Vraag me niet hoe laat, maar de kans dat het zondag gaat rommelen is groot. Het is de vraag hoeveel neerslag er gaat vallen. Dat kan best meevallen, of tegen, het is maar net hoe je het bekijktquote:Op donderdag 8 juli 2010 23:04 schreef rubje het volgende:
is het echt voor 80% zeker dat het gata hosen vanaf 20:30 uur? a.s. zondag?
quote:Op donderdag 8 juli 2010 23:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Heb ik veel gemist de afgelopen 2 weken? Behalve tropische temperaturen? Zat zelf namelijk op Tenerife!
Oke en ontiechelijk benauwd tegelijk zeker?quote:Op donderdag 8 juli 2010 23:29 schreef ForzaScuderiaFerrari het volgende:
[..]
Nee, het is vooral erg droog....hier en daar is het afgelopen weekend wel een flinke bui gevallen, maar spectaculair is het allemaal niet. Het is wel erg heet geweest met vooral afgelopen vrijdag behoorlijk hoge temperaturen (rond 34 graden).
Laten we zeggen.... de afgelopen 14 dagen heeft het hier 1 dag een klein beetje geregend.... verder is het kurkdroog geweest met maar 1 dag onder de 25 graden.....quote:Op donderdag 8 juli 2010 23:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Oke en ontiechelijk benauwd tegelijk zeker?
quote:Op vrijdag 9 juli 2010 09:32 schreef richie29 het volgende:
Het valt me trouwens op dat het lijkt dat de modellen zoveel moeite hebben met het berekenen van de komende 3 dagen.
Zoals het er nu op lijkt, kan er zaterdag een behoorlijk onweercomplex ontstaan..lijkt het zondag mee te vallen en kunnen er maandag overdag ook weer buien onstaan en trekt er in de late avond een klein front van west naar oost. Alleen of dat front nou wel zo spectaculair gaat worden heb ik momenteel nog een beetje m'n twijfels over. Wel apart dat het GFS model die kaart van Dimage wat betreft de mogelijkheid voor supercell's een beetje lijkt tegen te spreken![]()
Wel leuk zo! Zelf een beetje de amateurweerman uithangen is zo best interessant
Die 2 moet bij onsquote:Op vrijdag 9 juli 2010 11:19 schreef kebabkever het volgende:
[ afbeelding ]
Estofex vewacht niet echt onweer voor ons land..
Ja Roemenië heeft al genoeg gehad daar.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |