Is toch niks mis mee of wel dan? Als je minimaal even rijk bent als hem dan is het helemaal geen probleem LOLquote:[b]Op zondag 11 juli 2010 16:52 Ik lijk namelijk op Lawrence Fishburne
Ja ok.. maar ikzelf scoor mbt mensen met een iets te grote neus etc. toch nog ondergemiddeld kwa looks. Echt waarquote:Op zondag 11 juli 2010 17:01 schreef itay het volgende:
zo heeft iedereen toch wel wat, een dikke neus, een puntige kin, grote ogen, kleine ogen, wtf boeit het. Uiterlijk is ook maar uiterlijk.
Ja dat begrijp ik wel. Maar dat brede langs het gezicht vind ik zwaarder wegen op het oog dan een neus dat iets te hoekig zou zijn terwijl idd niemand het opvalt, meestal. Hoekige neuzen zijn zelfs een beetje in denk ik. Het hoort een beetje bij het Arische beeld.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:08 schreef itay het volgende:
ok als je het echt niet mooi vindt kan je idd erachteraan gaan of daar iets van een ingreep voor is. Maar waak er wel voor dat je niet te zwaar weegt aan iets dat anderen niet zou storen! Mijn neef had dat met zn neus, vond hem te hoekig terwijl het niemand anders opviel, maar voor hem was het een obsessie.
Joh, dan zie je er toch als een knappe vent uit? Je uitstraling is trouwens het allerbelangrijkst.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:01 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik bedoel dus dat brede langs de oogkassen. Dat vind ik echt niks.. Als ik ooit de jackpot win laat ik het weghalen (als dat kan). Ik wil weten of dat anatomisch kan.
Ik heb trouwens iets wijdere ogen en een puntig kinnetje/neus. Maar ik vind het niks.
Ik heb er niks aan om een foto te plaatsen dat snap je ook wel., een foto is enkelt voor jouw zieke kinderachtige vermaak.ik wil gewoon weten of het mogelijk is wat ik in de op beschrijf. als je dat niet weet ga je vuvuzela van gisteren in je kontgat douwen sukkelquote:Op maandag 12 juli 2010 13:47 schreef ems. het volgende:
Blablabla, post eens een foto van jezelf voordat je helemaal emo gaat.
quote:
quote:Op maandag 12 juli 2010 13:39 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik vind het jammer dat over het algemeen wordt neergekeken op cosmetisch chirurgische ingrepen en men het als onnodig beschouwd (door een of ander raar moralistische denkkronkel). Zo is het nooit gemeengoed geworden en daarom wss ook zo f.... duur. Omdat het algemeen als luxe wordt beschouwd en daardoor meer gevraagd kan worden per ingreep. Ik word er niet goed van en heb er de spreekwoordelijke kracht ook niet meer voor. Iedereen die je spreekt heeft dezelfde voor mij nutteloze mening zoals de volgende kl..... Oorzaak: gewoon napraterij. En daar moet je altijd weer eerst doorheen zien te worstelen ed.. Mensen en "meningen' zijn een tirannie en zoals zij nu over het algemeen denken, erg slecht voor mijn gezondheid.
Je snapt het niet. Het kan me niet schelen of een vrouw dat wel of niet erg vindt. IK vind het erg. IK weet dat het niet mooi is en dat mijn kansen daardoor rigoreus worden verkleind op relatie/dating gebied.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:56 schreef Bosbeetle het volgende:
Er is vast wel een vrouw met puntige knieën die dat niet erg vind voor jou op deze aardkloot.
Waarom zou je je kat willen scannen als je je eigen hoofd wil verbouwen.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ja ok.. maar ikzelf scoor mbt mensen met een iets te grote neus etc. toch nog ondergemiddeld kwa looks. Echt waarEn één reden vind ik is dat mijn schedel gewoon te breed is. Alsof ik jarenlang woede heb opgekropt.. Das gewoon niet mooi.
In die shows op tv (heel lang geleden), kwamen van die populaire cosmetisch chirurgen aan bod. Ik ben de namen van die chirurgen kwijt. Kennen jullie wellicht nog enkele namen? Ik ben echt serieus benieuwd of het mogelijk is. Desnoods betaal ik 200 voor een catscan oid om te kijken of het kan. Mijn huisarts zou nooit never willen meewerken natuurlijk. Mara het gaat wel om mijn persoonlijke gelukservaring vind ik. Sorry als ik oppervlakkig ben, maar de wereld van sex en dating is oppervlakkig.
jij hebt sowieso een stevig probleem op dat gebied volgens mij.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:58 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Je snapt het niet. Het kan me niet schelen of een vrouw dat wel of niet erg vindt. IK vind het erg. IK weet dat het niet mooi is en dat mijn kansen daardoor rigoreus worden verkleind op relatie/dating gebied.
Wat kan een verdomde psycholoog dan voor mij doen. Krijg ik dan fysiek een slanker hoofd als ik zijn bullshit geloof?quote:Op maandag 12 juli 2010 13:59 schreef Mirjam het volgende:
[..]
jij hebt sowieso een stevig probleem op dat gebied volgens mij.
heb je al eens hulp gezocht bij een psycholoog?
kijk, en dat is dus jouw probleem.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:02 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Wat kan een verdomde psycholoog dan voor mij doen. Krijg ik dan fysiek een slanker hoofd als ik zijn bullshit accepteer en geloof?
Wat kan hij mij vertellen meer dan wat ji en de rest opspugen. He moet jezelf accpeteren blablabla. Hoe kan ik mezelf accepteren als de wereld MIJ niet accepteert? Logisch?
Wat moet i dan doen, liefdeloos door het leven met als plus dat ik jullie nit meer lastig val met gebitch is dat de enige reden dat jullie zeggen dat ik neit moet bitchen?
Ja je hebt gelijk ik hou er wel over op.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:00 schreef Ewelina het volgende:
Ik denk dat als je wil weten wat de mogelijkheden zijn mbt plastische chirurgie, dat je dan het best contact op kan nemen met een plastisch chirurg. Wel nakijken of hij erkend is en geregistreerd.
quote:Op maandag 12 juli 2010 14:03 schreef Mirjam het volgende:
[..]
kijk, en dat is dus jouw probleem.
maar je ziet het zelf niet.
het gaat niet enkel om het jezelf accepteren, maar ook om het veranderen van hoe je de wereld ziet, en hoe je denkt.
probeer het eens, kwaad kan het niet.
Serieus, het enige wat jouw kansen verkleint op datinggebied is je gemiep over dat je niet goed genoeg bent en de hele wereld tegen je is.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:58 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Je snapt het niet. Het kan me niet schelen of een vrouw dat wel of niet erg vindt. IK vind het erg. IK weet dat het niet mooi is en dat mijn kansen daardoor rigoreus worden verkleind op relatie/dating gebied.
Als je nou je eigen posts leest, zie je dan de negativiteit en onzekerheid die ervan af komt?quote:Op maandag 12 juli 2010 13:26 schreef Schenkstroop het volgende:
Naar mij kijkt niemand om en dat zit mij elke dag dwars.
Wat een hoop stiereschijt. het zal meer in je eigen kop gaan zitten dat mensen je mogen als je jezelf mag. dat is het andere uiterste naar mijn mening. Je zal er op datingebied echt niet veel meer door gaan scoren hoor. Als men je niet aantrekkelijk vindt dan kan je lachen wat je wilt maar dan willen ze nog niet met je naar bed. Vinden ze je hoogstens aardig. Klinkt dat logisch genoeg?quote:Op maandag 12 juli 2010 14:08 schreef heaven7 het volgende:
En draai het eens om. De wereld accepteert je als jij jezelf accepteertDat is toch ook een stuk sociaal gewenst gedrag aanleren vrees ik. Of je nou een dikke of dunne kop hebt.
Alsof je zo'n uiterlijk nodig hebt om meisjes te krijgenquote:Op maandag 12 juli 2010 14:27 schreef Schenkstroop het volgende:
Waarom geloven mensen altijd zo heilig in dat psychiatrische gelul.. Alsof ik daardoor in ene dit kan worden:
[ afbeelding ]
Afgebeelde gozah^^ hoeft nooit never dit soort bullshit gesprekken te verduren of te voeren, waarom denk je dat dat is?
Die mensen heb je gewoon en waarom ook niet. En ik wil eigenlijk alles. Ik denk niet zo moeilijk óf relatie óf alleen seks. Waarom niet seks en daarnaast kijken of je een weekend met mekaar leuke dingen kan doen en daarna mischien een week. Waarom doen mensen altijd zo moeilijk op relatiegebied. Ik was toch de onzekere bitchende bitch? En ik weet niet of je breezers met een breezer zomaar meekrijgt, nooit geprobeerd, maar dat lijkt me natuurlijk heel sterk.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:42 schreef Candaasje het volgende:
EDIT: ik had je laatste post nog niet gelezen. Goed, waarom ga je dus enkel voor de seks en kennelijk wel heel erg oppervlakkige relaties? (Zoek je eigenlijk wel een beetje in de juiste hoek, qua meiden?)
Daarnaast wil ik even toevoegen dat (en ja, ik weet dat je dan boos op de wereld gaat zijn en blablaquote:Op maandag 12 juli 2010 14:42 schreef Candaasje het volgende:
Ik ben persoonlijk niet echt tegen cosmethische chirurgie. Mooie mensen vergeten nog wel eens dat een 'gezegend' uiterlijk echt wel hier en daar zo zijn voordelen heeft. Maar om nu chirurgie te overwegen omdat dan wat sletjes met zaadvragende oogjes naar je kijken...... Kom op, dat is niet echt een basis, wel?
Waarom denk je dat ik niet leuk in de omgang ben irl? Vrienden maken vind ik makkelijk. En vrienden mogen mij gewoon. Ja ik kan wel een paar mensen noemen die mij vreselijk irritant vinden mdat ik tegen hun over mijn problemen begin, maar dan nog.. Waarom denk je dat ik irl niet met mensen kan omgaan? Ik kan inderdaad niet zo met vrouwen omgaan, de mooie dan. Die willen het liefst een mannelijke vriend die er goed uitziet. Die kiezen zij uit en laten zij toe om zich als vrouw beter te leren kennen.Ben ik bizar? Neehoor ik ben heel echt.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:12 schreef heaven7 het volgende:
Jij bent echt bizar! Ongelooflijk bizarJij bent wereldvreemd en wrs niet leuk in de omgang. Daar kan een operatie niks aan veranderen! Serieus dude, ga wat doen aan je houding en je kijk op alles en iedereen en vooral jezelf! Op deze manier ben je ook niet leuk en ookal zie je eruit als Johnny Depp, een gelukkig liefdesleven zul je sowieso niet krijgen
Jij wil een heet wijf dat er perfect uitziet en waar je mee over het strand kunt paraderen.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:21 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik niet leuk in de omgang ben irl? Vrienden maken vind ik makkelijk. En vrienden mogen mij gewoon. Ja ik kan wel een paar mensen noemen die mij vreselijk irritant vinden mdat ik tegen hun over mijn problemen begin, maar dan nog.. Waarom denk je dat ik irl niet met mensen kan omgaan? Ik kan inderdaad niet zo met vrouwen omgaan, de mooie knappe dan. Die willen het liefst een mannelijke vriend die er goed uitziet. Die kiezen zij uit en laten zij toe om zich als vrouw beter te leren kennen.Ben ik bizar? Neehoor ik ben heel echt.
nee klopt, van geld ook nietquote:Op maandag 12 juli 2010 15:34 schreef Sander het volgende:
Je wordt echt niet gelukkiger als je mooi bent hoor.
Dat eerste is een misvatting. ik zie als geen ander dat mooie meisjes als vriendin veel zorgen brengt. En het gaat mij niet om een trofee te showen. Ik wil dr neuken en leuke dingen mee doen, dat ze op mij kan vallen, thats it. wat anderen willen kan me niets schelen.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:33 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Jij wil een heet wijf dat er perfect uitziet en waar je mee over het strand kunt paraderen.
Als een soort sierraad....een pronkstuk, een overwinningstroffee.
Weet je Schenkstroop, als dat je levensdoel is: laat je lekker verbouwen! In Amerika zijn er genoeg klinieken voor![]()
Als je gewoon een leuke, mooie vrouw aan de haak wil slaan (dus niet per se fotomodel, maar gewoon een vrouw met een mooie/leuke/lieve uitstraling met relativeringsvermogen en gewoon zin in het leven, om maar eens wat te noemen) waar je gewoon een fantastisch leven mee kan leiden doordat jullie beide misschien niet perfect zijn - volgens de modebladen! - maar wel gewoon leuke hobby's/interesses en gewoon lol in het leven hebben..........ga dan eens naar een psych en kijk dan wat die voor je kan doen. Iets aan je uiterlijk laten versleutelen kan daarna altijd nog. Maar jouw innerlijk heeft het harder nodig, zoals ik nu kan opmaken uit je reacties.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |