Moviemeter, IMDB...quote:Op vrijdag 30 juli 2010 09:40 schreef toetsenbordridder het volgende:
wtf filmtotaal doet het niet meer?zo kan ik natuurlijk nooit een top 100 maken!
![]()
http://frontpage.fok.nl/film/listquote:Op vrijdag 30 juli 2010 09:40 schreef toetsenbordridder het volgende:
wtf filmtotaal doet het niet meer?zo kan ik natuurlijk nooit een top 100 maken!
![]()
the dark knight 2008 staat 2 keer in je lijst, op 18 en 20quote:Op vrijdag 30 juli 2010 09:03 schreef Keffo het volgende:
en de definitieve lijst. Eerdere lijst kan genegeerd worden.
[...]
Hahaha inmiddels al gevonden, maar ik laat dat stukje staan want de ironiequote:En als laatst een aziatische (chinees, koreans of japans weet het niet zeker) film die gaat over 4 vrienden die samen opgroeien... 2 van hun worden gangsters, een van de vrienden is zeer intelligent en de andere is een dikke normale man. De 2 gangsters gaan uiteindelijk elk bij een rivaliserende bende en ze worden uiteindelijk de "clanbazen" en heeft verder een zeer goed einde (ik ben alleen jammer genoeg de titel van de film vergeten en dacht misschien weet een van jullie dat, want dat zou ik zeer op prijs stellen!!!)
WTF is dat? Is me nooit eerder opgevallenquote:
Ik heb geen idee hoe ik een top 15 moet tellen, zeker niet een ex aequo. Als je er een top 10 of 25 van maakt tel ik hem mee, anders kan ik er niets mee.quote:Op zondag 1 augustus 2010 01:45 schreef xiexiewajijniezie het volgende:
Hmmm effe snel een top vijftien (niet perse in deze volgorde)
Shawshank redemption - Inception - Shanghai Noon - Rush Hour ( 1&2) - Spirited Away - reservoir dogs - Forrest Gump - Terminator 2 - Groundhog Day (al was het meer het concept dat mij meer aansprak dan de film eigenlijk!) - V for Vendetta - the Curious case of Benjamin Button (net dan maar?) - León (aka Leon the professionel) - Identity(met John Cusack) -
[..]
Hahaha inmiddels al gevonden, maar ik laat dat stukje staan want de ironie.... Hij heet gewoon Friend (2001) en is een Koreaans film (originele titel Chin Goo), Ik raad het iedereen aan die het nog niet heeft gezien om eventjes een kijkje te nemen!
Dat komt omdat het nieuw is (nou ja, het bestaat al sinds januari) en we zijn nu bezig om een zo vol mogelijke database te krijgen!quote:Op zondag 1 augustus 2010 09:43 schreef Falco het volgende:
[..]
WTF is dat? Is me nooit eerder opgevallen.
Ok ik ga nog snel erover na denken welke er nog bij kunnen anders, flikker ik er een paar van afquote:Op zondag 1 augustus 2010 09:55 schreef Gorro het volgende:
[..]
Ik heb geen idee hoe ik een top 15 moet tellen, zeker niet een ex aequo. Als je er een top 10 of 25 van maakt tel ik hem mee, anders kan ik er niets mee.
We hebben nu 3143 films and counting, en afgelopen week zijn bijna alle films uit dit topic eraan toegevoegd, voor zover die er niet allang in stonden.quote:Op zondag 1 augustus 2010 10:02 schreef OA het volgende:
[..]
Dat komt omdat het nieuw is (nou ja, het bestaat al sinds januari) en we zijn nu bezig om een zo vol mogelijke database te krijgen!
In de Excel-sheet die beschikbaar komt volgende week, staan alle films, die ooit in één van de 9 edities van de FOK! Film Top 100 genoemd zijn (dat zijn er in totaal nu bijna 4000). Als je die er allemaal inzet heb je in elk geval de favorieten van de FOK-kersquote:Op zondag 1 augustus 2010 15:14 schreef Breuls het volgende:
[..]
We hebben nu 3143 films and counting, en afgelopen week zijn bijna alle films uit dit topic eraan toegevoegd, voor zover die er niet allang in stonden.
In dat geval ga ik de Top100 die ik wilde posten maar aanpassen, zodat er nog veel films bijkomenquote:Op zondag 1 augustus 2010 15:19 schreef Gorro het volgende:
[..]
In de Excel-sheet die beschikbaar komt volgende week, staan alle films, die ooit in één van de 9 edities van de FOK! Film Top 100 genoemd zijn (dat zijn er in totaal nu bijna 4000). Als je die er allemaal inzet heb je in elk geval de favorieten van de FOK-kers
Graag. Jouw laatste zin was overigens de gedachte achter het importeren van alle films uit dit topic. Heb je bij elke film ook de IMDb-URL? Dat zou helemaal handig zijn, want dan kunnen we meer info automatisch meenemen.quote:Op zondag 1 augustus 2010 15:19 schreef Gorro het volgende:
[..]
In de Excel-sheet die beschikbaar komt volgende week, staan alle films, die ooit in één van de 9 edities van de FOK! Film Top 100 genoemd zijn (dat zijn er in totaal nu bijna 4000). Als je die er allemaal inzet heb je in elk geval de favorieten van de FOK-kers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |