We kunnen niets belovenquote:Op donderdag 5 augustus 2010 20:19 schreef Happel het volgende:
Gefeliciteerd, he. Wel zondag verliezen natuurlijk.
Is niet het stadion van Luzern zelf, die is kleiner maar momenteel niet geschikt voor Europees voetbal.quote:
3 mooie grote clubs, en 2 clubs waar je zomaar nog van kunt winnen ook.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 09:30 schreef Wopper1 het volgende:
UEFA Europa League play-off draw. Mogelijke tegenstanders FC Utrecht:
Liverpool FC (ENG)
FC Steaua Bucureşti (ROU)
Celtic FC (SCO)
PFC Levski Sofia (BUL)
Borussia Dortmund (GER)
13:30quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 10:59 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
3 mooie grote clubs, en 2 clubs waar je zomaar nog van kunt winnen ook.
Ben benieuwd, 2 uur is de loting he ?
quote:Vanmiddag vanaf 13.30 uur vindt de loting plaats voor de play-offronde van de Europa League.
Voor de loting in Nyon zijn de clubs verdeeld over zeven groepen. FC Utrecht zit als ongeplaatste club in groep 4 en treft één van de volgende vijf geplaatste clubs: Liverpool, Steaua Boekarest, Celtic, Levski Sofia of Borussia Dortmund. De loting is vanmiddag live te volgen via UEFA.com en tv-zender Eurosport. De wedstrijden worden gespeeld op 19 en 26 augustus.
Maar dat zijn juist wel de wedstrijden die het leuk maken om naar uitwedstrijden heen te gaan... celtic, liverpool of dortmund ga ik sowieso naar toe... Die andere twee vind ik weer net niks om uit mee te gaan...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 09:40 schreef Tha_Duck het volgende:
Lekker.
Ik hoop op FC Steaua Bucureşti (ROU) of PFC Levski Sofia (BUL) als we door willen. Celtic ook nog wel. Maar Liverpool en Dortmund.. Dan ben je gewoon het sjakie
te hoog gegrepen of niet... het is wel een mooie wedstrijd. Dit soort wedstrijden maak je als utrecht supporter bijna nooit mee...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 13:53 schreef wortel1981 het volgende:
mooie tegenstander, maar voor Utrecht toch te hoog gegrepen ben ik bang.
Oh maar daar ben ik het zeker mee eens! Wordt zeker een leuke wedstrijd.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 13:59 schreef zolderraam het volgende:
[..]
te hoog gegrepen of niet... het is wel een mooie wedstrijd. Dit soort wedstrijden maak je als utrecht supporter bijna nooit mee...
Tof! Ik zat net op de Celtic site te kijken, dat is de enige bekende als ik het zo snel zie.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:01 schreef abdalfawaz het volgende:
Komen jullie Fortuné nog eens tegen !
Spuit 11...quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:05 schreef PauperKnecht het volgende:
[..]
onzin..
als je erin gelooft kan je winnen.. utrecht heeft een sterke selectie!!
ok.. liverpool zal geen vinger in je neus werk zijn
Nee, moet via CC of SCC. Maar als het nodig is, ik heb SCC's genoeg voorhandenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:03 schreef TheSeeker_NL het volgende:
Is het mogelijk om aan kaarten te komen voor Utrecht - Celtic zonder clubkaart of wat dan ook?
quote:
ik denk dat utrecht best een kans heeft hoor.. celtic is echt niet beter dan een twente of een in vorm zijnde feyenoord.. ik voorzie dat utrecht nog een grote kans heeft..quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 13:59 schreef zolderraam het volgende:
[..]
te hoog gegrepen of niet... het is wel een mooie wedstrijd. Dit soort wedstrijden maak je als utrecht supporter bijna nooit mee...
Okay, want een Ierse maat van mij is enorm Celtic fan en hij wilde altijd al een keer langs Utrecht komen voor een biertje. Dit lijkt me dus wel ideaalquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:13 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Nee, moet via CC of SCC. Maar als het nodig is, ik heb SCC's genoeg voorhanden
Zou ik wel mee oppassen. Ik weet niet hoe de verhoudingen tussen Celtic en FCU liggen, maar dronken schotten vs dronken nederlanders kan nog best weleens uit de hand lopen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:19 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
Okay, want een Ierse maat van mij is enorm Celtic fan en hij wilde altijd al een keer langs Utrecht komen voor een biertje. Dit lijkt me dus wel ideaal
Samaras en Loovens zijn toch ook aardig bekend.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:02 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Tof! Ik zat net op de Celtic site te kijken, dat is de enige bekende als ik het zo snel zie.
Ja daar heb je op zich wel een punt maar de gozer doet geen vlieg kwaad verder, is gewoon een liefhebber van voetbal. Maar het zijn dan inderdaad de utrecht hooligans waar we een beetje voor moeten wijken. Laat ie zn groene kleren maar thuis liggenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:22 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Zou ik wel mee oppassen. Ik weet niet hoe de verhoudingen tussen Celtic en FCU liggen, maar dronken schotten vs dronken nederlanders kan nog best weleens uit de hand lopen.
Zou hem in elk geval niet meenemen naar de bunnikside.
Trek hem een Utrecht shirtje aanquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:29 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
Ja daar heb je op zich wel een punt maar de gozer doet geen vlieg kwaad verder, is gewoon een liefhebber van voetbal. Maar het zijn dan inderdaad de utrecht hooligans waar we een beetje voor moeten wijken. Laat ie zn groene kleren maar thuis liggen
fortune ex utrechtquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:28 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Samaras en Loovens zijn toch ook aardig bekend.
Dit was hun opstelling tegen Braga gisteren, lijkt me niet echt beter dan een Ajax of Twente ofzo.quote:24 Zaluska, Lukasz
6 Hooiveld, Jos
11 Cha, Du Ri
21 Mulgrew, Charlie
22 Loovens, Glenn
4 Juarez, Efrain
8 Brown, Scott
13 Maloney, Shaun
16 Ledley, Joe
9 Samaras, Georgios
88 Hooper, Gary
"they finished 7th in the league, didn't beat any of the top 4 teams in there league"quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:25 schreef PBateman1978 het volgende:
Op het Celtic forum worden we al onderschat iig.
Daar hoop ik echt op. Celtic is echt niet meer de topclub die het was.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:25 schreef PBateman1978 het volgende:
Op het Celtic forum worden we al onderschat iig.
Zijn toch niet eens zulke rare feiten?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:38 schreef zatoichi het volgende:
[..]
"they finished 7th in the league, didn't beat any of the top 4 teams in there league"
Het klopt alleen niet, we hebben weldegelijk top 4 teams verslagen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:49 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Zijn toch niet eens zulke rare feiten?
Zie het nog echt wel gebeuren dat Utrecht Celtic er gewoon uit knalt dalijkquote:Their fans look like a right pack of wankers.
utrecht heeft een fris teampje hoor... mertens en een wolfswinkel in vorm.. met een vorm in vorm.. is utrecht gewoon goedquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:03 schreef YazooW het volgende:
Dat Celtic forum
[..]
Zie het nog echt wel gebeuren dat Utrecht Celtic er gewoon uit knalt dalijk![]()
Pure onwetendheid ook. Celtic is natuurlijk wel een grote naam, maar het is onzin om te denken dat FCU geen schijn van kans heeft.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:03 schreef YazooW het volgende:
Dat Celtic forum
[..]
Zie het nog echt wel gebeuren dat Utrecht Celtic er gewoon uit knalt dalijk![]()
We hebben thuis zelfs geen goal tegen gekregen van de top 5 afgelopen jaar.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:52 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Het klopt alleen niet, we hebben weldegelijk top 4 teams verslagen.
Fortune heeft mij in zijn Utrecht tijd ook niet overtuigd, vond het maar een middelmatige speler. En die Samaras van Heerenveen was daar nou ook niet echt een topspeler..quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:39 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Jongens als Hooiveld, Loovens en Fortune zijn bij Utrecht ook gewoon normale spelers.
Dan heb ik niets gezegdquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:18 schreef zolderraam het volgende:
[..]
We hebben thuis zelfs geen goal tegen gekregen van de top 5 afgelopen jaar.
Fortune heeft mij in zijn tweede jaar zeker wel overtuigd. Hij was op dat moment veruit de beste utrecht speler.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:20 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Fortune heeft mij in zijn Utrecht tijd ook niet overtuigd, vond het maar een middelmatige speler. En die Samaras van Heerenveen was daar nou ook niet echt een topspeler..
Toen had je kwalitatief ook een mindere selectie. Het is echt niet zo dat een aardige speler - die 1 op 5 liep in de Eredivisie - als Fortune nu de absolute vedette zou zijn in Utrecht.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:24 schreef zolderraam het volgende:
[..]
Fortune heeft mij in zijn tweede jaar zeker wel overtuigd. Hij was op dat moment veruit de beste utrecht speler.
Zijn eerste jaar deed inderdaad vermoeden dat het een miskoop was, maar daarna was hij echt heel goed. Baltechnisch, snel, sterk en goed schot.
De top 4 van de Jupiler League kijken ze zeker naarquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:38 schreef zatoichi het volgende:
[..]
"they finished 7th in the league, didn't beat any of the top 4 teams in there league"
Loovens bij Grunn vandaan toch?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 14:28 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Samaras en Loovens zijn toch ook aardig bekend.
hij maakt voor niks 20 doelpunten vorig seizoen wou je zeggenquote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:20 schreef wortel1981 het volgende:
[..]
Fortune heeft mij in zijn Utrecht tijd ook niet overtuigd, vond het maar een middelmatige speler. En die Samaras van Heerenveen was daar nou ook niet echt een topspeler..
In de schotse competitie!quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 15:33 schreef PauperKnecht het volgende:
[..]
hij maakt voor niks 20 doelpunten vorig seizoen wou je zeggen
quote:
quote:No Thread specified. If you followed a valid link, please notify the administrator.
Geweldig ook de nicknames ineens daar. "Ouwegrag".quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:02 schreef YazooW het volgende:
Topic is hier naartoe verplaatst: http://www.talkceltic.net(...)ic-v-fc-utrecht.html
Vind wel dat je een beetje meer mag trollen daar
Langzaam gaan ze zich wat verdiepen in de tegenstander en dan zullen ze ook tot de ontdekking komen dat ze ook zomaar uitgeschakeld kunnen worden; zeker wanneer ze thuis geen goed resultaat halen. Zo op voorhand zeg ik 60 - 40.quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 16:31 schreef wortel1981 het volgende:
Toch zijn zij toch ook niet helemaal tevreden met de loting als ik dat zo lees.
http://www.heraldscotland(...)for-celtic-1.1046571quote:Mols’ heart says Utrecht but head goes for Celtic
David Friel
Share 0 comments
7 Aug 2010
MICHAEL MOLS is in mischievous mood as he answers the call he has been expecting since FC Utrecht popped out of the Europa League qualifying draw alongside Celtic.
“Let me guess, my views on Utrecht?,” laughs the former Rangers striker. “I’ll need to think about it.”
In reality, the Dutchman would happily speak about Utrecht all day. Mols represented seven clubs during his long career, yet retains an unshakable affinity towards this particular former employer, a club which finished seventh in the Eredivisie last season and entered the Europa League through the Dutch play-off system.
Utrecht are Mols’ club. His two spells there came either side of his five-year stint at Rangers and it was at Utrecht where he made his name as a forward of some renown in the late 1990s, earning a £4m move to Ibrox.
Formed in 1970 when three clubs joined forces, the modern-day Utrecht – barring the odd KNVB Cup success – have generally operated in the shadows behind Ajax, Feyenoord and PSV Eindhoven. To Mols’ genuine excitement, their profile will be raised when they take on Celtic. Not that he expects them to progress.
“My heart says Utrecht, but my head tells me that Celtic should be too strong,” Mols said. “Utrecht have improved in recent years, but if I’m honest, Celtic will probably have too much quality.
“Utrecht made a few good signings last season and their goal was to qualify for Europe. They managed to achieve that and I believe they can have another successful season, but I don’t know if they can beat Celtic. Everything depends on the first leg at Celtic Park. If Utrecht can return to Holland with even a small chance of progressing, they could cause an upset. If Celtic win by two or three goals, it’s going to be very hard.
“I’m just happy to see Utrecht playing in Europe against such a famous club. The supporters are buzzing and it has been big news in Holland. In terms of my own career, I owe a lot to Utrecht and I hope they can get a positive result against Celtic.”
One area in which Utrecht have a clear advantage is in squad continuity. Against Braga, Neil Lennon handed home debuts to six summer signings – Cha Du-Ri, Charlie Mulgrew, Efrain Juarez, Joe Ledley, Gary Hooper and Daryl Murphy. Beram Kayal, the Israeli midfielder, was ineligible in midweek, but will be in contention for the Europa League.
Given that the Celtic manager has intimated he still wants to add a further four new faces to his pool, it could be weeks before Lennon gets a settled side and formation. Utrecht, virtually unchanged from last season, have no such worries.
“The Utrecht players are used to each other and have a good team spirit,” said Mols. “There have been very few, if any, new signings and they have a settled team. That could help them, because Celtic have made many changes to their side and will not have gelled together.”
Coached by Ton du Chatinier, Utrecht’s squad is a melting pot of various nationalities, none of whom are household names. The Canadian-born Czech midfielder Jacob Lensky had a three-year spell in the Celtic youth system between, while the wonderfully-titled Ricky van Wolfswinkel – linked with a move to Parkhead last season – recently earned a call-up to the senior Dutch squad and is expected to move on before long.
Michel Vorm, a goalkeeper and a member of Holland’s World Cup squad, has also been integral to Utrecht’s success, but Mols believes Dries Mertens, a diminutive Belgian playmaker, poses the biggest threat to Celtic. “Martens is only 23 and he is an exceptionally gifted player,” he said. “He is not the tallest, but he is skilful and creative and will cause problems for Celtic.”
Huh spelen we 3 keer?quote:Op vrijdag 6 augustus 2010 18:13 schreef Wopper1 het volgende:
Celtic is en blijft favoriet, maar kansloos zijn we niet.
In ieder geval een geweldig affiche. Hopelijk halen we daar een aardig resultaat (1-1, 2-1, 1-0 verlies) dan zijn we verzekerd van een volle bak.
leuk bericht ouwe...quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 12:14 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
http://www.heraldscotland(...)for-celtic-1.1046571
Hij zal er wel meer maken dan afgelopen seizoen, maar ik denk dat Mounir El Hamdaoui topscorer wordt.quote:Op zondag 8 augustus 2010 19:44 schreef speknek het volgende:
Wie denkt ook dat Van Wolfswinkel topscorer gaat worden dit seizoen?
Totaal te wijten aan de kale tactisch onbenul. Zeer slechte wissel.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:00 schreef Paul het volgende:
Jammer van vandaag had het niet verwacht na de 1e helft eigenlijk
True, maar zonder die wissel hadden we denk ik ook wel verlorenquote:Op zondag 8 augustus 2010 22:08 schreef Dubby het volgende:
[..]
Totaal te wijten aan de kale tactisch onbenul. Zeer slechte wisseln.
Ik moet er wel bij zeggen dat je gewoon - vooral Mertens - de 0-2 binnen moet schieten voor rust. Dan is het waarsch. over en uit.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:09 schreef Paul het volgende:
[..]
True, maar zonder die wissel hadden we denk ik ook wel verloren
50% mee eens. Ik dacht in de eerste helft al dat Ricky geblesseerd was, dus verbaasde mij niet dat hij eraf ging. Ik had echter niet Maguire gebracht maar Loval op dat moment.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:08 schreef Dubby het volgende:
[..]
Totaal te wijten aan de kale tactisch onbenul. Zeer slechte wissel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |