Als er ooit nog eens een spinoffserie komt heb ik Rowena altijd kandidaat nummer 1 gevonden (à la The Young Indiana Jones Chronicles), omdat daar nog zo veel onaangeroerd verhaalpotentieel in zit. Kun je oneindig veel kanten mee op en zo weer 7 dikke pillen over volschrijven. Eindeloos intrigerend.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 22 juli 2010 23:39 schreef Daph_ het volgende:
Hm ik had sommige dingen me echt héél anders voorgesteld
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 21:58 schreef Gitaarmat het volgende:
Die hele time turner kwam niet in het boek voor.
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 21:58 schreef Gitaarmat het volgende:
Die hele time turner kwam niet in het boek voor.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 11:55 schreef Emmetje37 het volgende:
[..]
Hermelien gebruikte dat ding het hele jaar door. ( deel 3, Gevangene van Azkaban)
Daarom staat er ook "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" op het begeleidende kaartje (weliswaar onscherp, maar je kunt het nog net lezen).quote:Op zaterdag 24 juli 2010 11:57 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Ja maar de Time Turner komt niet voor in The Deahtly Hallows
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:08 schreef Marble het volgende:
[..]
Daarom staat er ook "Harry Potter and the Prisoner of Azkaban" op het begeleidende kaartje (weliswaar onscherp, maar je kunt het nog net lezen).
Dat duurt ook gewoon nog asociaal langquote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:21 schreef DeLuna het volgende:
Ik heb het boek net uit maar ik kan dus echt niet meer wachten tot november.
Met z'n ''yoghurt''quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:24 schreef Catwoman1986 het volgende:
Voor de verandering ziet Rupert er niet eens zo slecht uit op die foto bij de deur
Rhys Ifans trouwens als papa van Luna? Die had ik me dus echt totaal anders voorgesteld! Altijd als ik hem zie moet ik denken aan Spike uit Notting Hill
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik kan me niet meer herinneren waarom ze bloed op haar handen zou moeten hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“I am become a sour woman, I take no joy in mead nor meat, and song and laughter have become suspicious strangers to me. I am a creature of grief and dust and bitter longings. There is an empty place within me where my heart was once.”
Hehe ja iddquote:
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:31 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik kan me niet meer herinneren waarom ze bloed op haar handen zou moeten hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Feauteaux
You make me sick, because I adore you so...
Ik besefte de ernst van mijn kater, toen de poes stampend de kamer binnen kwam.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:35 schreef Bellatrix het volgende:
[..]Ah ja, dat dus!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Feauteaux
You make me sick, because I adore you so...
Ik besefte de ernst van mijn kater, toen de poes stampend de kamer binnen kwam.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:36 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Atb is lief, groetjes Peri."
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:37 schreef Steve het volgende:
[..]Inderdaad ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben echt alweer zoveel vergeten!
Ik heb mezelf voorgenomen 'even' een stapel nieuwe boeken weg te werken en dan deel 7 nog eens opnieuw te gaan lezen, maar ik blijf alleen maar op fok plakken.
Feauteaux
You make me sick, because I adore you so...
Ik besefte de ernst van mijn kater, toen de poes stampend de kamer binnen kwam.
Goed artikel. Wel veel spoilers.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 21:49 schreef Butterfly91 het volgende:
Wat info over de film en het moment waarop de split plaatsvindt.
Ik had hem juist precies zo voorgesteld. Alleen iets langer haar.quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:24 schreef Catwoman1986 het volgende:
Voor de verandering ziet Rupert er niet eens zo slecht uit op die foto bij de deur
Rhys Ifans trouwens als papa van Luna? Die had ik me dus echt totaal anders voorgesteld! Altijd als ik hem zie moet ik denken aan Spike uit Notting Hill
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 22:37 schreef Steve het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
Bij mij was hij meer een oudere man, kalendquote:Op donderdag 12 augustus 2010 23:08 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik had hem juist precies zo voorgesteld. Alleen iets langer haar.
quote:Op donderdag 12 augustus 2010 23:09 schreef DeLuna het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Burnt to the core but not broken
Ik hoop niet al te veel, ik vond het bij de laatste film wel meevallen. Dus hopelijk zetten ze die lijn voort. Ze hebben nu natuurlijk wel meer tijd (2 films) om zich zo goed mogelijk aan het boek te gaan houden.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:32 schreef Netsplitter het volgende:
Ben zeer benieuwd wat ze nu weer verneukt/veranderd/"toegevoegd"/.... hebben.
Mwah, ik heb me dood zitten ergeren aan oa de verwoesting van Het Nest.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:38 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik hoop niet al te veel, ik vond het bij de laatste film wel meevallen. Dus hopelijk zetten ze die lijn voort. Ze hebben nu natuurlijk wel meer tijd (2 films) om zich zo goed mogelijk aan het boek te gaan houden.
Haha ja hij was bij mij ook wel dikker en rare kleren, maar ook gewoon kalend.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:30 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Haha, grappig hoe iedereen zich Luna's vader anders heeft voorgesteld. Bij mij is het een oudere, dikke man met raar haar en rare kleren.
Heb ik ook. En ik had me ook een beeld gevormd van hoe ik de naam Hermione uit zou spreken. Ik ben op nogal jonge leeftijd begonnen met het lezen van de boeken in het Engels en de uitspraak van die naam in mn hoofd komt euh niet echt overeen met de werkelijkheid. Ik ben de Krum onder de lezers, zeg maar.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 13:09 schreef Catwoman1986 het volgende:
[..]
Haha ja hij was bij mij ook wel dikker en rare kleren, maar ook gewoon kalend.
Beetje verstrooide oude man
Het is idd wel altijd grappig om te zien ja als eerst het boek is geweest, iedereen heeft een totaal eigen beeld van de karakters en de filmversie is dan vaak ook nog eens anders.
Als er een omschrijving van het uiterlijk in het boek staat 'sla ik die altijd over'. Ik lees hem wel, maar voor die omschrijving heb ik al een eigen beeld en als dat beeld niet overeenkomt laat ik lekker mijn eigen fantasie verder gaan
Ik juist als de wacko versie van Lucius.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 09:30 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Haha, grappig hoe iedereen zich Luna's vader anders heeft voorgesteld. Bij mij is het een oudere, dikke man met raar haar en rare kleren.
Ik vrees het ergste voor het begin van de film en de bruiloft enzo...quote:Op donderdag 12 augustus 2010 21:49 schreef Butterfly91 het volgende:
Wat info over de film en het moment waarop de split plaatsvindt.
Hoezo?quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:21 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik vrees het ergste voor het begin van de film en de bruiloft enzo...
Volgens mij vind jij de film bij voorbaat eigenlijk al helemaal niksquote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:21 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Ik vrees het ergste voor het begin van de film en de bruiloft enzo...
Nee hoor.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:22 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Volgens mij vind jij de film bij voorbaat eigenlijk al helemaal niks. Je ziet alleen maar wat er mist, wat er fout aan is, wat er weggelaten is enzo
.
Ik moet zeggen dat de Halfbloed prins een dieptepunt was qua film hoor, dat ging gewoon nergens over. De eerdere verfilmingen was niet veel mis mee hoor.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:25 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Nee hoor.
Ik hoop dat ik een zeer leuke film te zien ga krijgen waarbij ik niet het idee heb dat ik dingen mis.
Dat had ik namelijk wel bij de vorige, en naar aanleiding van die film ben ik de boeken pas gaan lezen.
Daarbij hebben ze naar mijn idee bij het vorige deel het aardig verbruid, dus ik ben vrij sceptisch misschien.
Omdat de begrafenis van Perkamentus er ook nog in zit.quote:
Daar ben ik het ook wel mee eens. En toch vond/vind ik het nog steeds vermakelijke films die er prachtig uitzien.quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 17:26 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat de Halfbloed prins een dieptepunt was qua film hoor, dat ging gewoon nergens over. De eerdere verfilmingen was niet veel mis mee hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |