oh? Welk stuk van de Escamplaan is dat geweest?quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:25 schreef Jill-RMC het volgende:
He gats, die man die gisteren op de Escamplaan is aangereden door een bus is waarschijnlijk een oud-collega van mn moeder. Weinig kans dat ie dat gaat overleven als ik de foto's zie. Btje sneu figuur ook van wat ik zo hoorde, zal me eigenlijk niets verbazen als ie de bus opzettelijk heeft opgezocht.
http://www.regio15.nl/act(...)-aangereden-door-busquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:27 schreef nectarientje het volgende:
[..]
oh? Welk stuk van de Escamplaan is dat geweest?
thv de Heiloostraat schijnbaar.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:27 schreef nectarientje het volgende:
[..]
oh? Welk stuk van de Escamplaan is dat geweest?
Ik vind het wel grappig om te zien, lekker simpele tv, goed om de dag mee af te sluitenquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:20 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Martin Morero is een volkszanger. Toen bekend werd dat de serie er zou komen werd wel gefluisterd dat hij gebaseerd was op René Froger.
Martin kwam ook zingen bij de Toppers. Ik vind dat echt lachen; dat je als acteur (Peter Paul Muller) in je rol gewoon tijdens megaconcerten staat op te treden.
Er zit 'iets' in de lucht?quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:33 schreef Jill-RMC het volgende:
Net ook al eentje aangereden door Tram 9. Is een fijne 24 uur voor de HTM.
Nou moet je niet de actrices met hun personage gaan verwarren hequote:Op woensdag 14 juli 2010 10:34 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik vind het wel grappig om te zien, lekker simpele tv, goed om de dag mee af te sluiten
Die Susan Visser, wat een slet hahaha
Vreest niet, ik ga zo in de tram zitten ipv ervoor liggenquote:
Uiteraard nietquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:38 schreef Lovechild het volgende:
[..]
Nou moet je niet de actrices met hun personage gaan verwarren he
quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:42 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Vreest niet, ik ga zo in de tram zitten ipv ervoor liggen![]()
heb je wel eens de pilot van the big bang gezien?? die is echt hilarisch! (maar ik ben blij dat ze het aangepast hebben penny is veel leuker!quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:42 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Vreest niet, ik ga zo in de tram zitten ipv ervoor liggen![]()
Oh en series om fijn de dag mee af te sluiten: Big Bang TheoryJe moet nerdy humor wel kunnen waarderen maar if so lig je waarschijnlijk hardop lachend te kijken net als ik
Leuk, komt er weer werk mijn kant opquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:33 schreef Jill-RMC het volgende:
Net ook al eentje aangereden door Tram 9. Is een fijne 24 uur voor de HTM.
Mwah ik kende m natuurlijk niet echt persoonlijk, alleen van de verhalen van mn moeder enzo. Maar het is wel raar. Is nog niet helemaal zeker of het m nou echt is. De politie/ziekenhuis hebben iedereen in zn mobiel gebeld, daarom wist een collega dus dat er iets met m gebeurd was en dat ie in het ziekenhuis ligt met ernstig hoofdletsel. Maar verder zeggen ze niets.quote:Op woensdag 14 juli 2010 10:39 schreef Lovechild het volgende:
Ik ben echt onder de indruk van dat raam van die bus...![]()
Sowieso zou ik niet gedacht hebben dat je op het raam terecht komt wanneer je door een bus wordt aangereden. Wat een klap zal dat geweest zijn.
Raar idee als het een bekende is, he Jill?
Oe! Die ga ik nog eens opzoeken danquote:Op woensdag 14 juli 2010 10:51 schreef Barretje80 het volgende:
heb je wel eens de pilot van the big bang gezien?? die is echt hilarisch! (maar ik ben blij dat ze het aangepast hebben penny is veel leuker!)
mja, ik heb nooit zelfmoord gepleegdquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:08 schreef Jill-RMC het volgende:
Maar goed als dit dus geen ongeluk, maar een uitweg was vind ik het behoorlijk asociaal. Die buschauffeur, eventuele passagiers, mensen op straat - allemaal een traumaZelfde als met die treinspringers, egoisme ten top.
Nee, idd denk niet dat dat dan op het prioriteitenlijstje staanquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:13 schreef nectarientje het volgende:
[..]
mja, ik heb nooit zelfmoord gepleegdmaar ik kan me heel goed voorstellen dat als je denkt dat zelfdoding de enige optie voor je is, je al zo ver heen bent dat je echt niet meer aan mensen om je heen gaat denken.
hmm.. die is onthoofd ofzo..quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:25 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Nee, idd denk niet dat dat dan op het prioriteitenlijstje staan
Sow, kwam net op een andere site ook een heftig ongeluk tegen. Dat zal ook niet echt een pretje zijn geweest als hulpverlener zijnde.
Mja, zo bedoelde ik het ook: een enigzins bekende maar dat je het nog niet eens zeker weet.quote:Op woensdag 14 juli 2010 11:08 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Mwah ik kende m natuurlijk niet echt persoonlijk, alleen van de verhalen van mn moeder enzo. Maar het is wel raar. Is nog niet helemaal zeker of het m nou echt is. De politie/ziekenhuis hebben iedereen in zn mobiel gebeld, daarom wist een collega dus dat er iets met m gebeurd was en dat ie in het ziekenhuis ligt met ernstig hoofdletsel. Maar verder zeggen ze niets.
Maar goed als dit dus geen ongeluk, maar een uitweg was vind ik het behoorlijk asociaal. Die buschauffeur, eventuele passagiers, mensen op straat - allemaal een traumaZelfde als met die treinspringers, egoisme ten top.
Vakantie was fijnquote:Op woensdag 14 juli 2010 11:57 schreef SolidasRock het volgende:
Vertel eens wat over je vakantie flap? Iets leuks meegemaakt?
Foto's kun je ook al niet laten zien (op drie na dan..)quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:00 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Vakantie was fijnMaar om nou de hele vakantie te gaan vertellen....
Nee?quote:Op woensdag 14 juli 2010 12:00 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Vakantie was fijnMaar om nou de hele vakantie te gaan vertellen....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |