Nope, het is echt zo!quote:Op maandag 12 juli 2010 23:37 schreef Biogarde het volgende:
Ik denk dat ze een verkapte afwijzing doet ouwe.
De lemming zal wel niet lang op zich laten wachtenquote:Op maandag 12 juli 2010 23:42 schreef Lort het volgende:
Vraag me af hoe lang het duurt voordat het meisje in kwestie dit topic tegenkomt.
Goed punt, eerste zinnige antwoord.quote:Op maandag 12 juli 2010 23:48 schreef Avey het volgende:
Tja via alleen internetcontact is het vrij makkelijk om een ideaalbeeld te scheppen... daar zal ze wel ingetrapt zijn denk ik.
Het enige wat ik kan aanraden is proberen je perfecter voor te doen dan die andere kerel
Inkoppertjequote:Op maandag 12 juli 2010 23:42 schreef Wokkel het volgende:
[..]
De lemming zal wel niet lang op zich laten wachten
Njaaa, zij is nou op safari. Tegen de tijd dat ze terug is, is het topic al gesloten... hoop ik...quote:
En je denkt dat ze je niet gaat herkennen aan deze geweldige postquote:Op maandag 12 juli 2010 23:34 schreef FOKkû het volgende:Voorbeelden kan ik niet geven, want zij loopt hier ook op FOK! rond
Nou, jullie beweerden al dat ze naïef was...quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:09 schreef ReWout het volgende:
[..]
En je denkt dat ze je niet gaat herkennen aan deze geweldige post?
quote:
Beiden 19.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:13 schreef ReWout het volgende:
Btw. om welke leeftijd gaat het hier ik neem aan 12?
quote:Op maandag 12 juli 2010 23:48 schreef Avey het volgende:
perfecter
Damn, is dat geen woord? Ik was niet zekerquote:
Bericht gewijzigdquote:
19 WTFFFFFFFFFFFFFFFquote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:19 schreef FOKkû het volgende:
[..]
Beiden 19.
Edit: komen er nog normale reacties? Als ze erachter komt lul ik me er (hoop ik) wel uit.![]()
vanaf nu is het een woord en het betekent: meer perfect dan perfect.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:25 schreef Avey het volgende:
[..]
Damn, is dat geen woord? Ik was niet zeker
Altijd leuk om een nieuw woord uit te vindenquote:Op dinsdag 13 juli 2010 @ 00:29 schreef Argento het volgende:
[..]
vanaf nu is het een woord en het betekent: meer perfect dan perfect.
Meh, toen ik dit topic aanmaakte had ik ook wel zoiets van: "Zij is trouwens wel erg raar". Maargoed, op FOK! kan alles!quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:26 schreef ReWout het volgende:
[..]
19 WTFFFFFFFFFFFFFFFnee sorry zou haar nooit doen dan als ze 19 is en dit gedrag
![]()
![]()
Als je 15 had gezegd had ik je geloofd
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:36 schreef Avey het volgende:
[..]
Altijd leuk om een nieuw woord uit te vinden![]()
En ze heeft nog een Mac ook nog. Dan weet je zeker dat het een freak is.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 00:06 schreef FOKkû het volgende:
[..]
Njaaa, zij is nou op safari. Tegen de tijd dat ze terug is, is het topic al gesloten... hoop ik...
Okee, na 3x lezen snapte ik die Mac grap.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 09:28 schreef fathank het volgende:
[..]
En ze heeft nog een Mac ook nog. Dan weet je zeker dat het een freak is.
quote:
Tegenwoordig heb je wel webcam, microfoon en dat soort dingen hèquote:Op maandag 12 juli 2010 23:39 schreef NoelGallagher het volgende:
Gewoon kenkerhard uitlachen natuurlijk. Je wilt toch geen chick die een internetrelatie heeft met iemand die ze nog nooit gezien heeft
Mwah, ik denk dat hij zich niet te veel moet bemoeien met haar internetrelatie. Kan nooit goed vallen.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 12:36 schreef tombolafan het volgende:
Ik zou haar aansporen af te spreken met haar internetlover... Eventueel in een kroeg ofzo en dat jij dan aanbiedt dat je er ook heen gaat om eventueel in te springen als het een engerd blijkt te zijn
Als ie echt niet is wat hij zegt te zijn komt ze daar dan wel achter
Daar ben ik het eigenlijk wel mee eensquote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:37 schreef Silenus het volgende:
Als iemand zegt dat ze een 'internetrelatie' heeft moet je sowieso wegrennen. Heel hard. Niet omkijken.
Valt me nog mee dat ze het zo eerlijk verteld.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:37 schreef Silenus het volgende:
Als iemand zegt dat ze een 'internetrelatie' heeft moet je sowieso wegrennen. Heel hard. Niet omkijken.
Geen idee hoelang ze hem kent. Maar ze hebben volgens mij best wel lang.quote:Op dinsdag 13 juli 2010 19:32 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Tegenwoordig heb je wel webcam, microfoon en dat soort dingen hè
Hoe lang heeft ze die internetliefde al? En zijn er plannen voor ontmoeting? Ik ken ook iemand online die ik ooit wel wil ontmoeten, maar mocht ik een jongen tegenkomen in real life die ik echt leuk vind, dan laat ik die niet voor een online risico schieten natuurlijk. Dus waarschijnlijk vindt ze je niet leuk genoeg of is ze echt geobserdeerd door een fantasie die ze heeft van haar internetboy.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |