dit... Helemaal!!quote:Op zondag 11 juli 2010 14:54 schreef Poppedein het volgende:
Kun je je een dag voor de bevalling nog niet voorstellen dat hij ooit buiten je buik zal leven, een dag erna kan je je al niet meer voorstellen en begrijpen dat hij er ooit in heeft gepast!
Ik denk niet dat er in dit topic een Damian/Damien geboren wordt.quote:Op zondag 11 juli 2010 15:02 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Zwangerschap en geboorte deel 666.
Kon je niet beter dit deel overslaan en doorgaan met deel 667.
Ik herinner me ineens de film "Rosemary's baby"
Niet bijzonder leuk niks aan of echt vervelend niks aan?quote:Op zondag 11 juli 2010 15:05 schreef Vicky het volgende:
de 1e paar dagen dat Amber er was vond ik er echt helemaal niks aan![]()
niet bijzonder leuk niks aan...quote:Op zondag 11 juli 2010 15:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Niet bijzonder leuk niks aan of echt vervelend niks aan?
Dat was "the Omen", die wou ik ook eigenlijk noemen.quote:Op zondag 11 juli 2010 15:07 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk niet dat er in dit topic een Damian/Damien geboren wordt.
Dat herken ik!quote:
Met een beetje pech krijg je die kraamtranen zo ook al. Ik zie me nog altijd de derde dag 's avonds in mijn ziekenhuisbed zitten op het moment dat mijn man zei dat hij "dan maar weer naar huis ging"quote:Op zondag 11 juli 2010 15:14 schreef flugeltje het volgende:
Dat heb ik inderdaad wel vaker gehoord Vicky, dat na de eerste dag van hevige verliefdheid en bewondering heel even een soort van 'is dit nou alles' gevoel erin komt... Ik zal m'n kraamtranen wel nodig gaan hebben gok ik zo, ik reageer toch al zo hevig op hormonen
En dan een remake van The Omen met Mia Farrow en we zijn weer rondquote:Op zondag 11 juli 2010 15:14 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
Dat was "the Omen", die wou ik ook eigenlijk noemen.
Net als de Excorcist, maar goed.
Dat lijkt mij ook niet tof inderdaad, ik hoop dan ook dat ik snel naar huis mag na de bevalling... Kunnen we samen janken...quote:Op zondag 11 juli 2010 15:17 schreef leonieke het volgende:
[..]
Met een beetje pech krijg je die kraamtranen zo ook al. Ik zie me nog altijd de derde dag 's avonds in mijn ziekenhuisbed zitten op het moment dat mijn man zei dat hij "dan maar weer naar huis ging"![]()
![]()
Nou... ik vond de film als net-puber destijds overigens wel behoorlijk pittig.... maar goed, in 1980 was het dat misschien ook nog welquote:Op zondag 11 juli 2010 15:20 schreef Ticootje het volgende:
het boek van rosemary's baby is echt zo'n saai boek... Niet raar dat het verplichte kost is op de middelbare.. Dat zijn allemaal van die kutboeken.
Dat is een understatement..quote:Op zondag 11 juli 2010 15:21 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook niet tof inderdaad, ik hoop dan ook dat ik snel naar huis mag na de bevalling... Kunnen we samen janken...
@tico ging het echt zo naar met je borstvoeding dan?
Zo heb ik, eigenlijk net iets te jong, ooit eens stiekem met m'n broer naar het eerste deel van Poltergeist gekeken. Ik heb 'm daarna nooit meer durven kijken.... Geen flauw idee meer wat er nou precies gebeurde bij die film, maar het is wel blijven hangen dat ik het heul eng vond...quote:Op zondag 11 juli 2010 15:21 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou... ik vond de film als net-puber destijds overigens wel behoorlijk pittig.... maar goed, in 1980 was het dat misschien ook nog wel
Ik weet niet hoe het voelt, maar het klinkt in elk geval erg pijnlijk. Is het uiteindelijk wel gelukt?quote:Op zondag 11 juli 2010 15:23 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is een understatement..![]()
Ik zeg, stuwing (!!), bobbels en schijven, tepelkloven, lekken(!!) en een kind dat niet goed kon drinken..
De melk kwam juist heeeel goed op gang.. Alleen Jennie was niet echt een natuurtalentje. (en ik had ook pethedine gehad, later hoorde ik dus dat dat ook kan zorgen dat je kindje wat suffer is, en daar zelf tot 3 weken later last van kan hebben. Dus als het al niet een talent aan de borst is helpt dat ook niet mee)quote:Op zondag 11 juli 2010 15:24 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe het voelt, maar het klinkt in elk geval erg pijnlijk. Is het uiteindelijk wel gelukt?
quote:Op zondag 11 juli 2010 15:21 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook niet tof inderdaad, ik hoop dan ook dat ik snel naar huis mag na de bevalling... Kunnen we samen janken...
kuddo's dat je bent blijven proberen, ik hoop dat ik ook zo'n doorzetter zal zijn als het niet helemaal lekker loopt...quote:Op zondag 11 juli 2010 15:27 schreef Ticootje het volgende:
[..]
De melk kwam juist heeeel goed op gang.. Alleen Jennie was niet echt een natuurtalentje. (en ik had ook pethedine gehad, later hoorde ik dus dat dat ook kan zorgen dat je kindje wat suffer is, en daar zelf tot 3 weken later last van kan hebben. Dus als het al niet een talent aan de borst is helpt dat ook niet mee)
Maar het is goedgekomen hoor, met een hoop tranen dat wel. Jen heeft een jaartje borstvoeding gehad.
even dramaqueen zijn mag best na zo'n heftige ervaringquote:Op zondag 11 juli 2010 15:30 schreef leonieke het volgende:
[..]Nee, ik denk dat ik op dat moment de "klik" heb gemaakt dat ik me zeker genoeg voelde om naar huis te gaan. De twee avonden ervoor vond ik het ook heel spijtig dat hij naar huis ging, maar was het geruststellend dat de verpleegsters nog in de buurt waren. De zondagavond (derde avond) had ik er echt genoeg van en kon ik alleen maar denken dat ik met mijn man naar huis wou (met Thomas mee uiteraard
) en dat ik daar nog een nacht moest blijven (maandag op dinsdag). De maandagavond ging het dan weer beter omdat ik wist dat we de volgende dag naar huis mochten
Dramaqueen hé
![]()
![]()
Maar mijn arme P. kon zich tijdens mijn huilbui niet rap genoeg terug op het bed zetten. En een half uur nadat ik uitgehuild was, kwam hij schoorvoetend terug met de mededeling dat hij toch echt wel moest vertrekken maar dat hij zijn wekker heel vroeg ging zetten en hij zorgen dat hij terug was nog voor ze mijn ontbijt kwamen brengen(en dan heb ik die avond toch nog zitten wenen in mijn bed terwijl ik naar CSI zat te kijken
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |