Parship is mij te serieus, en Lexa zijn oplichters.quote:Op donderdag 8 juli 2010 13:33 schreef DonVincenzo het volgende:
De meesten hier zitten op Relatieplanet, zo te lezen?
Waarom specifiek die site? Wat waren de redenen om RP te kiezen en niet bijv Lexa of Parship?
donkergroene ogenquote:Op donderdag 8 juli 2010 12:22 schreef mister_white het volgende:
Leuk je te spreken XXX, wat zoek je eigenlijk in een man?
[..]
Okeeeee....![]()
Mister_white heeft donkergroene ogen dus jullie begrijpen: dat werd niks...![]()
PaiQ ken ik niet. Kan ik ook eens bekijken.quote:Op donderdag 8 juli 2010 13:34 schreef Maanvis het volgende:
Parship is mij te serieus, en Lexa zijn oplichters.
RP is gewoon degelijk en goed en er is een groot aanbod.
Overigens zit ik nu meer op PaiQ
Wel als je niet alleen voor een relatie op een datingsite zit. Bovendien is Parship schandalig duurquote:
Ik vind 30 euro per maand ook te gek voor woorden.quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:07 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Wel als je niet alleen voor een relatie op een datingsite zit. Bovendien is Parship schandalig duur
RP heeft het beste kwaliteits/prijs aanbod. Er zitten aardig wat dames op, haalt geen rare fratsen uit met betalingen en dergelijken en het is niet te duur. Bovendien krijg je niet van die kansloze persoonlijkheidstesten en meuk maar kun je direct beginnen met schrijvenquote:Op donderdag 8 juli 2010 13:33 schreef DonVincenzo het volgende:
De meesten hier zitten op Relatieplanet, zo te lezen?
Waarom specifiek die site? Wat waren de redenen om RP te kiezen en niet bijv Lexa of Parship?
Relatieklik is gratis en heeft een heel goede persoonlijkheidstest. Die klopt wonderbaarlijk goed.quote:Op donderdag 8 juli 2010 14:26 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
RP heeft het beste kwaliteits/prijs aanbod. Er zitten aardig wat dames op, haalt geen rare fratsen uit met betalingen en dergelijken en het is niet te duur. Bovendien krijg je niet van die kansloze persoonlijkheidstesten en meuk maar kun je direct beginnen met schrijven
Blijf in ieder geval ver uit de buurt van sites als Be2. Ik zie ze nu ook wel eens op televisie voorbijkomen maar daar gooi je je geld echt weg.
quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:26 schreef Sanchos het volgende:
Ik had een jaar terug mij op mooiemensen.com aangemeld, maar wat een oppervlakkig volk daar,
Ja maar schat, wat verwacht je dan? "Ik heb me ingeschreven op ouderdating.nl en wat zie ik? Alleen maar moeders! Kunnen het alleen maar hebben over kinderen! Nooit meer een datingsite voor mij!"quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:34 schreef Sanchos het volgende:
Van fouten leer je zal ik maar zeggen...
True, true... de date zei niet wat voor een beroep ze deed, en ze reageerde na 2 dagen op mijn profiel, dus ik dacht, boeie, ff kijken of het wat was. Wist ik veel dat daar van dat volk zat.quote:Op donderdag 8 juli 2010 15:46 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ja maar schat, wat verwacht je dan? "Ik heb me ingeschreven op ouderdating.nl en wat zie ik? Alleen maar moeders! Kunnen het alleen maar hebben over kinderen! Nooit meer een datingsite voor mij!"
Weet wel waar je je voor inschrijft he. Als je gaat daten met een kapster, verwacht dan niet dat je het die hele avond over Descartes kunt gaan kletsen. Dat werkt nu eenmaal niet.
Het ligt dus niet aan het fenomeen 'datingsite', maar vooral aan kansloze doelgroepsites speciaal bedoeld voor 'mooie mensen' (het is maar wat je mooi vindt), tienermoeders, etc etc.
Ik kwam trouwens laatst op piratendating.nl. Een datingsite voor liefhebbers van het Nederlandse lied (duh), maar ik vond het weer hilarisch om me daar als piraat in te schrijven. Dus 'hallo, ik bevaar de zeven zeeën en verover rijke koopvaardijschepen harrrhrhrarrr aaightt', compleet met carnavalsfoto waar ik opsta als piraat.
Maar nee, dat werd daar door de admins weer niet gewaardeerd.
Dat ze dat dan ook nog gewoon recht in je gezicht zegtquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:26 schreef Sanchos het volgende:
Ik had een jaar terug mij op mooiemensen.com aangemeld, maar wat een oppervlakkig volk daar, had daar 1 date, en die kon het alleen maar over wereldreizen en dure dingen hebben en ze zocht een rijk iemand, maar zelf was ze kapster...
Jouw foto wil ik ook wel keuren dan hoorquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:26 schreef Sanchos het volgende:
Ik had een jaar terug mij op mooiemensen.com aangemeld, maar wat een oppervlakkig volk daar, had daar 1 date, en die kon het alleen maar over wereldreizen en dure dingen hebben en ze zocht een rijk iemand, maar zelf was ze kapster... dus heb het gesprek maar afgekapt... en zo volgde nog 2 dates, en die gingen bijna hetzelfde. Nooit meer date sites voor mij
Ik heb zelf aardig wat reacties gekregen op mijn profiel hoorquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:23 schreef mister_white het volgende:
Als je als gratis mannelijk member wilt wachten op vrouwelijke reacties is een face-lift naar Brad Pitt iets wat je serieus moet overwegen.
Eens! Ruim mannenaanbod op RP en het is gratisquote:Op donderdag 8 juli 2010 15:23 schreef mister_white het volgende:
RP is betaalbaar en zeer belangrijk, een ruim damesaanbod (euh... klinkt dubbelzinniger dan ik het bedoel). Bij vrijwel alle andere sites zitten *veel* te weinig vrouwen, teveel mannen (dus teveel concurrentie) of het is veel te duur.
Speltip 7: spreid je inzetquote:Op donderdag 8 juli 2010 16:32 schreef Spirit82 het volgende:
Waarom schrijven zoveel mensen zich trouwens op zoveel sites in? Is 1 niet genoeg??
Zoek...en je zult vindenquote:Op donderdag 8 juli 2010 16:25 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Eerst foto-keuren!!
Hoe vaak moet ik dat nog zeggen??
Is je fobo daarom leeg?quote:Op donderdag 8 juli 2010 16:28 schreef Maanvis het volgende:
En ik ben nou niet dat je zegt brad pitt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |