Is snowboarden makkelijker dan skiën trouwens? Heb ik me altijd afgevraagd.quote:
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 17:43 schreef L.no het volgende:
[..]
Is snowboarden makkelijker dan skiën trouwens? Heb ik me altijd afgevraagd.
te lui om het te googlen![]()
Ik weet dat het anders is. Toch bedankt.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 17:45 schreef MPG het volgende:
[..]
Het is anders. Maar ik kan niet skiën, dus ik kan geen fatsoenlijke vergelijking maken.
mijn moeder was hier laatst in huis terwijl ik er niet was.. had ze iets uit mijn nachtkastje gepakt, waarvoor ze een grootverpakking condooms en mijn handboeien aan de kant moest leggenquote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:00 schreef Argo het volgende:
Gvd kom ik op mijn kamer ligt er een doosje met condooms op mijn bureau, wat een lol broeken heb ik toch in de familie!![]()
![]()
De Duister heeft ook nog gewonnen!
Nee ze heeft nog niks terug gekrabbeld, en die condooms dat is gewoon een kut actie van iemand!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:03 schreef the_legend_killer het volgende:
Dus dat wil zeggen dat je een date hebt met die meid ?
waarom een kut actie? komt altijd van pas toch? Desnoods knoop je er een tekkel van.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:04 schreef Argo het volgende:
[..]
Nee ze heeft nog niks terug gekrabbeld, en die condooms dat is gewoon een kut actie van iemand!
quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:06 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
waarom een kut actie? komt altijd van pas toch? Desnoods knoop je er een tekkel van.
Ja waar moet ik ze verstoppen is de hamvraag! En als ik ze aanneem en er niks van zegt gaat mijn zus ervan uit dat ik ze wel wil. En als ik er iets van zeg, dan is het ook weer klote! Wat should I do ?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:06 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
waarom een kut actie? komt altijd van pas toch? Desnoods knoop je er een tekkel van.
waarom verstoppen?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:10 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja waar moet ik ze verstoppen is de hamvraag! En als ik ze aanneem en er niks van zegt gaat mijn zus ervan uit dat ik ze wel wil. En als ik er iets van zeg, dan is het ook weer klote! Wat should I do ?
Over een week een leeg doosje op de keukentafel zetten.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:10 schreef Argo het volgende:
[..]
Ja waar moet ik ze verstoppen is de hamvraag! En als ik ze aanneem en er niks van zegt gaat mijn zus ervan uit dat ik ze wel wil. En als ik er iets van zeg, dan is het ook weer klote! Wat should I do ?
Volgende keer alle biertjes in een emmer ijs doen ofzo.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 17:48 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Jah gister middag biertjes voor het voetballen enzobier was gewoon warm
Haha, hier in Susteren hetzelfde.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:14 schreef L.no het volgende:
[..]
Dat kan je horen idd.
Bij de grens wonen.
Dan liever België. Heb ik geen last van getoeter denk ik.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:16 schreef Refurb het volgende:
[..]
Haha, hier in Susteren hetzelfde.
Maar kan je altijd nog kiezen, of België of Duitsland.
Je bent'r zo.
susterenquote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:16 schreef Refurb het volgende:
[..]
Haha, hier in Susteren hetzelfde.
Maar kan je altijd nog kiezen, of België of Duitsland.
Je bent'r zo.
Hmm het zijn er naar schatten een stuk of 80 ?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:11 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
waarom verstoppen?
en hoeveel zijn het er? ik heb altijd 3 in m'n broekzak, je weet nooit wie je tegen komt
Dat zou pro zijn!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:11 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Over een week een leeg doosje op de keukentafel zetten.
+3quote:
Op je 18e hoef je je toch niet meer te schamen voor condooms?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:47 schreef Argo het volgende:
[..]
Hmm het zijn er naar schatten een stuk of 80 ?
[..]
Dat zou pro zijn!
[..]
+3
Stuur ze maar naar mij, die gaan nog wel op.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 18:56 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Op je 18e hoef je je toch niet meer te schamen voor condooms?
En als je je er echt voor schaamt en ze niet hoeft,zet ze hier in V&AMaar de actiemet het lege doosje over een week is leuker
In het westen kun je niet buiten zitten door de smerige lucht daarquote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:00 schreef Klonk het volgende:
ik ben jaloers op het westen, hoe heerlijk lijkt het me om nu 16 graden buiten te hebben, lekker afkoelen in plaats van binnen en buitenshuis even warm...
Zodra ik geld heb wil ik ff naar Terneuzenquote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:03 schreef Klonk het volgende:
nah, Zeeland is ook lekker hoor
en daar is het nu 17 graden, ik hou van mijn huisje maar waarom is het zo beroerd geisoleerd, gelukkig volgend jaar een grote renovatie van de woningbouw uit
eindelijk een geisoleerde zolder
Hier 17.6 gradenquote:Op zaterdag 3 juli 2010 19:00 schreef Klonk het volgende:
ik ben jaloers op het westen, hoe heerlijk lijkt het me om nu 16 graden buiten te hebben, lekker afkoelen in plaats van binnen en buitenshuis even warm...
Brood? Salade? Pasta?quote:Op zaterdag 3 juli 2010 20:05 schreef Argo het volgende:
Loop ik naar beneden, vraagt mijn moeder wat ik met die condooms moest. Wtf... Ik heb echt mijn dag niet!
Weet iemand iets simpels om te eten ? Ik heb nog niks gehad ik ben geen goeie kok, ik kan nauwelijks pannenkoeken maken. Maar de vorige keer dat ik die maakte werd ik misselijk omdat ik ze niet goed gaar had gemaakt!
Broodquote:
Het is wel koeler nu, dus niets basta.quote:Op zaterdag 3 juli 2010 20:35 schreef Argo het volgende:
[..]
hitte =kut daarmee basta
[/quote[quote]Op zaterdag 3 juli 2010 20:35 schreef Argo het volgende:
[..]
hitte =kut daarmee basta
Hoi!quote:Op zaterdag 3 juli 2010 20:39 schreef Turquaz52 het volgende:
hoi![]()
Ben Turq, beetje verlegen![]()
Ik moest me melden van Argo..![]()
iig, ik kom uit Venlo..
Ik kom ook uit Venloquote:Op zaterdag 3 juli 2010 20:39 schreef Turquaz52 het volgende:
hoi![]()
Ben Turq, beetje verlegen![]()
Ik moest me melden van Argo..![]()
iig, ik kom uit Venlo..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |