Als dat je budget is kun je beter op zoek gaan naar bekraste een 3Gquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:59 schreef ErwinEHVNL het volgende:
200 geboden
Update: T-Mobile rekent toch 120 euro.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:47 schreef Crytique het volgende:
je kan deze via t-mobile nu voor ¤50 origineel simlockvrij laten maken.
Zie hier: http://www.iphoneclub.nl/(...)maken-door-t-mobile/
Af te halen in Delft (maar niet voor 250e natuurlijkquote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:09 schreef Glennz het volgende:
250 geboden.
Waar evt. af te halen?
Ik heb ook wel interesse in pics.
Ok, nja 250 is inderdaad wel een laag bod, maar het was te proberen.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:37 schreef chiren het volgende:
[..]
Af te halen in Delft (maar niet voor 250e natuurlijk), en er zit geen één krasje op, dus:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niet mijn eigen foto's, maar had ze zo zelf kunnen maken (afgezien van het feit dat er op de 2e foto nog geen iOS4 te zien is
Genoteerd als hoogste bod (op Fok), maar daar gaat hij ook niet voor wegquote:Op zaterdag 17 juli 2010 12:42 schreef Glennz het volgende:
[..]
Ok, nja 250 is inderdaad wel een laag bod, maar het was te proberen.![]()
Delft is wat te ver weg voor mij. Maar dan bied ik 300 ex.
Ok, dan zie ik er toch maar vanaf.quote:Op zaterdag 17 juli 2010 14:17 schreef chiren het volgende:
[..]
Genoteerd als hoogste bod (op Fok), maar daar gaat hij ook niet voor weg
Ook niet tegen een iPhone 4??? Jammerquote:Op zondag 18 juli 2010 13:31 schreef chiren het volgende:
Nog 1x voor de duidelijkheid:
Niet geïnteresseerd in een ruil!
Ook niet tegen 4 HD2's
Er zijn er meer op Fok die denken van wel hoor, check V&A maar.quote:Op zondag 18 juli 2010 16:21 schreef Catch22- het volgende:
een i4 kost 639, niemand lapt toch meer 400 voor een 3gs dan?
Als hij simlockvrij had geweest, had ik er vandaag een koper voor gehadquote:Op zondag 18 juli 2010 16:21 schreef Catch22- het volgende:
een i4 kost 639, niemand lapt toch meer 400 voor een 3gs dan?
Als dat met de intentie is om te wachten tot ik lager ga... dat gaat niet gebeurenquote:Op maandag 19 juli 2010 13:28 schreef -Menn0- het volgende:
Heb interesse maar 400 is een beetje veel...
Hou em nog even in de gaten
Incl shipping en evt douanekosten? Zo ja, mooie prijsquote:Op maandag 19 juli 2010 15:41 schreef zomer86 het volgende:
488 kost die nieuw op ebay, alleen heb je dan wel de 32GB.
lol, was je geinteresseerd dan? Weinig van gemerktquote:Op maandag 19 juli 2010 16:19 schreef Tha_Duck het volgende:
Ik haak af, mijn eigen iPhone is weer onderweg van de reparatie dus geen overbrugging meer nodig. Succes met je woekerprijs.
Voor 470 euro wil ik hem ook wel simlockvrij voor je maken hoor, dan bel ik T-Mobile wel en zal het bedrag op mijn eerstvolgende factuur komen te staanquote:Op dinsdag 20 juli 2010 15:23 schreef einschtein het volgende:
Ik ben echter alleen geinteresseerd als hij zeker weten sim-lock vrij te maken is.
Ik kijk nu de link die jij hebt gepost, maar daarin staat vermeld dat er met het originele nummer gebeld moet worden naar T-Mobile.
Als ik hem voor deze prijs aanschaf en ik kom er daarna achter dat T-Mobile hem niet sim-lock vrij wilt maken, zit ik met de gebakken peren.
quote:Op zaterdag 17 juli 2010 11:58 schreef chiren het volgende:
Geen interesse in een ruil
Ter indicatie: via MP al een paar e-mails gehad met boden variërend van 250 tot 360 euro (voor zover die serieus zijn natuurlijk).
Delft ligt aardig in de randstad volgens mijquote:Op donderdag 22 juli 2010 17:30 schreef petrelli het volgende:
Wil hem voor 350 wel, maar is het beetje in de Randstad op te halen? Voor 400 en iets meer heb je 32gb, dus dat is ongeveer het maximum!
Vakantie Italie is al gepland en in NL is hij ws. wat duurder en niet simlockvrij (als mijn abo afgelopen is, ga ik niet verder met T-Mobilequote:Op vrijdag 23 juli 2010 11:38 schreef Catch22- het volgende:
als je een weekje wacht kan je hem gewoon in NL kopen
Dat is vast heel handig als hij al aangeeft dat hij een iPhone 4 wil. Kan hij net die laatste twee weken nog genieten van je Nokia.quote:Op woensdag 21 juli 2010 13:23 schreef Qbizz het volgende:
waar op te halen?
en heb je misschien interesse in een ruil met een N97+aanbetaling van mijn kant?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |