Wat zouden jou ouders er wel niet van zeggen als ze dit lezenquote:Op zondag 18 juli 2010 22:36 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik heb een veel leukere dag achter de rug. Vanmorgen om 7 uur thuis gekomen van uitgaan, bed in gegaan, om 15.45 wakker geworden, toen laptop gepakt en ik bed een beetje gaan FOK!ken en tv kijken enzo. En dat doe ik nu nog steeds. Dus in principe ben ik m'n bed niet uitgeweest vandaag, alleen een paar keer om wat brood te halen
In Vlaardingen begonnen ja, maar om een uur of half 3 richting Rotterdam gegaan. En m'n ouders vinden het wel prima, hoewel ik denk dat als ze thuis waren geweest ik rond een uurtje of 1 wakker zou zijn gemaaktquote:Op zondag 18 juli 2010 22:37 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Wat zouden jou ouders er wel niet van zeggen als ze dit lezen
Zeker uitgegaan in Vlaardingen?
Jawelquote:
Ga je uit , sta je zo bar met je drinken kom Rob opeens langs en vraag of die even een check in de keuken mag doen, zou jij wat zeggen? zo ja, wat dan?quote:Op zondag 18 juli 2010 22:38 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
In Vlaardingen begonnen ja, maar om een uur of half 3 richting Rotterdam gegaan. En m'n ouders vinden het wel prima, hoewel ik denk dat als ze thuis waren geweest ik rond een uurtje of 1 wakker zou zijn gemaakt
Jep. De huidige richtlijn is dat er één telefooncel op 5000 inwoners moet zijn ofzoquote:
Ja, aan de bar vraagt ie niet aan mij of ie in de keuken mag kijken denk ikquote:Op zondag 18 juli 2010 22:39 schreef Stephan1237 het volgende:
[..]
Jawel
[..]
Ga je uit , sta je zo bar met je drinken kom Rob opeens langs en vraag of die even een check in de keuken mag doen, zou jij wat zeggen? zo ja, wat dan?
Yepquote:
Zo gebeurd het hier niet vaak hoor (ik heb jaren in de horeca gewerkt)quote:Op zondag 18 juli 2010 23:09 schreef teamlead het volgende:
WtfDie luinzijn serieus ziek in hun hoofd...
House is meer baas dan jij en ik ooit zullen zijnquote:Op maandag 19 juli 2010 00:26 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Nog steeds wakker hier?
Kuthouse nog steeds hier
Housequote:Op maandag 19 juli 2010 00:29 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
House is meer baas dan jij en ik ooit zullen zijn
Ik las je pmsc-PM jaquote:Op maandag 19 juli 2010 00:53 schreef TheKC het volgende:
[..]
Ja.
Kijk wat ik tegen kwam op de Zwarte Cross, de Alberto tent
[ afbeelding ]
Nee, we deden alsof..met al die herhalingen valt het toch niet opquote:
Zomervakantie = herhalingenquote:Op maandag 19 juli 2010 11:00 schreef TheKC het volgende:
Zijn het trouwens nog steeds herhalingen van WMB?
dat is de nieuwe SBS SC OP.quote:Op maandag 19 juli 2010 11:14 schreef TheKC het volgende:
Watskeburt met de OP? Dat is toch niet de zondagavond OP
de SC waarvan de goedkeuring al is afgewezen. De SC die er nooit zal gaan komen.quote:Op maandag 19 juli 2010 11:15 schreef Salatrel het volgende:
[..]
dat is de nieuwe SBS SC OP.
die SC waar nog steeds geen goedkeuring voor is
Kijken of het daar wel mag, dat is immers het goede subforum, en er staat niks over in de FAQ daar.quote:Op maandag 19 juli 2010 12:12 schreef TheKC het volgende:
[SBS SC #1]Waar we wachten op een nieuwe Wegmisbruikers
Geslotenquote:Op maandag 19 juli 2010 12:12 schreef TheKC het volgende:
[SBS SC #1]Waar we wachten op een nieuwe Wegmisbruikers
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |