaar lang niks gaat doen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:53 schreef Sachertorte het volgende:![]()
Benieuwd wat du_ke, ethiraseth en de andere linksen hier nu van vinden.
Dat potentieel verdwijnt echt niet zomaar. Mensen hebben gewoon genoeg van de linkse politiek. Het is niet anders, ik adviseer de linksen alvast het rouwproces op te starten.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik zie de PVV nog steeds niet in de regering komen. Maar als dat wel gebeurd ook prima, dan weten we tenminste zeker dat ze de komende verkiezingen worden weggevaagd.
Oftewel een kabinet zonder de grootste partij?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:59 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Briljant. Nu duurt het midden in een economische crisis nog langer voor er weer besluiten genomen kunnen worden. 1977, here we come!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |