Dit even ter schets der situatie.quote:Haha, TS heeft een iPod..
Haar medereiziger was zo'n lieve, begrijpende, van zachte ronde gelaatstrekken voorziene knul die zijn begripvol bemoedigende lachjes naar haar toe afwisselde met verontschuldigende begripvragende blikken om zich heen. Het hele tafereel had wel iets aandoenlijks, eigenlijk. En surreëel ook, vooral toen ze na het deponeren der maaginhoud gewoon verdergingen met de conversatie alsof dit de normale dagelijkse usance was.quote:Pics van die nekkende hoer.
Ik vroeg me af of die zak nou voor dit doel was meegenomen. Dat zou al heel apawrt zijn, maar als dat niet zo is: wat zat er dan al in die zak voordat zij het volstortte met halfverteerde ochtendbammetjes?quote:
De voorste.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:25 schreef Pharkus het volgende:
Welk treinstel zat je? Eventuele spot gespot!
De betreffende nog-niet-verteerde ochtendbammetjes.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:25 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik vroeg me af of die zak nou voor dit doel was meegenomen. Dat zou al heel apawrt zijn, maar als dat niet zo is: wat zat er dan al in die zak voordat zij het volstortte met halfverteerde ochtendbammetjes?
Te uwer gemak heb ik daar mijn relaas mee afgesloten. Ik weet zeker dat het je zal lukken de uiteindelijke klacht te ontrafelen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:27 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Zeg TS, wat is de klacht eigenlijk?
Heb je toch bijna de hele OP gelezenquote:
Verrek! Daar heb ik in alle consternatie en het vormen van mentale beelden van brokkende meisjes in de trein helemaal overheen gelezen!quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:29 schreef Garisson72 het volgende:
Te uwer gemak heb ik daar mijn relaas mee afgesloten. Ik weet zeker dat het je zal lukken de uiteindelijke klacht te ontrafelen.
Je snapt natuurlijk dat ik dit even van me af moest schrijven.quote:
Ik stel vast dat jij het niet snapte. Geeft niks hoor knul, doe ik toch gewoon even een IQ-challenged version:quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:30 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Volgende keer iets minder geforceerd leuk over proberen te komen. Dit is niets.
Het klinkt misschien gek, maar niet iedereen houdt van dat soort verhaaltjesquote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:43 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Je snapt natuurlijk dat ik dit even van me af moest schrijven.
[..]
Ik stel vast dat jij het niet snapte. Geeft niks hoor knul, doe ik toch gewoon even een IQ-challenged version:
Er zat naast mij in de trein vanmorgen een meisje te kotsen in een plastic zak. Vies hè!
Ze kwam haar grootmoeder koekjes brengen. Of wellicht alleen het deeg.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat deed het meiske eigenlijk met de [lauw dampende zak] toen ze klaar was?
Ja die hield ze gewoon vast, op schoot, niet eens dichtgebonden of zo. En ging dus onverdroten door met het keuvelgesprekje met haar begripvolle reisgenoot.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:48 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Wat deed het meiske eigenlijk met de [lauw dampende zak] toen ze klaar was?
Net zoals niet iedereen bijzonder geïnteresseerd is in het meninkje dat jij helemaal zelfstandig weet te formuleren, maar die moeten we ons ook maar gewoon laten welgevallen. Je zou het bijna een nadeel van zo'n internetforum gaan noemen, als je niet beter wist.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:49 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Het klinkt misschien gek, maar niet iedereen houdt van dat soort verhaaltjes. Dat heeft niets met het snappen te maken, maar meer met het feit dat er gewoon geen fuck aan is.
Als je er last van hebt kan je mijn reacties altijd uitzetten.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:54 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ja die hield ze gewoon vast, op schoot, niet eens dichtgebonden of zo. En ging dus onverdroten door met het keuvelgesprekje met haar begripvolle reisgenoot.
[..]
Net zoals niet iedereen bijzonder geïnteresseerd is in het meninkje dat jij helemaal zelfstandig weet te formuleren, maar die moeten we ons ook maar gewoon laten welgevallen. Je zou het bijna een nadeel van zo'n internetforum gaan noemen, als je niet beter wist.
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:54 schreef Garisson72 het volgende:
Ja die hield ze gewoon vast, op schoot, niet eens dichtgebonden of zo. En ging dus onverdroten door met het keuvelgesprekje met haar begripvolle reisgenoot.
Had je al bedacht dat jij dus ook je eigen advies ter harte kan nemen, en mijn olijke verhaaltjens en overige reacties zou kunnen blocken!quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:55 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Als je er last van hebt kan je mijn reacties altijd uitzetten..
Ik probeer je alleen maar duidelijk te maken dat zo'n geforceerd verhaal in KLB nergens voor nodig is.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:58 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Had je al bedacht dat jij dus ook je eigen advies ter harte kan nemen, en mijn olijke verhaaltjens en overige reacties zou kunnen blocken!
Ja dat was mij duidelijk. Misschien zou jij kunnen proberen te bevatten dat niet iedereen op deze planeet zal schrijven op een manier die jou het beste uitkomt. En voor de vorm zal ik dan ook even afsluiten met zo'n totáál niet geforceerde lach erbij:quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:00 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Ik probeer je alleen maar duidelijk te maken dat zo'n geforceerd verhaal in KLB nergens voor nodig is..
Ik wil alleen maar helpenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:05 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ja dat was mij duidelijk. Misschien zou jij kunnen proberen te bevatten dat niet iedereen op deze planeet zal schrijven op een manier die jou het beste uitkomt. En voor de vorm zal ik dan ook even afsluiten met zo'n totáál niet geforceerde lach erbij:.
Gepepenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:23 schreef Salatrel het volgende:
buurvrouw van TS had hem te diep gepepen en moest daardoor kotsen
zovty waar blééf je nou in mijn topic man. Ik doe al die moeite niet voor niks hè.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:07 schreef zovty het volgende:
Hahahahahahahaha TS stond naast een net bezwangere vrouw en vader-in-wording!![]()
![]()
.
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:14 schreef friekin_ het volgende:
En ik maar denken dat niemand me gesopt had
Maar ik doe wel heel geforceerd mijn best, en dat is ook wat waard.quote:
In een overvolle intercity.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:14 schreef friekin_ het volgende:
En ik maar denken dat niemand me gespot had
Trage start vanmorgen. Als echte haan moest ik vanmorgen eerst bij al m'n kipjes langs om hun gekakel even aan te horen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:12 schreef Garisson72 het volgende:
zovty waar blééf je nou in mijn topic man. Ik doe al die moeite niet voor niks hè..
Wat leuk dat je iPod hebt. Ik heb namelijk ook een iPod. Ik vind mensen die iPods hebben vrijwel altijd direct een puntje leuker. Sjoebiedoebieso mensen diequote:Ik hoorde over mijn iPod-muziek heen (want ik heb dus een iPod) geloof ik wel dat ze aan het speculeren waren over de oorsprong van haar misselijkheid, maar ik hoorde het woord 'zwangerschap' of 'bun in the oven' of 'condoom gescheurd toen ik je laatst vol propte met mijn lauwe zaad' niet vallen.
Hij was wel het type new-born dad trouwens, dat wel.
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:18 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
In een overvolle intercity..
Ik zat naast je. Ik deed alsof ik het niet merkte. Toch een soort van 'stiekem gedanst'.Was it as good for you as it was for me?
Verrek er bestaat gewoon een site voor die dingenquote:Jij met lang blond haar blauwe ogen stukjes uitgekotst ontbijt rond je mond zag met met mijn woest aantrekkelijke lokken en iPod op mijn hoofd, we hadden even oog contact maar ik moest eruit bij station Niemandsland, ben vergeten je nummer te vragen, zie ik je nog eens?
xx je kotszakje
Ik vind die gaggers zo geil hè. Manmanman. Dat de tranen zo over de wangen biggelen, heel die make up naar de klote. Die wanhoop in die oogjes, priceless.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:27 schreef AMDFreak het volgende:
Volgens mij heb jij je lul er te diep in gestoken jonge man!
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:19 schreef zovty het volgende:
Sjoebiedoebieso
Wat een anti-climax....letterlijk...quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:01 schreef c0nd0r het volgende:
Ik dacht overigens dat er lekker neuken in de trein stond
Jaquote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:18 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Maar ik doe wel heel geforceerd mijn best, en dat is ook wat waard.
[..]
In een overvolle intercity..
Ik zat naast je. Ik deed alsof ik het niet merkte. Toch een soort van 'stiekem gedanst'.Was it as good for you as it was for me?
En toen werd je wakker.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 10:30 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ik vind die gaggers zo geil hè. Manmanman. Dat de tranen zo over de wangen biggelen, heel die make up naar de klote. Die wanhoop in die oogjes, priceless.
Ik bleef stoïcijns in dat krantje staren, en wisselde wat blikken van verstandhouding uit met de kokhalzende medereizigers om me heen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:55 schreef Xs2Shanna het volgende:
Belangerijkste in het verhaal!
Wat deed jij?
Nee, toen zette ik 'BangBros.com_Throatfuckers #2_divx.avi' weer uit.quote:
Die lekker zurige geur en smaakquote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:52 schreef deepart het volgende:
Er gaat werkelijk niets boven de geur van overgeefsel in de ochtend. Had je niet gevraagd of je even in de zak mocht ruiken?
Al eten niet veel mensen dat als ontbijt, dus in de ochtendspits kom je die twee me dunkt niet tegen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:08 schreef Garisson72 het volgende:
Bami en spaghetti komt er ook altijd mooi uit.
Of misschien is dat juist de reden dat je ze wel tegenkomt?quote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:11 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Al eten niet veel mensen dat als ontbijt, dus in de ochtendspits kom je die twee me dunkt niet tegen.
Da's ook weer zo. Brinta dan! Dat ziet er al uit als kots voordat het naar binnen gaat.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 13:11 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Al eten niet veel mensen dat als ontbijt, dus in de ochtendspits kom je die twee me dunkt niet tegen.
Ga het land eens regeren in plaats van topics te kicken, onzalige corpsbal.quote:
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 15:49 schreef 2NutZ het volgende:
Ik kan juist niet tegen kotsende mensen, helemaal niet in de ochtend.
Wat een mooie steen heb jij!quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 17:07 schreef El_Liberaliste het volgende:
Wat voor boerendialect is 'nekken' nou weer?
Ja wè nou kut.quote:
Goed topic inderdaad.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 15:59 schreef Garisson72 het volgende:
Terechte kick. Was helemaal vergeten dat ik dit ooit meemaakte.
Idd. Ik vraag die zak altijd voor tijdens de lunchquote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:52 schreef deepart het volgende:
Er gaat werkelijk niets boven de geur van overgeefsel in de ochtend. Had je niet gevraagd of je even in de zak mocht ruiken?
quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 17:38 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Idd. Ik vraag die zak altijd voor tijdens de lunch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |