Hieronder een paar afbeeldingen van Graancirkels die onlangs zijn gevonden. De uitleg cq onderbouwing kan je lezen op http://www.33mm.eu/actueel20/index.htmquote:Achtergronden
Op 12 juni verscheen een graancirkelformatie die verwijst naar een explosie of aardbeving of iets van dien aard in verbinding met de olie-ramp in de Mexicaanse golf. Volgens de volgende video - verwijzend naar inside informatie van de Amerikaanse regering alsmede BP - tonen GPS-metingen aan dat er zich een enorme gasbel aan het ontwikkelen is onder de oceaanbodem. Er wordt gezegd dat in het ergste geval een enorme gasexplosie zal plaatsvinden die resulteert in een zeer giftige gaswolk en een tsunami. Ook schepen zullen zinken in deze gaswolk die opborrelt vanuit de oceaanbodem:
URGENT! BP OIL DISASTER - SEA FLOOR SET TO ERUPT - CATASTROPHE ALERT
De volgende video verwijst met name ook naar de mogelijkheid van een tsunami van vulkanische oorsprong:
VOLCANIC TSUNAMI AND POISON GAS ALERT
Bij mij begon de rode lamp te branden, toen ik onderzoek begon te doen en kwam tot de ontstellende ontdekking dat er een waanzinnige hoeveelheid informatie beschikbaar is die verwijst naar een explosie, gevolgd door een dodelijke tsunami op 23 juli 2010. Er is zelfs een tijdindicatie, namelijk 18:18 lokale tijd in de Mexicaanse golf (24 juli, 1:18 Midden-Europese zomertijd).
Het volgende voorziet in deze informatie, maar iedereen is uitgenodigd zelf zijn eigen mening te vormen, gebaseerd op alle beschikbare informatie.
ben gek, gewoon gecontroleerd affikken die hapquote:Op maandag 12 juli 2010 13:25 schreef Ronhui het volgende:
wel makkelijk, kan je de olie gewoon van het land afschrapen...
quote:Op maandag 12 juli 2010 14:14 schreef Revolution-NL het volgende:
Toch wel opzienbarend wat voor analyses er worden gemaakt naar aanleiding van de gevonden zelfgemaakte graancirkels.
quote:
Daar heb ik het heel niet over en dat is ook niet waar de discussie over gaat.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
Het is toch al lang bekend dat graancirkels gewoon door mensen worden gemaakt.
Nee en nee.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:11 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Daar heb ik het heel niet over en dat is ook niet waar de discussie over gaat.
Heb je uberhaupt wel op de pagina gekeken en de theorie gelezen of ben je alleen aan het trollen
?
Iemand maakt de cirkels, iemand anders vindt de cirkels, en geeft er een interpretatie aan, net als bij de bekende Rosarchvlekken.quote:
Zeer aannemlijk inderdaad. De mens legt van nature maar al te graag verbanden als ze ergen in (willen) geloven of er van overtuigt zijn.quote:Op maandag 12 juli 2010 22:20 schreef Resistor het volgende:
[..]
Iemand maakt de cirkels, iemand anders vindt de cirkels, en geeft er een interpretatie aan, net als bij de bekende Rosarchvlekken.
Maar we zullen de waarheid wel de 24e zien: niets, of iets.
Waarschijnlijk wel jaquote:Op maandag 12 juli 2010 23:55 schreef jeoff het volgende:
weer een theorie die gedebunked wordt binnen een paar dagen
quote:Op woensdag 14 juli 2010 21:33 schreef sonicboom het volgende:
waarschijnlijk houdt het verband met de laatste dag van de nijmeegse 4-daagse.
Na het stoppen van het gestamp van honderdduizenden voeten breekt de zeebodem open
quote:Op woensdag 14 juli 2010 21:24 schreef Revolution-NL het volgende:
Hier berichten uit andere hoek. Klinkt niet heel erg aannemelijk maar bizar als dit waar is...
'BP bereidt nucleaire fusiebom voor als laatste redmiddel olielek Golf'
Onderzoeksschip ontdekt ruim 30 meter brede scheur in zeebodem
Volgens de Amerikaanse regionale nieuwswebsite Salem-News zal BP -mocht de nieuwe afsluiter die nu wordt getest eveneens niet werken- wellicht al snel een laatste wanhopige poging doen om het olielek op de bodem van de Golf van Mexico te dichten. Hiervoor zal mogelijk een heus science-fictionachtig 'superwapen' worden ingezet: een nucleaire fusiebom, die de zeebodem moet dichtsmelten en zo moet zien te voorkomen dat deze openbarst en enorme hoeveelheden zeer ontvlambaar methaangas de zee en de atmosfeer in worden geperst.
Zoals we in eerdere artikelen over de olieramp (zie links onder dit artikel) al zagen kan zo'n methaanuitbarsting de allergrootste natuurramp die ooit in de bekende geschiedenis heeft plaatsgevonden betekenen. Klaarblijkelijk is men daar zich bij BP terdege van bewust, en wordt er nu in stilte een test voorbereid met een kleine nucleaire fusiebom. Als deze test succesvol is dan zal de oliegigant de bom als allerlaatste redmiddel kunnen inzetten om een gigantische catastrofe te voorkomen.
Dat de tijd begint te dringen blijkt wel uit berichten dat het onderzoeksschip van de National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA), de Thomas Jefferson, nieuwe breuken in de zeebodem heeft ontdekt. Hieruit zou inmiddels één miljoen keer meer methaan ontsnappen dan normaal (2). Het wetenschappelijke team aan boord van het vaartuig kwam afgelopen week tot de schokkende conclusie dat er een meer dan 30 meter brede en almaar groter wordende scheur in de zeebodem is ontdekt, waar steeds meer olie en methaan uit vloeit.
Daarom zouden topwetenschappers en technici op de in het zuiden van de Canadese staat Alberta gelegen zeer streng bewaakte militaire basis CFB Suffield -waar BP drie boortorens heeft staan- koortsachtig werken aan een zogenaamde Explosively Pumped Flux Compression Generator (EPFCG). Volgens eerder gepubliceerde wetenschappelijke onderzoeken zou een dergelijke EPFC Generator in werking gesteld kunnen worden door een zeer kleine, gecontroleerde nucleaire fusie-explosie, oftewel een kleine kernbom.
Een EPFC Generator kan maar één keer gebruikt worden en creëert een buitengewoon krachtige electromagnetisch puls die miljarden ampères en honderden terawatts sterk is. De kracht van een bliksemflits valt hierbij kompleet in het niet. Deze puls kan in een bepaalde richting worden gestuurd en virtueel ieder bekend materiaal doen smelten, inclusief een uit rotsen bestaande zeebodem. Volgens wetenschappers genereert een EPFCG een plasmawolk die heter is dan het oppervlak van de zon, waardoor alles in slechts enkele nanoseconden smelt en met elkaar samenvloeit.
In het officieus als 'Omega Plan' bestempelde noodscenario van BP wordt gehoopt dat een nucleaire puls-explosie het beschadigde gedeelte van de zeebodem van de Golf van Mexico zal smelten en weer zal doen samenvloeien, waardoor zowel het olielek als de ontdekte scheuren zich weer zullen sluiten. De methode zal naar verluid eerst getest worden in één van de drie boorputten op de Suffield basis, die vanwege deze reden bewaakt wordt door een speciaal veiligheidsteam van AEGIS, de Britse paramilitaire versie van het Amerikaanse Blackwater 'privé leger' (dat inmiddels is omgedoopt tot Xe Services).
Hoewel het 'Omega Plan' naar verwachting alleen uitgevoerd zal worden als er geen enkele andere optie meer over is, zijn sommige wetenschappers nu al bezorgd dat een (mogelijk nucleaire) explosie in de Golf het daar al ontsnapte methaan juist zal doen ontploffen, waardoor niet alleen een groot gedeelte van de Golf, maar ook de dicht bevolkte kustgebieden getroffen zullen worden door een verwoestende vuurstorm en mogelijk ook door een mega-tsunami. Om die reden zou een massale evacuatie van de Golfkust nog steeds een serieuze optie zijn, en zou de Amerikaanse marine voor de zekerheid tientallen schepen in veiligheid hebben gebracht door ze zeker zes maanden lang in Costa Rica te stationeren.
bron: xandernieuws
Waarom staat er 'Heerlen' op dat plaatje?quote:
Geen ideequote:Op donderdag 15 juli 2010 15:43 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Waarom staat er 'Heerlen' op dat plaatje?
quote:Ff een ontwikkeling tussen door.......... best interessant.
Die test die ze vandaag hebben uitgesteld en later weer werd gestopt door een lekkende leiding? Dat is gefikst en BP gaat verder met de integrity test. Het doel van deze test is vast te stellen wat de druk aan de mond van de bron is.
Weet je? Ga maar ff neuzen. BP komt overigens om 17.00 uur Ned. tijd met een verklaring/update/persconferentie over het reilen en zeilen van de operatie. Hierin zullen ze waarschijnlijk ook aankondigen dat ze de testen (kunnen) hervatten of al hervat zijn, al naar gelang de ontwikkelingen op de zeebodem.
The "integrity" test is intended to determine the well's pressure to see if a new container cap will be able to contain the oil gushing into the Gulf.
The equipment, called a choke line, started leaking Wednesday, another setback for the beleaguered company in its hope of stopping the disaster.
Even before that delay, the process had been stalled.
Die persconferentie is te volgen op CNN. Er is een livestream aanwezig.
http://edition.cnn.com/2010/US/07/15/gu ... 0YPt5vciVu
Dat twintiigje, moet dat de twin towers voorstellen? Hoelang is het desgin van die dollarbiljeten eigenlijk al hetzelfde?quote:Op woensdag 14 juli 2010 21:35 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Nu we toch op een bepaald niveau bezig zijn...
hier ook een leuke, een 10 dollar briefje op een bepaalde manier gevouwen
[ afbeelding ]
20 dollar briefje op een bepaalde manier gevouwen
[ afbeelding ]
![]()
1996-2001quote:Op vrijdag 16 juli 2010 00:52 schreef Document1 het volgende:
[..]
Dat twintiigje, moet dat de twin towers voorstellen? Hoelang is het desgin van die dollarbiljeten eigenlijk al hetzelfde?
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 09:49 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
1996-2001
Tevens zijn er nog wat meer eigen naardigheden met het 20dollar biljet (zie link) http://enominepatris.com/occult/20.htm
[ afbeelding ]
Kan best, maar die WTC torens zijn echt te vouwen. Zie ook youtube.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 10:16 schreef Hanoying het volgende:
[..]
Te sneu voor woorden gewoon
![]()
Op dat briefje staat UNITED STATES OF AMERICA
Met een beetje vouwwerk kan je hier van alles van maken, ik kom met een minuut denkwerk al tot:
DATE ME, TESTES OF ERIC, UNITED FARC en STOM
OSAMA valt er overigens niet eens van te vouwen, ze hebben uit pure nood nog een nul van de linker "20" gepromoveerd tot letter
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 10:18 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Kan best, maar die WTC torens zijn echt te vouwen. Zie ook youtube.
Even ontopic
Er lijkt nu weer olie uit de bodem te lekken, volgens mij uit een scheur in de zeebodem![]()
http://jtnog.org/
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 10:20 schreef Jungpionier het volgende:
[..]
![]()
ze hadden het natuurlijk al een tijdje erover dat de afsluiting mischien nog meer scheuren kan veroorzaken...
En dus?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 10:18 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Kan best, maar die WTC torens zijn echt te vouwen. Zie ook youtube.
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:17 schreef todaviamoonbathing het volgende:
Zit daar nou het methaan bij? Holy moly, lekker scheurtje zeg.
Is de tech brief in vorm van een live stream of gewoon text update op hun pagina?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:19 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Vannochtend zag je ook duidelijk gas uit de zeebodem komen.
Over 15 min is er trouwens een tech brieffing van BP
Geen idee was ook al aan het zoekenquote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:22 schreef Jungpionier het volgende:
[..]
Is de tech brief in vorm van een live stream of gewoon text update op hun pagina?
ja even wachten totdat de conference call briefing over is en wat transcripts online raken. Geen idee welke media hier aan meedoet (de conference calls), maar je kan altijd zelf ook bellen. of je dan aan het woord komt om vragen te stellen is een ander verhaal uiteraard.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:45 schreef todaviamoonbathing het volgende:
Mja...weer afwachten dus wat die scheurtjes gaan doen, en hoe BP daarop gaat inspelen (o.a. in de media).
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 14:45 schreef todaviamoonbathing het volgende:
Mja...weer afwachten dus wat die scheurtjes gaan doen, en hoe BP daarop gaat inspelen (o.a. in de media).
Weet iemand wat dit is?
Het gaat niet om een olie-lekkage maar om het methaan wat uit de zeebodem lekt.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:09 schreef jeoff het volgende:
BP heeft al lang bevestigd dat er géén lek is in de zeebodem en dat de druk in de huidige afsluiter goed verloopt (druk loopt steeds verder op zoals verwacht)
http://www.pnj.com/articl(...)new-oil-leaks-so-far
Volgens mij zie je toch echt een scheur op die video?quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:09 schreef jeoff het volgende:
BP heeft al lang bevestigd dat er géén lek is in de zeebodem en dat de druk in de huidige afsluiter goed verloopt (druk loopt steeds verder op zoals verwacht)
http://www.pnj.com/articl(...)new-oil-leaks-so-far
Als er géén lek is kan er dus ook géén methaan ontsnappen.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:27 schreef todaviamoonbathing het volgende:
[..]
Volgens mij zie je toch echt een scheur op die video?
Wat zijn de bubbels dan van vanmorgen? (zie youtube link verder boven)quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:29 schreef jeoff het volgende:
[..]
Als er géén lek is kan er dus ook géén methaan ontsnappen.
En dat filmpje is al 4 weken oud ofzo.. Daarbij lijkt me dat meer op olie op de zeebodem dat steeds weer opdwarrelt door de waterstroming o.i.d.
Geef je helemaal gelijk hoor, maar o wee als je het fout hebt.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:29 schreef jeoff het volgende:
[..]
Als er géén lek is kan er dus ook géén methaan ontsnappen.
En dat filmpje is al 4 weken oud ofzo.. Daarbij lijkt me dat meer op olie op de zeebodem dat steeds weer opdwarrelt door de waterstroming o.i.d.
Dat een persoon een onduidelijk filmpje op Youtube zet, en daarbij claimt dat het een scheur op de zeebodem is, wil nog niet zeggen dat dat ook daadwerkelijk het geval is!
quote:Op vrijdag 16 juli 2010 16:52 schreef todaviamoonbathing het volgende:
[..]
Geef je helemaal gelijk hoor, maar o wee als je het fout hebt.
Lekker afwachten dus!
quote:From CNN.com
"BP cautioned that the oil cutoff, while welcomed, isn't likely to go beyond the 48 hours.
Valves are expected to open after that to resume siphoning oil to two ships on the surface, the Q4000 and Helix Producer, as government and BP officials assess the data and decide what to do next. Two more ships are due to join them in coming weeks, bringing containment capacity to 80,000 barrels of oil a day, more than high-end estimates of how much oil had been leaking."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |