Moet toch gewoon kunnen? Ik bedoel zo extreem warm was het ook weer niet.quote:Op zondag 4 juli 2010 21:53 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ben ik nou flauw of is het echt raar om je kat een weekend alleen te laten tijdens een hittegolf
Weet je zeker dat ie bij het drinken kon?
Nou ja, ik zou altijd even iemand inschakelen om even te kijken. Of het nu warm is of niet trouwens. Zou niet in mijn hoofd opkomen om langer dan een dag weg te blijven zonder dat iemand effe checkt of alles goed is.quote:Op zondag 4 juli 2010 21:54 schreef IemandNiemand het volgende:
[..]
Moet toch gewoon kunnen? Ik bedoel zo extreem warm was het ook weer niet.
Uiteraard weet ik zeker dat hij bij het drinken kon. Er stonden een stuk of 10 bakjes water door het hele huis verspreid en alle gordijnen waren dicht dus de zon kon ook niet zo goed naar binnen.quote:Op zondag 4 juli 2010 21:53 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ben ik nou flauw of is het echt raar om je kat een weekend alleen te laten tijdens een hittegolf
Weet je zeker dat ie bij het drinken kon?
Ik denk dat het duidt op een te hoge lichaamstemperatuur, maar je kunt altijd even de spoed(weekend-)dienst van de dierenarts bellen.
Nou.. ik vind 30,5 vrij behoorlijk.. Het was vast prettiger voor poezebeest geweest als er af en toe een raam open was gegaan enzo.quote:Op zondag 4 juli 2010 21:54 schreef IemandNiemand het volgende:
[..]
Moet toch gewoon kunnen? Ik bedoel zo extreem warm was het ook weer niet.
Misschien i.c.m. stress dat er niemand was (als het een aanhankelijke kat is)?quote:Op zondag 4 juli 2010 22:07 schreef Oognip het volgende:
1 raam in de badkamer stond het hele weekend open. Tot nu toe heeft hij niet meer gehijgd maar hij is ook de hele tijd op het balkon geweest. Het zal dus wel komen doordat het binnen te warm voor hem is geweest. Wel vreemd want het is de hele week zo warm geweest en toen hijgde hij ook niet.
Sorry hoor maar mijn katten zijn wel vaker alleen en ik heb ze toen ook nog nooit gestresst aangetroffen. Mijn andere kat begon gister ook te hijgen maar nadat de boel flink was doorgetocht is het opgehouden.quote:Op maandag 5 juli 2010 08:11 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ik vind het echt belachelijk TS, dat je stress en pijn zelf uitsluit en het een nachtje aankijkt. Je bent toch bezorgd, of niet? Kijk nou naar die voorbeelden hierboven.
quote:Op maandag 5 juli 2010 08:11 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Ik vind het echt belachelijk TS, dat je stress en pijn zelf uitsluit en het een nachtje aankijkt. Je bent toch bezorgd, of niet? Kijk nou naar die voorbeelden hierboven.
Pingoo was net weer aan het hijgen maar dit keer werd ie achterna gezeten door mn andere kat, Muis, en het is hier nog redelijk warm dus zal weer van de warmte komen.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 10:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Als de kans zo groot is dat het door de warmte komt, had ik het denk ik ook een nachtje aangekeken hoorVooral omdat het meteen al beter ging toen hij de kat op het balkon liet, toen hijgde de kat meteen al niet meer. Dan zou ik persoonlijk ook nog even gewacht hebben met de kat naar de DA slepen, omdat dat ook weer heel stressvol is. Vooral omdat het meteen al beter ging had ik dan ook nog een paar uur aangekeken of steeds beter zou gaan.
Er stonden 10 bakjes water en de gordijnen waren dicht, dus op zich had TS er alles aan gedaan om te zorgen dat het zo koel mogelijk werd in huis en er voldoende drinken was.
Dus eigenlijk vind ik dat je iets te streng bent voor TS hier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |