Miss, de laatste avond als baby! Wat is de tijd gevlogen he. Een echte dreumes. Veel plezier morgen op haar echte verjaardag en ik hoop dat de tandjes geen roet in het eten gooien.
Vlindur, pff, schrikken! En stom ja, dat de politie daar dus niet voor komt.
Icantrix, petje af voor jullie geduld. Ik hoop dat het snel beter gaat
Stoere Lente die ineens los staat. Knap gedaan!
Groofsken, diep respect, kamperen met die twee ukken van je.
Over conditie. Die is weer redelijk. Ik ga namelijk op de fiets naar mijn (nieuwe) baan, dus sinds 1 april zit ik zo'n 40 minuten per dag op de fiets. EN waar het eerst met moeite in de vierde versnelling was, zit ik nu op versnelling 6. Spiertechnisch is een ander verhaal. Mijn buikspieren zijn compleet foetsie. Maar ik heb heel lang zo'n gat gehad tussen die spieren en mijn bekkenbodem was ook nog steeds niet je van het, nu is het beter en dus ga ik weer aan de slag.
O en ik heb net een

moment gehad. Ik zat achter de computer en Driekus scharrelde hier wat rond. Ineens begint ie me te brullen. We hebben zo'n draagbare radio hier staan en daar zat ie dus met zijn vinger tussen radio en hengsel. Tot overmaat van ramp was ie daar met zijn volle gewicht zelf op gaan hangen. Flink koelen, het lijkt nu mee te vallen, maar tjemig, dat kost mij weer 5 grijze haren.
Ijsjes moet je echt niet aan zo'n kleintje geven, daar ben ik ook achter. Driekus kaapte mijn marsijsje op vakantie bijna. Heb em net maar een beetje yoghurtijs laten proeven (gewoon zelf ingevroren yoghurt in zo'n ijsjesvorm). Hij vond het nu wel lekker en toch maar raar, zo koud.