inderdaad, vuile meelopers zijn het.quote:
Ja, en poep komt uit mijn anus.quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:44 schreef remlof het volgende:
Die komen uit de RLS SC, zie Vraag hier je enige echte Ian_Nick avatar aan #3
quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:44 schreef remlof het volgende:
Die komen uit de RLS SC, zie Vraag hier je enige echte Ian_Nick avatar aan #3
En wat hebben al die mensen met zo'n gebruikersafbeelding met de RLS SC te maken dan? Of komen ze er echt alleen maar even om zo'n gebruikersafbeelding aan te vragen?quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:44 schreef remlof het volgende:
Die komen uit de RLS SC, zie Vraag hier je enige echte Ian_Nick avatar aan #3
Dat is een NUON energie shirtquote:
quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:47 schreef Garisson72 het volgende:
Ik vraag me ook af wat daar de oorsprong van is, en tevensook wat er zo leuk aan is.
Het is ontstaan in de RLS SC, de eerste tien die er eentje hadden posten daar regelmatig.quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:57 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
En wat hebben al die mensen met zo'n gebruikersafbeelding met de RLS SC te maken dan? Of komen ze er echt alleen maar even om zo'n gebruikersafbeelding aan te vragen?
Dat is juist de gein, het is ontstaan op een dag dat iedereen chagrijnig was in die SCquote:Op donderdag 15 juli 2010 11:06 schreef HostiMeister het volgende:
nou, ik vind ze allemaal maar boos kijken
quote:Op donderdag 15 juli 2010 10:47 schreef Garisson72 het volgende:
Ik vraag me ook af wat daar de oorsprong van is, en tevensook wat er zo leuk aan is.
En nu gaan allemaal mensen die dus niks met die RLS SC te maken hebben daar zo'n gebruikersafbeelding aanvragen. Mal.quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:05 schreef remlof het volgende:
[..]
Het is ontstaan in de RLS SC, de eerste tien die er eentje hadden posten daar regelmatig.
Oke, mijn post mist misschien een PI om mijn nuance over te brengen.quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is juist de gein, het is ontstaan op een dag dat iedereen chagrijnig was in die SC
ah ze kijken allemaal hetzelfde.quote:
Wil je dan geen getekende Voe?quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:10 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
En nu gaan allemaal mensen die dus niks met die RLS SC te maken hebben daar zo'n gebruikersafbeelding aanvragen. Mal.
Niet wit -rood-wit, maar wel wit-rood-wit-rood.quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:09 schreef 19FR08 het volgende:
[..]
Sinds wanneer is een Feyenoord shirt wit-rood-wit?
Ik heb een vrouw die een man aan zijn piemel vast pakt met haar mond.quote:
quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:12 schreef Lexis het volgende:
[..]
Niet wit -rood-wit, maar wel wit-rood-wit-rood.
Check : http://www.aktiesport.nl/(...)shirt-Heren-rood-wit
Het is dus wel degelijk Hitler met een Feyenoord shirt.
mensen die tweede worden als verliezen zienquote:Op donderdag 15 juli 2010 11:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mods met een voetbal avatar terwijl het WK al vier dagen geleden verloren is
Tsja, ik ben nou eenmaal niet van de "een zesje is ook goed" generatie.quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:50 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
mensen die tweede worden als verliezen zien
Dat dus.quote:
Mensen die genoegen nemen met een 'half iets'.quote:Op donderdag 15 juli 2010 11:50 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
mensen die tweede worden als verliezen zien
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |