Ik doe gewoon altijd rem, rem los en dan wegrijden. Maar dat gaat alleen maar als je je auto goed kent.quote:Op zondag 18 juli 2010 15:27 schreef Piles het volgende:
[..]
Tis niet zo dat ik 'm door de handrem heen probeer te trekken heMaar tot aangrijpingspunt en dan los
Maar het is een paar keer per maand dat ik de handrem-hellingproef gebruik
Zodra je het werken met de koppeling goed doorhebt is een hellingproef ook een eitje! Het is inderdaad even een trucje wat je door moet hebben.quote:Op zondag 18 juli 2010 16:48 schreef Empathologica het volgende:
Ik denk dat ik het ook maar gewoon met de handrem blijf doen, is toch ietsje makkelijker voor de beginner en hoef je niet zo snel koppeling-rem-gas af te wisselen haha. Heb zelf de hellingsproef maar 2 keer gedaan ofzo, het is toch een trucje dat je door moet hebben denk ik.
Hehe, heel goed, beetje voor je eigen bezittingen opkomen. Bij mn broertje hebben ze al 2 keer tegen zn auto aangezeten en doorgereden, maar daar wordt je goed misselijk van!quote:En ik zat bij m'n oma in de tuin en door de schutting heen zag ik een vrouw over de stoep zwabberen (volgens mij was ze aan het leren fietsen ofzo) dus ik en m'n neefje snel de poort uit gerend, en jahoor, mevrouw schraapt m'n lak er nog nét niet af. Volgens mij schrok ze van m'n GODVERDOMME $%#$!@!^**$@ want toen kon ze ineens wel heel erg hard fietsen. M'n autootje is vies en oud, maar dat betekent niet dat er nog meer krassen op mogen![]()
Haha, ik durfde het eigenlijk niet te denkenquote:Op zondag 18 juli 2010 18:19 schreef Breuls het volgende:
Volgens mij ben jij straks, na nog wat rij-ervaring, een betere automobilist dan je vader.
Duhquote:
Haha absoluut! Geen richting aangeven bij afslaan is 40,-quote:
Ben je het leven zat?quote:Op zondag 18 juli 2010 18:25 schreef The6thgate het volgende:
[..]
DuhRichting aangeven is verplicht. Haha ik zou wel eens bij jou in de auto willen zitten
volgens mij is dat voor brommekesquote:Op zondag 18 juli 2010 18:25 schreef Purdey het volgende:
[..]
Haha absoluut! Geen richting aangeven bij afslaan is 40,-
http://www.politie.nl/Fle(...)EasyRider/boetes.asp
Edit: dit is 2008 en heeft te maken met bromfietsen..maar dan nog, het moet
Meende het niet hoor popquote:
Ik laat het meestal afhangen van of er andere weggebruikers om me heen zijn. Richting aangeven is immers communiceren. Als er niemand is laat ik die dingen lekker uit.quote:Op zondag 18 juli 2010 18:33 schreef CherryLips het volgende:
Als ik rechts of links wil voorsorteren doe ik de richting altijd wel aan om van baan te veranderen, maar als ik dan op die baan zit, doe ik hem automatisch weer uit, ook al sta ik doodleuk voor het stoplicht voor links- of rechtsaf.
Dan nog moet je knipperlicht voeren, hoe krom het ook mag klinken..quote:Op zondag 18 juli 2010 18:33 schreef CherryLips het volgende:
Als ik rechts of links wil voorsorteren doe ik de richting altijd wel aan om van baan te veranderen, maar als ik dan op die baan zit, doe ik hem automatisch weer uit, ook al sta ik doodleuk voor het stoplicht voor links- of rechtsaf.
Heb jij je rijbewijs bij een pakje boter gekregen?quote:Op zondag 18 juli 2010 18:33 schreef CherryLips het volgende:
Als ik rechts of links wil voorsorteren doe ik de richting altijd wel aan om van baan te veranderen, maar als ik dan op die baan zit, doe ik hem automatisch weer uit, ook al sta ik doodleuk voor het stoplicht voor links- of rechtsaf.
Hey, niet de auto de schuld geven van jouw onkundequote:Op zondag 18 juli 2010 18:15 schreef Purdey het volgende:
Daarstraks vroeg hij of ik het geen goed idee vond dat ik deze auto neem, en hij een andere koopt. Volgens mij was hij best beledigd toen ik zei ik liever een auto wilde die wel kon rijden
Cherry en ik allebei. Jij niet? Kilo's boter gegeten, maar dan heb je ook watquote:Op zondag 18 juli 2010 18:36 schreef Piles het volgende:
[..]
Heb jij je rijbewijs bij een pakje boter gekregen?
Ik doe het ook totaal onbewust en ik weet dat het moet, alleen niet dat je er gelijk een boete voor krijgtquote:Op zondag 18 juli 2010 18:36 schreef Purdey het volgende:
[..]
Dan nog moet je knipperlicht voeren, hoe krom het ook mag klinken..
Omdat je altijd debielen hebt die ergens voor staan gesorteerd, en op het laatste moment nog ff voor je duiken.
Merk trouwens wel dat ik als een bejaarde optrek, maar als ik eenmaal op gang ben, dan rij ik snel te hard.Ik wil net zo snel optrekken als de mensen naast me
Ik kreeg hem bij de chocola, soort Sjakie en de autofabriek. Ik ben echt tonnetje rond.quote:Op zondag 18 juli 2010 18:37 schreef Purdey het volgende:
[..]
Cherry en ik allebei. Jij niet? Kilo's boter gegeten, maar dan heb je ook wat
Nee, maar de theorie zat er bij mij toch wel in hoorquote:Op zondag 18 juli 2010 18:38 schreef CherryLips het volgende:
Gelukkig rijdt verder iedereen hier perfect als ze hun rijbewijs een maand hebben.
Jee, ik ben drie keer vergeten m'n richting aan te geven toen ik voorgesorteerd stond, gevaar op de wegquote:Op zondag 18 juli 2010 18:39 schreef Piles het volgende:
[..]
Nee, maar de theorie zat er bij mij toch wel in hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |