Dat is wel echt kak inderdaad... heb je het gevoel alsof je voor niks hebt zitten lakken...quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:40 schreef DeltaCephei het volgende:
Jammer dat hij na een paar uur al dikke tipwear heeftGisterenmiddag gelakt, gisterenavond lag hij er half af.
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:51 schreef SpaceInvaders het volgende:
[ afbeelding ]
Color club high society met konaddd
Zeker met van die lichte kleurtjes heb je dat snelquote:Op dinsdag 6 juli 2010 13:20 schreef Dzjonka het volgende:
[..]
Mooie kleur in combi met goede decals.... Maar het ziet er een beetje slordig gelakt uit... heb ik ook weleens, dat ik echt netjes heb gelakt en het er in real life goed uit ziet, maar de foto er nogal hobbeldebobbel van maakt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mijn verkleurde nagels, van Zoya - Mimi met Orly Bonder![]()
quote:Op dinsdag 6 juli 2010 13:25 schreef -Bubseltje- het volgende:
Mooie nagels komen er voorbij![]()
Morgen weer naar de tandarts
Ik zie niksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ afbeelding ]
Mijn verkleurde nagels, van Zoya - Mimi met Orly Bonder.
Once in a while, I just wanna dance and feel good
ik ook nietquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 06-07-2010 13:45:42 ]
Oh, leuke konad is dat! Wat is er op je middelvingernagel gebeurd?quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:51 schreef SpaceInvaders het volgende:
[ afbeelding ]
Color club high society met konaddd
Had ik laatst ook.. Nou, ze zitten er nog hoorquote:Op dinsdag 6 juli 2010 13:53 schreef Miss_V het volgende:
@Bubsel ja nou ik moet wel heeel goed kijken dan zie ik iets kleurverschil bij je nagelriem daar is het lichter dan de rest van je nagel. Maar kan me voorstellen dat je baalt.
Ik had laatst droogbloemetjes op mijn nagels, haalde ik na een dag of 6 de hele ratteplan eraf had ik precies waar het droogbloemtje heeft gezeten een rode vlekHeb weken met die stomme vlek gelopen. Weer een reden om je nageltjes in een leuk kleurtje te lakken
Dat had ik ook, met mijn steentjes toen!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 13:57 schreef AmyGrace het volgende:
[..]
Had ik laatst ook.. Nou, ze zitten er nog hoor
Ja, dat is idd een goede manier om het eraf te krijgen! Ik lak er gewoon overheen, het groeit er vanzelf weer uitquote:Op dinsdag 6 juli 2010 13:59 schreef Miss_V het volgende:
Weet je wat ik ermee heb gedaan AmyGrace? Heb heel voorzichtig met een polijstvijl het eraf gevijlt. Nu zijn mijn nageltjes weer schoon ... en da's heerlijk!
@Joysa heb jou mani totaal over het hoofd gezien! Wat een leuke mani joh!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |