Zou ik zeker gedaan hebben als ik er uit was, als ik een keus had gemaakt, als ik me een houding wist aan te nemen.quote:Op vrijdag 16 juli 2010 22:18 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Maar, spreek haar eens tegen dan... Zeg haar nou eens wat je denkt... Geef je mening.
Wij hebben al voor je besloten. Praat het die moeder uit het hoofd voor zover je dat kunt. Dit is een nutteloze mededeling die alleen maar een heleboel overhoop haalt, slechts voor de gemoedsrust van de moeder...quote:Op vrijdag 16 juli 2010 22:20 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zou ik zeker gedaan hebben als ik er uit was, als ik een keus had gemaakt, als ik me een houding wist aan te nemen.
Wat een vuile feeks.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:12 schreef Triggershot het volgende:
Ze weet het inmiddels, haar moeder heeft het verteld. Ook vond moederlief het nodig blijkbaar om te vertellen dat ik het ook al wist.
Toen haar dochter vroeg van waarom ze zo lang had gewacht zij ze dat ze met mij aan het overleggen was over hoe en wat gaf ze als antwoord.quote:
Oh ja, en jou er ook nog bij betrekken terwijl zijzelf de schuldige isquote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:35 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Toen haar dochter vroeg van waarom ze zo lang had gewacht zij ze dat ze met mij aan het overleggen was over hoe en wat gaf ze als antwoord.
Ongelooflijk. Wat een minne wijze om het alsnog op jouw bord proberen te schuiven.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:35 schreef Triggershot het volgende:
Toen haar dochter vroeg van waarom ze zo lang had gewacht zij ze dat ze met mij aan het overleggen was over hoe en wat gaf ze als antwoord.
Geen woorden voor.quote:Op dinsdag 20 juli 2010 17:12 schreef Triggershot het volgende:
Ze weet het inmiddels, haar moeder heeft het verteld. Ook vond moederlief het nodig blijkbaar om te vertellen dat ik het ook al wist.
Dit dusquote:Op woensdag 21 juli 2010 14:46 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik snap niet hoe ze zoiets heeft kunnen vertellen.Geen enkel nut om haar de laatste weken van haar leven te laten weten dat een groot deel van haar leven een leugen was.
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum.quote:Op woensdag 21 juli 2010 14:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Geen woorden voor.
Hoe reageerde je vriendin? Wil ze nog contact met haar moeder? Is ze woedend? Ik snap niet hoe ze zoiets heeft kunnen vertellen.Geen enkel nut om haar de laatste weken van haar leven te laten weten dat een groot deel van haar leven een leugen was.
Hij is moderator... zal dus wel.quote:Op donderdag 30 september 2010 19:08 schreef -Strawberry- het volgende:
Blijkbaar niet veel goeds.
Is Trigger uberhaupt nog actief op FOK! ?
quote:Op woensdag 22 september 2010 12:27 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik was eigenlijk wel benieuwd hoe het uiteindelijk gegaan is.....ik hoop zonder al te veel kwaadheid?
quote:Op donderdag 30 september 2010 19:08 schreef -Strawberry- het volgende:
Blijkbaar niet veel goeds.
Is Trigger uberhaupt nog actief op FOK! ?
Helaas, helaas is ze mid augustus overleden. Inhoudelijk over de manier hoe ze is overgegaan en hoe we afscheid hebben genomen wil ik publiekelijk niets kwijt, sorry.quote:Op donderdag 30 september 2010 21:54 schreef -Strawberry- het volgende:
Zijn Active Topics lijst is anders behoorlijk....tja, non-actief, zegmaar.
Ah oke, nee dat snap ik. Gecondoleerd.quote:Op zondag 10 oktober 2010 21:12 schreef Triggershot het volgende:
[..]
[..]
[..]
Helaas, helaas is ze mid augustus overleden. Inhoudelijk over de manier hoe ze is overgegaan en hoe we afscheid hebben genomen wil ik publiekelijk niets kwijt, sorry.
quote:Op zondag 10 oktober 2010 23:41 schreef Elchico___ het volgende:
Ik zou het nog niet vertellen totdat je zeker weet dat ze bijv. nog 3 dagen te leven heeft, en op de laatste dag het vertellen, dan heeft ze er het minst verdriet van. Zeg ook dat het niet jouw schuld is blabla en dat je het ook pas weet.
Wat is er? Ik zeg IK ZOU.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |