En de nascherei en de wijn?quote:Op maandag 5 juli 2010 20:46 schreef Batuwu_Griekgriek het volgende:
Ik ben geloof ik helemaal vergeten te melden dat ik op vakantie een bruine vogel heb gezien en ook nog een beetje een soort grijsachtig vogeltje.
Dat lag aan jou.quote:Op maandag 5 juli 2010 21:29 schreef TitusPullo het volgende:
Graag zou ik speknek feliciteren. Iedereen trouwens, maar speknek is de enige die ik wel eens sprak, een of twee forumgedaanten geleden.
Heldere klare grondtonen.quote:
volgens mij heb ik in het vorige deel (met appeltaart?) idd nog gepost, blijf nooit lang genoeg bij vaste kliekjes hangen om indruk te maken i guess..quote:Op maandag 5 juli 2010 21:21 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Nou, om speknek en Manono als nieuwe users te zien moet je wel heel graag willen.
133 jaar, wat een leeftijd!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 16:44 schreef I.R.Baboon het volgende:
Shit, Jan Blokker stond op m'n deadlist voor volgend jaar.
Dat hoeft niet eens meer zo te zijn tegenwoordig, dat is het hem juist!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ga rond negen uur te bed, alle voorgaande wedstrijden was het enige geloei dat ik hoorde toch een koe.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 17:03 schreef Frollo het volgende:
Och ja, dat voetbal, dat is vanavond hè?
We wilden juist vandaag een beetje op tijd gaan slapen, maar dat zal dus wel niks worden, met dat gebrul overal.
macht nichtsquote:Op maandag 5 juli 2010 23:48 schreef Gellius het volgende:
Het is niet dat ik je voor het éérst zie, Manono, maar ik associeer je vooral met het Raad-de-Straat Amsterdam topic, waar ik ook wel eens een gokje gewaagd heb.
Van de WK-finale of de dood van Blokker?quote:Op woensdag 7 juli 2010 08:46 schreef Lienekien het volgende:
De WK-finale, niet de dood van Blokker, waar hij groot liefhebber van was.
Van voetbal en Blokker.quote:Op woensdag 7 juli 2010 09:28 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Van de WK-finale of de dood van Blokker?
Hij schreef mede (met Leon de Winter) het scenario van de Weisz-verfilming van 'Bij nader inzien'. Om maar eens iets te noemen. En recentelijk 'Nederland in twaalf moorden', met zijn beide zoons. Was erg interessant.quote:Op woensdag 7 juli 2010 09:24 schreef Frollo het volgende:
Met Jan Blokker had ik helemaal niks, mag dat?
Ik weet dat hij een persoon was en dat hij stukjes schreef. En ik zal er ongetwijfeld ook weleens een gelezen hebben. Maar meer kan ik er niet over zeggen, sorry.
Het boek heb ik niet gelezen maar de serie van Weisz is toch wel legendarisch.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:10 schreef I.R.Baboon het volgende:de verfilming van Bij Nader Inzien ben ik wel benieuwd naar, maar is vast niet zo goed als het boek.
De verfilming van Bij nader inzien is half gebaseerd op het boek. Er is een 'veertig jaar later' toegevoegd. Dat zal met name de inbreng van Blokker en De Winter zijn geweest.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:10 schreef I.R.Baboon het volgende:
Nederland in 12 moorden vond ik niet zo bijzonder, en de verfilming van Bij Nader Inzien ben ik wel benieuwd naar, maar is vast niet zo goed als het boek. Maar dat interview met m in de VN (weetjewel, dat blad van MeneerTim) van een paar maanden geleden was wel aardig.
Hè, fijn.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:18 schreef Ringo het volgende:
[..]
Het boek heb ik niet gelezen maar de serie van Weisz is toch wel legendarisch.
Ik heb dat ook hoor. Al die stukkiesschrijvers en de cultus die om hen heen hangt. Heel vermoeiend. Bij Carmiggelt ben ik de tel kwijtgeraakt.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:17 schreef Frollo het volgende:
De VN lees ik graag, maar dat interview herinner ik me niet.
Ik kan de journalisten van die generatie ook niet uit elkaar houden. Hofland, Brandt Corstius, Blokker, het is één grote (Piet) grijze brij en wat de een zegt, schrijf ik net zo makkelijk toe aan de ander.
Misschien is het wel iets wat ik mis doordat ik niet in Amsterdam woon. Dat ik die lui niet in het café tegenkom of op de markt zie lopen. Wie weet.
Carmiggelt was een baas.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:25 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik heb dat ook hoor. Al die stukkiesschrijvers en de cultus die om hen heen hangt. Heel vermoeiend. Bij Carmiggelt ben ik de tel kwijtgeraakt.
Milo is toch van de illustraties? Je bedoelt Opheffer? Irritant ventje inderdaad, heb ook een tijd gezocht naar wie hij was. Het is trouwens Theodor Holman.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:36 schreef Frollo het volgende:
[..]
Carmiggelt was een baas.
Ook zoiets, in de Groene Amsterdammer schrijft op de laatste pagina altijd ene Milo. Zeker geen onbekende in het literaire wereldje, zo komt soms naar voren in die columns. Maar ik heb dus echt geen idee wie het is en vind het eigenlijk nogal aanmatigend dat dat wel mij verwacht wordt.
Hofland zag ik inderdaad 1,5 week geleden nog zitten. Bij Zwart natuurlijk.quote:Op woensdag 7 juli 2010 10:17 schreef Frollo het volgende:
De VN lees ik graag, maar dat interview herinner ik me niet.
Ik kan de journalisten van die generatie ook niet uit elkaar houden. Hofland, Brandt Corstius, Blokker, het is één grote (Piet) grijze brij en wat de een zegt, schrijf ik net zo makkelijk toe aan de ander.
Misschien is het wel iets wat ik mis doordat ik niet in Amsterdam woon. Dat ik die lui niet in het café tegenkom of op de markt zie lopen. Wie weet.
Wel voor het soort vakanties waar ik van hou. Met een goede bank, een goed glas bier, goed maar niet opdringerig gezelschap, een enorme stapel boeken, geen mensen die zonodig wat willen ondernemen, wellicht een goed restaurant in de buurt en bij voorkeur de Tour op tv voor de namiddag.quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:00 schreef Lienekien het volgende:
Ik twijfel nog aan het boek, of dat geschikte vakantielectuur is.
Der. In het Duits?quote:Op woensdag 7 juli 2010 11:04 schreef Lienekien het volgende:
Ik heb trouwens recentelijk Der/Die/Das Zauberberg besteld.
Ja. Het is een gok, maar mijn Duits was altijd vrij goed.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |