Dat was dus de hele zaalquote:Op zaterdag 26 maart 2011 19:33 schreef draculettetje het volgende:
Zo wij zitten in de zaal, willen de fok!ers onder ons even op staan haha
Wij hebben alles goed kunnen zien. Prima plekken. HMH is natuurlijk ook niet vergelijkbaar met een stadion.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 14:55 schreef Susi het volgende:
[..]
Ik heb ook expres kaarten gehaald voor de tribune, want volgens mij is het mooier om het geheel van een afstandje te bekijken dan van heel dichtbij.
Dat lijkt me niet zo moelijk als het niet uitverkocht is.quote:Op zaterdag 26 maart 2011 01:32 schreef Trashcanman het volgende:
Tof. Ik heb nog een kaartje tegen kostprijs kunnen bemachtigen
Dat dusquote:Op zondag 27 maart 2011 00:49 schreef MetalMuisje het volgende:
zooooww, dat was erg gaaf zeg![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
wat een geweldige ervaring, mochten ze weer komen ben ik zeker weer van de partij![]()
![]()
Nou, daar ben ik het even niet mee eensquote:Op zondag 27 maart 2011 18:03 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Alle zangers en zangeressen (dat waren er nogal wat) zongen gewoon TE goed. De band speelde heel strak, zoals dat als perfectionistische metalhead moet.De verteller (een bolle neger met een vol stemgeluid) was heel gepassioneerd bezig.
Ik heb vooraf al de vinyl-versie gescoordquote:De cdtjes waren een uur na concert al helemaal uitverkocht dus ik ga hem wel ergens anders scoren.
Heb jij nog gefotografeerd daar of nietquote:Op zondag 27 maart 2011 17:37 schreef Siegfried het volgende:
Whaaaaa, wat was het vet! Voor mij heeft het Ronnie James Dio van de troon gestoten als beste concert ooit gezien
Nee bewust niet. Ik wilde niet het risico lopen iets te missen.quote:Op zondag 27 maart 2011 19:02 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Heb jij nog gefotografeerd daar of niet
quote:Op maandag 28 maart 2011 10:12 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Nee bewust niet. Ik wilde niet het risico lopen iets te missen.
op het laatst welquote:
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 20:42 schreef Tokus het volgende:
TICKETS
¤ 51,00 = HFL: 110,-
¤ 48,00 = HFL: 96,-
¤ 46,00 = HFL: 92,-
Excl. servicekosten
Ja joh, ga 10 jaar na invoering van de euro nog terugrekenen naar de gulden.quote:Op maandag 28 maart 2011 13:11 schreef rubje het volgende:
[..]
![]()
![]()
waar gaat dit nog over.. belachelijke prijzen gewoon!!
De cd heb ik nog niet op cd zelf beluisterd. Dus het zou kunnen dat die zangeres niet zo geweldig was in vergelijking ermee. Welk nummer bedoel je eigenlijk? Toch heb ik met het luisteren van youtube-jes hetzelfde idee als ik altijd bij Therion concerten heb: live beter dan op cd, maar nog steeds erg goed.quote:Op zondag 27 maart 2011 19:01 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nou, daar ben ik het even niet mee eensIk vond een van de zangeressen het nummer wat ze zong niet aankunnen
De uithalen die ik verwachtte van de CD kwamen gewoon niet. Vond ik jammer. En de verteller vond ik op een gegeven moment qua stemgeluid wat vervelend worden. Zo ongelooflijk eentonig. Had wat meer variatie in gemogen van me.
[..]
Ik heb vooraf al de vinyl-versie gescoordVanavond of morgenavond eens fijn op de speler leggen
Geen Doro fan? Ik ook niet hoor, maar het is weereens wat anders dan dat 'gepiep'.quote:Op zondag 27 maart 2011 19:01 schreef Susi het volgende:
En ik snap wel dat het allemaal wat over de top is, maar op de een of andere manier kon ik het theatrale van de vrouwen niet hebben, ook niet van dat meisje die ongeveer álles met een grom in d'r stem moest zingen.
-knip-
Zijn er nog mensen blijven wachten op de bandleden achteraf ?
De blonde zangeres. Volgens mij was dat Fate? Ik kan het nummer echter niet meer voor me halenquote:Op dinsdag 29 maart 2011 17:49 schreef Phoenixbirdy het volgende:
[..]
De cd heb ik nog niet op cd zelf beluisterd. Dus het zou kunnen dat die zangeres niet zo geweldig was in vergelijking ermee. Welk nummer bedoel je eigenlijk?
Het was live zeker weten errug tof goedquote:Toch heb ik met het luisteren van youtube-jes hetzelfde idee als ik altijd bij Therion concerten heb: live beter dan op cd, maar nog steeds erg goed.
De verteller was ook best goed. Maar de verteller bij Elisabeth maakte veel meer gebruik van intonatie voor mijn gevoel. Ik miste dat hier een beetjequote:Die veteller vond ik toch behoorlijk goed hoor. Zeer vergelijkbaar met de verteller van de musical Elisabeth in 2001. Met het verschil dat die van Elisabeth ook nog een belangrijke rol speelt.
Ik heb ook pas sinds kort een speler en ik heb de CD al. Maar zo'n vinylversie sprak me toch wel erg aanquote:Aan vinyl heb ik niets, want daar heb ik geen speler voor. Maar de cd heb ik inmiddels besteld. Nu hopen dat hij snel binnenkomt, want hij was op voorraad.
Volgens mij was dat Fate, ja. Heb me verder niet aan haar gestoord. Op de cd wordt er meer 'gebruld', hoor ik nu ik hem heb. Ook bij nr. 10 bijv. Live was het nog mooier.quote:Op dinsdag 29 maart 2011 22:07 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
De blonde zangeres. Volgens mij was dat Fate? Ik kan het nummer echter niet meer voor me halen
Wat ook kan helpen voor een goed gevoel over de verteller, is dat die persoon kritisch is. Zo zijn er wel meer verteller-rollen binnen musicalland, die daarom best geliefd zijn. Misschien was deze rol ook voor het metal-volk wel te zoet.quote:De verteller was ook best goed. Maar de verteller bij Elisabeth maakte veel meer gebruik van intonatie voor mijn gevoel. Ik miste dat hier een beetje
Met een violist die het paardenhaar van zijn strijkstok kapot speelde.quote:Ach....en verder is al het geneuzel gewoon gemiereneuk in de kantlijn. Het was een van de tofste concerten die ik tot op heden heb gezien!
Jaquote:Op zaterdag 2 april 2011 00:52 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Met een violist die het paardenhaar van zijn strijkstok kapot speelde.
quote:Petra
I loved every minute of your show in Amsterdam. Please come back next year!
27 March 2011
quote:Op zaterdag 2 april 2011 15:47 schreef Phoenixbirdy het volgende:
Dat heet gepassioneerd spelen.![]()
Trouwens, al die 'please come back' berichten in het gastenboek. Geweldig!
Dit is die van mij, onder een nickname:
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |