quote:Providers hoeven The Pirate Bay niet te blokkeren
AMSTERDAM - Stichting Brein heeft de zaak tegen Ziggo en XS4all over het blokkeren van The Pirate Bay verloren.
Dat blijkt uit het online gepubliceerde vonnis.
Stichting Brein, die zich in Nederland bezighoudt met de aanpak van piraterij, stapte eind april naar de rechter in verband met de site van The Pirate Bay. De stichting wilde het kabelbedrijf Ziggo dwingen om de downloadwebsite onbereikbaar te maken.
Daar had Brein al eerder in een brief om gevraagd. De brief is alleen naar Ziggo gestuurd, niet naar andere providers. De voorzieningenrechter in Amsterdam besloot vorig jaar dat The Pirate Bay inbreuk maakt op het auteursrecht en daarom ontoegankelijk moest worden gemaakt voor Nederlandse gebruikers. De personen achter de downloadsite negeerde het vonnis echter en vooralsnog is er niets gebeurd.
XS4all
XS4all en UPC betuigde hun steun aan Ziggo. “In de wet staat helemaal nergens dat Ziggo verantwoordelijk is voor een website die niet bij Ziggo gehost wordt”, aldus een XS4all woorvoerder in mei. “Er is dus geen enkele reden ze daar op aan te spreken.” De provider voegde zich later bij de rechtszaak.
UPC liet desgevraagd weten het compleet eens te zijn met de opstelling van Ziggo. "Ook wij zijn van mening dat we slechts toegang verlenen tot het web, en dus niet verantwoordelijk zijn voor de content. We vinden overigens naast open toegang tot het web het ook belangrijk dat auteursrechten goed geregeld zijn."
Juridische mogelijkheden
Brein betoogde in de rechtszaal dat alle juridische mogelijkheden tegen The Pirate Bay zelf helemaal zijn uitgeput. Volgens de stichting heeft het "kennelijk geen zin" om achter provider aan te gaan die de downloadsite in de lucht houdt, omdat die na elke veroordeling wisselt.
Volgens Brein rest nu alleen nog om de internet service providers (isp's) zoals Ziggo en XS4all aan te spreken. Aangezien Ziggo de grootste provider is met ongeveer 1,5 miljoen abonnees, heeft Brein Ziggo gekozen voor een proefproces.
Kan dat er allemaal nog bij, naast alle wanstatige porno die hij er op moet hebben staan?quote:Op maandag 19 juli 2010 14:53 schreef vosss het volgende:
Goedzo. Dat Tim Kuik allerhande enge ziektes mag krijgen met zijn hetze tegen alles en iedereen
Achterlijke kutvent.
Ik durf te wedden dat zijn eigen PC thuis ook vol staat met mp3tjes en dat zijn windows en office ook niet origineel zijn
Je vergelijkt appels en peren...quote:Op maandag 19 juli 2010 14:56 schreef Buschetta het volgende:
Mooi hoe grote bedrijven "doorgeef luiken" zijn maar als ik 10 kilo coke van een maatje uit Aruba in het vliegtuig in mijn koffer heb zitten ben ik een smokkelaar
iets met 2 maten....
OT.
Natuurlijk de juiste uitspraak
Wij zijn er bijna! Nu nog die stichting opdoekenquote:Juridische mogelijkheden
Brein betoogde in de rechtszaal dat alle juridische mogelijkheden tegen The Pirate Bay zelf helemaal zijn uitgeput. Volgens de stichting heeft het "kennelijk geen zin" om achter provider aan te gaan die de downloadsite in de lucht houdt, omdat die na elke veroordeling wisselt
Nicequote:zodat Brein aan Ziggo een bedrag ten belope van ¤ 45.000,00 zal dienen te voldoen.
Dus binnenkort krijgen we post van Brein of we niet meer zoveel willen uplaoden...quote:Brein, die
blijkens voornoemde steekproef bekend is met de IP-adressen van de Ziggo abonnees,
heeft er voor gekozen geen van deze abonnees in rechte te betrekken. Als argument
daarvoor voert zij aan dat het “onmogelijk en (dus) onwenselijk [is] om de
(alle) abonnees afzonderlijk aan te spreken”. Daarom, aldus Brein, spreekt zij Ziggo
aan. Dit argument overtuigt niet. Ten minste valt, zonder toelichting, die ontbreekt,
niet in te zien waarom het onmogelijk zou zijn een of meer abonnees in
rechte aan te spreken. Brein zou onder omstandigheden de NAW-gegevens van de
betreffende abonnee bij Ziggo kunnen opvragen, iets waarvan Ziggo ter zitting ook
heeft aangegeven daartoe in beginsel bereid te zijn.
blij dat ik niet bij ziggo zitquote:Brein zou onder omstandigheden de NAW-gegevens van de
betreffende abonnee bij Ziggo kunnen opvragen, iets waarvan Ziggo ter zitting ook
heeft aangegeven daartoe in beginsel bereid te zijn
quote:Op maandag 19 juli 2010 14:53 schreef vosss het volgende:
Goedzo. Dat Tim Kuik allerhande enge ziektes mag krijgen met zijn hetze tegen alles en iedereen
Achterlijke kutvent.
Ik durf te wedden dat zijn eigen PC thuis ook vol staat met mp3tjes en dat zijn windows en office ook niet origineel zijn
Inderdaad. Er is veel meer geld te verdienen met een beetje leuke online content en ik wil bijvoorbeeld best betalen voor een mooie live DVD / Bluray registratie van een concert oid. En natuurlijk concertenquote:Op maandag 19 juli 2010 15:19 schreef HeatWave het volgende:
Het is 2010, tijd voor een modern business-model ipv blijven janken dat niemand je ouderwetse meuk meer koopt.
Ik niet. Ik wil alleen betalen voor content die mij wordt geleverd op fysieke dragers en ben van mening dat het auteursrecht voor online content van welke aard dan ook gewoon afgeschaft zou moeten worden omdat dit in strijd is met de vrije uitwisseling van informatie.quote:Op maandag 19 juli 2010 15:30 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Inderdaad. Er is veel meer geld te verdienen met een beetje leuke online content en ik wil bijvoorbeeld best betalen voor een mooie live DVD / Bluray registratie van een concert oid. En natuurlijk concerten
Het een sluit het ander niet uit natuurlijk. Ze moeten zich gewoon wat minder staren op fysieke dragersquote:Op maandag 19 juli 2010 15:38 schreef Riparius het volgende:
[..]
Ik niet. Ik wil alleen betalen voor content die mij wordt geleverd op fysieke dragers en ben van mening dat het auteursrecht voor online content van welke aard dan ook gewoon afgeschaft zou moeten worden omdat dit in strijd is met de vrije uitwisseling van informatie.
Ah ja, het sprookje dat muziek en films downloaden strafbaar is.quote:Op maandag 19 juli 2010 15:46 schreef DeTolk het volgende:
[ afbeelding ]
Dus Tim Kuik betaalt voor sex met z'n man, anders is het illegaal....
Zolang ie ervoor betaalt is het niet strafbaar. Al denk ik dat een paard liever een klontje suiker heeftquote:Op maandag 19 juli 2010 15:59 schreef Ferdo het volgende:
En sex met een man? Wie wil daar nog wat mee aanvangen?
Hij zal eerder een stal op moeten zoeken om aan zijn gerief te komen.
Meest simpele vorm:quote:Op maandag 19 juli 2010 15:19 schreef HeatWave het volgende:
Het is 2010, tijd voor een modern business-model ipv blijven janken dat niemand je ouderwetse meuk meer koopt.
Moeilijk debat... ben zelf een verfent downloader maar als puntje bij paaltje komt dan steel je in feite iemands werk. Als ik x aantal maanden aan een product werk waarvan ik er een verkoop en de koper maakt x aantal kopieeen dan loop ik dus inkomsten mis.quote:Op maandag 19 juli 2010 15:38 schreef Riparius het volgende:
[..]
Ik niet. Ik wil alleen betalen voor content die mij wordt geleverd op fysieke dragers en ben van mening dat het auteursrecht voor online content van welke aard dan ook gewoon afgeschaft zou moeten worden omdat dit in strijd is met de vrije uitwisseling van informatie.
Oy vey, wat een onzinartikel. Downloaden van muziek, films en boeken voor eigen gebruik is volgens de auteurswet 100% legaal in dit land.quote:
quote:Op maandag 19 juli 2010 16:32 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Moeilijk debat... ben zelf een verfent downloader maar als puntje bij paaltje komt dan steel je in feite iemands werk. Als ik x aantal maanden aan een product werk waarvan ik er een verkoop en de koper maakt x aantal kopieeen dan loop ik dus inkomsten mis.
Heel simpel: daar krijgen ze voor betaald.quote:Op maandag 19 juli 2010 16:42 schreef rubje het volgende:
mooi hoor dat Ziggo heeft gewonnen.
Maar ik begrijp niet waarom Brein zo volhoudt met het opjagen oals ze weten dat het een draak met 7 koppen verhaal wordt aangezien op het internet zoveel mogelijkheden zijn afgeloten materiaal ergens anders weer te laten opduiken.
Met xx aantal TB aan downloads moet je toch echt met wat beters komen dan zo'n suf plaatje... Heb je mijn vergelijking niet gelezen over die architect ? Ik probeer een discussie los te maken die wat hoger staat dan het plateau van nerds en anarchistische wannabe cyberpunks die gratis shit willen hebben. Dit is een reeel probleem voor onze entertainment industrie want Hollywoordfilms en tv -shows moeten wel een budget hebben natuurlijk.quote:
Slechte troll. Zeker op het gebied van films nemen de bioscoopbezoeken en omzetten alleen maar toe. Dus dat is flinke bullshit. En met het hele video-on-demand wat ook hier steeds meer voet aan de grond krijgt is een goed, betaalbaar, en legaal alternatief gebodenquote:Op maandag 19 juli 2010 16:48 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Met xx aantal TB aan downloads moet je toch echt met wat beters komen dan zo'n suf plaatje... Heb je mijn vergelijking niet gelezen over die architect ? Ik probeer een discussie los te maken die wat hoger staat dan het plateau van nerds en anarchistische wannabe cyberpunks die gratis shit willen hebben. Dit is een reeel probleem voor onze entertainment industrie want Hollywoordfilms en tv -shows moeten wel een budget hebben natuurlijk.
Merchandise.. en andere "hebbedingetjes" zijn natuurlijk lucratief maar het daadwerkelijke auteursrecht blijft een groot probleem.
Nogmaals ik vind het een probleem van ons samen en niet de "evil" entertainmentindustrie tegen ons de zielige downloaders... en ik ben dus al sinds 1998 niet meer naar de bios gegaan na aanschaf van een beamer dus denk niet dat ik hele collecties heb met DVD's en andere onzin
Kom eens met de onderzoeken die aantonen dat "illegaal" downloaden een negatief effect hebben op die budgetten dan?quote:Op maandag 19 juli 2010 16:48 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Met xx aantal TB aan downloads moet je toch echt met wat beters komen dan zo'n suf plaatje... Heb je mijn vergelijking niet gelezen over die architect ? Ik probeer een discussie los te maken die wat hoger staat dan het plateau van nerds en anarchistische wannabe cyberpunks die gratis shit willen hebben. Dit is een reeel probleem voor onze entertainment industrie want Hollywoordfilms en tv -shows moeten wel een budget hebben natuurlijk.
quote:'Wij laten het er uiteraard niet bij zitten. Wij hebben inmiddels een bodemprocedure tegen Ziggo en XS4ALL aangespannen maar wij gaan ook in hoger beroep tegen deze controversiële uitspraak van de voorzieningenrechter.'
Jij bent de troll....quote:Op maandag 19 juli 2010 16:50 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Slechte troll. Zeker op het gebied van films nemen de bioscoopbezoeken en omzetten alleen maar toe. Dus dat is flinke bullshit. En met het hele video-on-demand wat ook hier steeds meer voet aan de grond krijgt is een goed, betaalbaar, en legaal alternatief geboden
Dus?quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:46 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Jij bent de troll....
En kan niet de Multibilliondollar Entertainment industrie plaatsen tussen de "amateur" die z'n werk geript ziet worden. Of de schrijver die in de fabriek staat omdat z'n boek na 10 expemplaren als PDF op een torrentsite ziet verschijnen en zo z'n inkomsten misloopt ?
De architect als voorbeeld is schijnbaar niet genoeg om jouw fixatie op rapportjes en het "recht" op downloaden te doorbreken... Jammer.
Natuurlijk kan je als een Sony een nieuw business model ontwikkelen maar er is meer dan de industrie reuzen.
Eerlijk is eerlijk, in dat artikel is het de journalist die de fout maakt, niet Kuik. Het downloaden van software is inderdaad niet toegestaan in Nederland zoals Kuik zegt, en daarna zegt hij 'helaas heeft de overheid een onderscheid gemaakt en mag downloaden van films en muziek...' De rest van het artikel valt weg, maar Kuik is niet degene die iedere vorm van downloaden illegaal noemt, deze keer.quote:
Sinds wanneer is het downloaden van software illigaal volgens deze manquote:Op maandag 19 juli 2010 15:46 schreef DeTolk het volgende:
[ afbeelding ]
Dus Tim Kuik betaalt voor sex met z'n man, anders is het illegaal....
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:53 schreef WSquater het volgende:
[..]
Sinds wanneer is het downloaden van software illigaal volgens deze man
Het downloaden van software zonder toestemming van de rechthebbende is inderdaad illegaal, ook in Nederland.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:53 schreef WSquater het volgende:
[..]
Sinds wanneer is het downloaden van software illigaal volgens deze man
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:02 schreef WSquater het volgende:
Maar, maar, dan heb ik AVG Anti-Virus FREE dus illigaal? Nu ga ik huilen hoor. Of dat bestandje dat iemand voor mij heeft gemaakt: info.txt?????!?!!?!?!!!!
Allemaal software, op de een of andere manier.
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:57 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het downloaden van software zonder toestemming van de rechthebbende is inderdaad illegaal, ook in Nederland.
En dat dus ook. Free-/shareware en open source-programma's downloaden is uiteraard toegestaan.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:57 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het downloaden van software zonder toestemming van de rechthebbende is inderdaad illegaal, ook in Nederland.
Brein zou in dat geval de KLM aanklagen, en als dat niet lukt, Schiphol.quote:Op maandag 19 juli 2010 14:56 schreef Buschetta het volgende:
Mooi hoe grote bedrijven "doorgeef luiken" zijn maar als ik 10 kilo coke van een maatje uit Aruba in het vliegtuig in mijn koffer heb zitten ben ik een smokkelaar
iets met 2 maten....
Laat maar, feit dat je mijn stelling niet begrijpt na 2 voorbeelden geeft aan dat je gelimiteerd bent qua intellect.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:47 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dus?![]()
Dat is een zaak tussen de artiest en de Entertainment industrie dus... Waarom zouden wij meer moeten dokken omdat de entertainmentreus niet genoeg aan de artiest betaalt
wat dacht je van servers waar dat spul op moet staan? en huurprijzen van kantoren van platenlabels e.d.? kost ook allemaal geld hoor.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:53 schreef WSquater het volgende:
[..]
Sinds wanneer is het downloaden van software illigaal volgens deze man
Maar goed, ik betaal eigenlijk ook alleen maar voor fysieke dingen en niet digitale. Voor die fysieke dingen worden nog moeite gedaan: beetje boompjes omsnoeien, wat materialen op laten graven door kinderarbeiders. Met digitale downloads is het gewoon geupload en klaar. Geen moeite, geen niks. Dan houd ik het maar op privegebruik en uitwisseling van informatie.
Jouw moeder komt zo weer langs, zal even vragen of ze het kan spellen voor mequote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:16 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Laat maar, feit dat je mijn stelling niet begrijpt na 2 voorbeelden geeft aan dat je gelimiteerd bent qua intellect.
Misschien dat je het aan je moeder kan vragen om het uit te leggen of een leraar ?
Arme jongen...quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:20 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jouw moeder komt zo weer langs, zal even vragen of ze het kan spellen voor me
brein zou de lucht aanklagen, omdat die het mogelijk maakt dat vliegtuigen kunnen vliegenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:08 schreef Berkery het volgende:
[..]
Brein zou in dat geval de KLM aanklagen, en als dat niet lukt, Schiphol.
Torrentsquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:20 schreef Incolumis het volgende:
[..]
wat dacht je van servers waar dat spul op moet staan? en huurprijzen van kantoren van platenlabels e.d.? kost ook allemaal geld hoor.
Ziggo geeft geen klantgegevens vrij aan Breinquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:55 schreef trancethrust het volgende:
Ik zou niet te blij zijn met deze uitspraak. De rechter heeft het namelijk verworpen omdat hij vindt dat Brein eerst moet proberen individuele downloaders aan te pakken. Dat gaan ze nu ook doen, wat al triest is. En vervolgens, mocht dat niet lukken, komen ze weer terug bij Ziggo.
Honderden gigabytes aan text-news tochquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:57 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ziggo geeft geen klantgegevens vrij aan Brein
En zolang je met SSL downloadt via usenet, kan Brein er sowieso niet achter komen wat je allemaal binnenhaalt.
http://tweakers.net/nieuw(...)lies-ziggo-zaak.htmlquote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:57 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ziggo geeft geen klantgegevens vrij aan Brein
quote:Brein zei eerder zelf niet achter individuele auteursrechtenschenders aan te willen gaan, en wilde juist daarom een blokkade van de torrentsite. Volgens de rechter is dat echter een afweging van Brein zelf. "Brein zou onder omstandigheden de naw-gegevens van de betreffende abonnee kunnen opvragen", luidt het vonnis. Tijdens de rechtszaak zou Ziggo hebben aangegeven daar 'in beginsel' toe bereid te zijn, al staat de isp niet direct te springen om naw-gegevens van zijn klanten af te geven.
alleen moet je dan wel even artiest vervangen door muziekfabrikant en fan door klant.quote:Op maandag 19 juli 2010 16:08 schreef wdn het volgende:
[..]
Meest simpele vorm:
- Artiest zet nummer on-line met mogelijkheid tot betalen.
- Indien opbrengst > X euro volgende nummer on-line zetten.
(je betaald dan in principe voor on-line komen van het volgende nummer).
Is dus een rechtstreekse relatie artiest - fan.
Nee juist niet. De artiest moet dat doen: geen enkele inmenging van wie dan ook is nodig. Gewoon een 1 op 1 relatie van artiest met fan/klant. Alles wat er tussenin zit is ballast en onnodig geworden juist omdat het een digitale variant is geworden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:04 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
alleen moet je dan wel even artiest vervangen door muziekfabrikant en fan door klant.
Ja nou, da's alleen maar beter toch? Zo hoort het! Je bent zelf degene die besluit illegaal te downloaden, dan mag je ook zelf het risico lopen gesnapt te worden. En op deze manier blijft wél de mogelijkheid bestaan om légale dingen te downloaden, terwijl als de verantwoording bij providers in de schoenen geschoven wordt, alleen maar rücksichtslos alle sharing-mogelijkheden weggecensureerd worden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:55 schreef trancethrust het volgende:
Ik zou niet te blij zijn met deze uitspraak. De rechter heeft het namelijk verworpen omdat hij vindt dat Brein eerst moet proberen individuele downloaders aan te pakken. Dat gaan ze nu ook doen, wat al triest is. En vervolgens, mocht dat niet lukken, komen ze weer terug bij Ziggo.
Fout, artiesten willen dat niet. Ze kiezen er nog altijd massaal zelf voor om een contract met een platenmaatschappij af te sluiten. Het is de verantwoording van die platenmaatschappij om verkoopbare producten in te kopen, en dit op een normale, vrije markt te verkopen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:08 schreef wdn het volgende:
[..]
Artiesten mogen dit nu net niet omdat ze een contract hebben met een maatschappij: alle rechten zijn afgedragen voor een eenmalige betaling aan die artiest.
ik bedoel dat artiesten geen artiesten meer zijn maar muziekfabrikanten worden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:08 schreef wdn het volgende:
[..]
Nee juist niet. De artiest moet dat doen: geen enkele inmenging van wie dan ook is nodig. Gewoon een 1 op 1 relatie van artiest met fan/klant. Alles wat er tussenin zit is ballast en onnodig geworden juist omdat het een digitale variant is geworden.
Artiesten mogen dit nu net niet omdat ze een contract hebben met een maatschappij: alle rechten zijn afgedragen voor een eenmalige betaling aan die artiest.
Ah zo! Ok ja dan wel jaquote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:50 schreef Casino.Bob het volgende:
[..]
ik bedoel dat artiesten geen artiesten meer zijn maar muziekfabrikanten worden.
Dat is nu ook al het geval bij veel artiesten trouwens. Bijv. 5 liedjes per maand = zoveel omzet.
inspiratie, talent en inspanning in kwaliteit worden minder belangrijk en artiesten willen targets gaan halen.
Nee, ze worden dusdanig omgeluld dat ze tekenen (HIER EEN ZAK MET GELD ALS JE HIER TEKENT!). Waarbij de "manager" meteen "doen!" roept.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:25 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Fout, artiesten willen dat niet. Ze kiezen er nog altijd massaal zelf voor om een contract met een platenmaatschappij af te sluiten. Het is de verantwoording van die platenmaatschappij om verkoopbare producten in te kopen, en dit op een normale, vrije markt te verkopen.
1pot natquote:Op dinsdag 20 juli 2010 14:30 schreef Salatrel het volgende:
uhh Brein is toch van de films en niet van de muziek?
Hij zal een zeer belezen man zijn.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 12:58 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Honderden gigabytes aan text-news toch.
Nee, downloaden is i.h.a. niet illegaal namelijk. Ik vind het best bizar dat een rechter zoiets dan ook roept.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:22 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Ja nou, da's alleen maar beter toch? Zo hoort het! Je bent zelf degene die besluit illegaal te downloaden, dan mag je ook zelf het risico lopen gesnapt te worden. En op deze manier blijft wél de mogelijkheid bestaan om légale dingen te downloaden, terwijl als de verantwoording bij providers in de schoenen geschoven wordt, alleen maar rücksichtslos alle sharing-mogelijkheden weggecensureerd worden.
Die manager kan heus wel rekenen. Als ze op eigen houtje meer geld zouden kunnen verdienen dan onder een label, zouden ze dat heus wel doen.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 13:59 schreef wdn het volgende:
[..]
Ah zo! Ok ja dan wel ja
[..]
Nee, ze worden dusdanig omgeluld dat ze tekenen (HIER EEN ZAK MET GELD ALS JE HIER TEKENT!). Waarbij de "manager" meteen "doen!" roept.
Ligt er maar net aan wát je download. En in het geval van torrents (piratebay) geldt bovendien downloaden == uploaden.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:58 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Nee, downloaden is i.h.a. niet illegaal namelijk. Ik vind het best bizar dat een rechter zoiets dan ook roept.
Als je verder dan maar achter uploaders aangaat wordt het verhaal niet veel beter: je krijgt dan een kansloos escalerend technologie-race'je tussen "piraten" en Brein.
aangezien de meeste "managers" niet een marketing apparaat incluis pluggers etc in dienst hebben en veelal geen technische kennis hebben om via het net hun "artiest" te promoten wordt er voor de "makkelijke" weg gekozenquote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:41 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Die manager kan heus wel rekenen. Als ze op eigen houtje meer geld zouden kunnen verdienen dan onder een label, zouden ze dat heus wel doen.
Helemaal waar, al is de reden niet dat het "makkelijker" is, maar dat het meer (financiële) zekerheid biedtquote:Op dinsdag 20 juli 2010 19:27 schreef Buschetta het volgende:
[..]
aangezien de meeste "managers" niet een marketing apparaat incluis pluggers etc in dienst hebben en veelal geen technische kennis hebben om via het net hun "artiest" te promoten wordt er voor de "makkelijke" weg gekozen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |