abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_83588589
Vlindur: hier geeft de babyfoon ook vaak ene hogere temp aan als hij lang heeft aangestaan. Hij staat eigenlijk altijd aan en dan wordt hij zelf al wat warmer denk ik.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 21:44:43 #27
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_83588630
pfffff warmmmmm; ik kom ook ff binnenvallen; nachtdienst gehad; 3 uur geslapen. Bekkentherapeut, KDV, voetbal kijken en BBQ en nu net Evie om 21 uur op bed gedaan en die was helemaal gesloopt.. overdag kon/ wilde ze niet slapen door de warmte en net heb ik dr met lauw water gewassen, papfles gegeven en alleen in dr pamper in dr zomerslaapzakje in bed gelegd, en het was direct stil...
en mama is ook helemaal maar voldaan...


ahhhh lente wat zie je druit zeg! die pokken worden steeds meer? heeft ze dr nog veel last van Sserpente?

en ahhhh lieve Rienk en Isabeau hebben lekker samen gespeeld... zo leuk!!!
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
  vrijdag 2 juli 2010 @ 21:48:09 #28
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_83588787
Vlindur, neenee, niet slechte moeder! Zulke dingen zijn gewoon verrot lastig eruit te krijgen.. Ik heb zo even geen tips voor je, wel dikke -en!

Lente! Och meisje, bij het openen van dit topic was deze foto het eerste dat ik zag en ik schoot er meteen van vol ook Wat sneu! Ssserpente, fijn te lezen dat de jeuk wat minder wordt, maar bah, wat naar zeg! Zo erg heeft Stef het helemaal niet gehad.. voor jullie beiden!

Esmee aan het eten

Rienk en Isabeau

@ Slapen: Stef slaapt nu in een romper, verder niks. Nouja, een luier erbij natuurlijk. We laten het raam dan open tot wij zelf gaan slapen en de ventillator aan (met de aanzuigkant naar het raam en dan de blaaskant de kamer in). Het is er op het moment 27 graden, maar dat loopt nog wel iets op in de loop van de avond

Tevens: hoi! Long time no see! De afgelopen dagen was ik weer even bezig met van alles (voornamelijk bijtrekken van een concert eigenlijk ). Hiero gaat het allemaal wel goed, Stef komt sinds gisteren voorúit met kruipen (ca 1 meter per kwartier, maargoed ) en is lekker druk. Hij is ook weer lekker bezig met zijn inner hooligan, hij heeft gisteren zo hard tegen de spijlen van de box geschopt dat één van de steunblokjes waar de bodem op rust ertussenuit is gevallen, dus dat ging van *schop* *KLAP!!* "whèèèèèèè!!" Ben me lamgeschrokken. Hij zat uiteindelijk anderhalve minuut later alweer te spelen, maar ik heb nog zeker een half uur mijn hart in mijn keel gevoeld. Daarnet toen hij in bed lag heeft hij ook een pieterpeuterstukje snoer van de babyfoon ontdekt dat niet was weggewerkt, dus daar heeft hij aan zitten peuteren tot de babyfoon verschoof en er een muziekdoosje van het plankje boven zijn bed zijn bed in is gedonderd. Dat was "WHÈÈÈÈÈÈÈÈ" in het kwadraat, zeg maar.. En niet slapen dus ook, tot zonet

Helmpje gaat erg goed, hij heeft er niet echt last meer van. Hij zweet zich nog wel aardig rot met dat ding, maar 's-morgensvroeg gaat 'ie op en als hij gaat slapen gaat 'ie af. We wilden gisternacht ook proberen een nacht met helmpje op, maarja.. In het ziekenhuis werd gezegd dat de helm niet 's-nachts opmag in het geval van een buikslapertje. Drie keer raden wat Stef sinds een week doet.. Beetje jammer, juist 's-nachts is een lange periode.. Maargoed, we blijven proberen en we zien wel enzo.

Verders iedereen een dikke , ik heb nog muchos bij te lezen!
3!
pi_83588866
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 21:43 schreef Claudia_x het volgende:
Misschien kun je tussendoor een keer zijn temperatuur opnemen, Vlindur, gewoon om te kijken of die inderdaad niet hoog is? En de romper uitlaten scheelt natuurlijk alweer een laagje! Heeft hij echt een deken nodig of voldoet een laken misschien ook?

Ik begrijp heel goed dat je hem in zijn Puckababy laat slapen, hoor, en ik heb ook serieus overwogen om op zo'n Maxi over te stappen. Nachtrust is zo belangrijk voor jezelf en ook voor je baby. Misschien is hij er op een bepaald moment zelf echt aan toe om zonder te slapen. Toch wil ik je deze informatie niet onthouden van de Puckababysite:

"Als de baby deze reflexen meer onder controle heeft, begint hij ook met het verder ontwikkelen van gericht grijpen, rollen, optrekken, zitten en staan. Deze ontwikkelingen zijn ingrijpend voor een baby omdat ze eraan moeten wennen en hiermee moeten oefenen. Vaak zie je dat als een baby zich kan optrekken dat hij dat ook doet in bed. Dat brengt onrust met zich mee, maar die onrust heeft wel degelijk een functie en is altijd tijdelijk! Alle ouders maken mee dat hun kind in bed steeds gaat staan en dan gaan huilen omdat hij niet weet hoe hij terug moet. Door wel steeds te gaan staan, leert hij hoe hij ook weer moet gaan zitten. Vaak maken ouders zich hier zorgen over, maar dat is absoluut niet nodig! De baby heeft dit nodig om zich goed te kunnen ontwikkelen en zich de nieuwe "trucjes" eigen te maken."
Hij Heeft de deken echt nodig ja, anders blijft ie schoppen. Hij heeft net ook weer een uur met zn armen los gelegen en hoe moe hij ook is, hij gaat niet slapen.

Morgen ga ik weer oefenen en uiteindelijk moet het ook wel goed komen. Maar cold-turkey overstappen doe ik gewoon niet En straks om 23:00 halen we hem toch uit bed voor de laatste fles. ik zal dan nog wel even temperaturen.

Nu ga ik gezellig doen, ik ben al weer voor gek verklaard dat ik met dit weer zit de nerden

♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_83588917
Die Stef, wat een dondersteen! Ivan komt nog steeds niet echt vooruit met het kruipen. Ik vraag me nu al zolang af hoe lang het in vredesnaam nog kan duren. Hij kan breakdancen als de beste en hij gaat er per ongeluk bij achteruit, maar vooruit - ho maar.

Ik heb vandaag wel voor het eerst interesse in optrekken gezien!
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 21:54:44 #31
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_83589023
Haha, Claudia, dat breakdancen inderdaad Zó schattig! Die opperste concentratie op dat koppie dan ook he? Ik ben ook wel benieuwd wanneer het nu écht kruipen wordt, dat proberen/kikkerhupsen/opdrukken/rekken/strekken/etc. doet hij nu ook alweer even En optrekken! Bodems omlaag dus?
3!
pi_83589176
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 21:50 schreef Vlindur het volgende:

Maar cold-turkey overstappen doe ik gewoon niet
Je hebt groot gelijk! Het is misschien ook wel fijn om te lezen dat de onrust erbij hoort en tijdelijk van aard is. Je schreef dat Rienk ineens aan de rol was en dat is vast geen toeval. Met die nieuw verworven superkrachten worden allerlei dingen ineens veel interessanter dan slapen!

En je bent géén slechte moeder! Dat soort dingen moet je niet denken, hoor, je hebt juist het beste met Rienk voor en jij kent hem als geen ander. Oververhitting kan vrij tricky zijn, heb ik begrepen, maar als hij in zijn nek niet te warm aanvoelt dan zal het toch ook wel goed zitten? Ik ga zelf denk ik morgen ook maar eens tussendoor temperaturen.

Leuke foto's van Rienk en Isabeau trouwens.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:00:08 #33
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83589208
Wat lief Claudia, dankjewel .

En Vlindur, ook een heel dun lakentje kan je heel strak spannen toch (sorry als dat al gezegd is, heb niet alles meer gelezen)? Ik weet vooral dat je een baby niet te warm mag kleden, dat dat gevaarlijker is dan te koud bijvoorbeeld, omdat ze door de hiite wegzakken en geen signaal van onbehagen meer geven... Maar goed, ik ga af op de hitte hier in huis, en bij jullie is die blijkbaar toch beduidend minder. .


En ze moeten sowiewso hun armpjes vrij hebben vanaf het moment dat ze kunnen rollen. Dus dan mag een pucka niet meer. Ik weet ook hoe spannend die overstap is, mijn dochter sliep ook in zo'n ding. Maar echt, gewoon doen, hij went er echt aan .
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:00:37 #34
38223 Takkembah
Beetje gek en raar
pi_83589222
Oh Vlindur nee zeg gek!

Je ziet hier maar weer dat iedereen het anders doet en dat iedereen ook een beetje twijfelt....

Ach we gaan dadelijk gewoon tegelijk allemaal sjekken
Alexa en Seth zijn lief
See everything; overlook a great deal; correct a little
pi_83589257
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 21:54 schreef Incantrix het volgende:
En optrekken! Bodems omlaag dus?
Hij trekt nog niet op, hoor! Ik heb alleen maar de interesse gezien. Nu hij zich voort kan bewegen komt hij natuurlijk op allerlei interessante plekken en die wil hij ook wel eens vanuit een andere hoek zien. Maar optrekken moet ik eerst zien voor ik het geloof. Desalniettemin is het misschien geen gek idee om de bodem in box en bed helemaal omlaag te doen. Hij is de laatste paar dagen ookal zo ontzettend bezig met de spijlen in het bed.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:01:43 #36
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83589262
En ik wil je natuurlijk ook helemaal niet het gevoel geven dat je een slechte moeder bent.
pi_83589328
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 22:00 schreef Groofsken het volgende:
En ze moeten sowiewso hun armpjes vrij hebben vanaf het moment dat ze kunnen rollen. Dus dan mag een pucka niet meer. Ik weet ook hoe spannend die overstap is, mijn dochter sliep ook in zo'n ding. Maar echt, gewoon doen, hij went er echt aan .
Hier kan ik nog aan toevoegen dat je met Rienk terwijl je langzaam de Puckababy afbouwt 'tummy time' in kunt lassen in de Puckababy. Dan leert hij wat hij kan doen als hij bijvoorbeeld per ongeluk op zijn buik terechtkomt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:08:30 #38
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_83589493
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 22:01 schreef Claudia_x het volgende:

[..]

Hij trekt nog niet op, hoor! Ik heb alleen maar de interesse gezien. Nu hij zich voort kan bewegen komt hij natuurlijk op allerlei interessante plekken en die wil hij ook wel eens vanuit een andere hoek zien. Maar optrekken moet ik eerst zien voor ik het geloof. Desalniettemin is het misschien geen gek idee om de bodem in box en bed helemaal omlaag te doen. Hij is de laatste paar dagen ookal zo ontzettend bezig met de spijlen in het bed.
Ow, haha, ik loop meteen wel hard van stapel Maar ik denk dat wij dat binnenkort ook maar gaan doen jah, better safe then sorry enzo Wel leuk hoor, die verkenningstocht zo

En

Níet googelen op oververhitting.. Nu kan ik niet meer normaal slapen zo lang het warm is buiten Pfff, en constant maar denken dat dat helmpje eigenlijk asap op zijn koppie moet 's-nachts.. Nu durf ik al helemáál niet meer! Nouja, misschien maar beter dat hij op zijn buik is gaan slapen. Hoef ik ook niet te twijfelen, ofzo
3!
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:11:35 #39
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_83589615
Oh Groofsken wat lief zoals je dat vannacht gedaan had! En die foto van R in de kinderstoel

Vlindur dat dekentje hebben wij ook en ik vind het meer een verdikt laken hoor. Het is een soort dun gehaakt van katoen toch?

Esmee ligt nu (met een oorverdovend Faithless op de achtergrond ) te slapen. Ben benieuwd hoe lang het duurt. Ze draagt nu trouwens een romper en ze heeft een dunne slaapzak aan. Vannacht gaat het toch ook afkoelen? Toch? Alsjeblieft?

Rienk en Isabeau. Wat zijn jullie leuk samen!

Wat fijn dat het goed gaat met het helmpje van Stef

Kruipen doet Esmee nog niet, maar op 1 of andere manier schuift en rolt ze zo dat ze toch de hele kamer door kan. En gisteren zei ze meme tegen me. Vast een toevalstreffer, maar ik smolt
pi_83589696
Vlindur, je bent geen slechte moeder, je doet wat jou het beste lijkt. Alleen jij kent ‘m toch? Als z’n ruggetje nat is, heeft ie het toch wel erg warm idd. Heb je geen lakentje dat je strak over ‘m heen kunt spannen? Als je een lang laken pakt en dat dwars over ‘m heen trekt, kun je ‘m goed strak onder het matrasje proppen. En als je dan ook nog z’n romper uit doet, moet het prima zijn, toch?

Volgens de babyfoon is het 30 graden op Lente d’r kamertje. Ze ligt in een rompertje met korte mouwen en een zomerslaapzakje.

Groof, ik had jou foto nog niet gezien toen ik postte. Brood is slaapverwekkend. Die bos haar ook van ‘m!

HadieTrix, daar ben je weer! Wat kan Stef hard schoppen dan joh! En die babyfoon, hij is wel lekker bezig, hè? Slaapt ie nu wel dan? Fijn dat het helmpje goed gaat! Zit ie nu niet meer zo scheef dan? En die drukplekken bij z’n slapen?

Oh en Stef kruipt, wat goed! Op de laatste foto’s die je postte leek ie ook vooruit te komen.

Haha, Rienk en Isabeau, wat een stel. Die tweede foto is leuk!

Groof, ik las van de week dat het erg goed schijnt te helpen om een limonadefles met water te vullen, deze in de vriezer te zetten tot het bevroren is en dan voor de ventilator te zetten. Misschien een idee? Iig veel sterkte vannacht!

Lente heeft de waterpokken idd best flink te pakken, volgens mij. Hoewel ik weinig vergelijkingsmateriaal heb. Ze concentreren zich ook vooral tot d’r gezicht, bovenrug en borst, verder heeft ze nauwelijks ergens pokken. Gelukkig zijn ze flink aan het indrogen. Ik ben ook wel blij dat ze ze nu heeft ipv als ze ouder is. Nu heeft ze er amper aan gekrabd.
pi_83589723
Oh, en Claudia, wacht maar, dat kan echt heel snel gaan ineens.
pi_83589853
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 22:08 schreef Incantrix het volgende:

Níet googelen op oververhitting.. Nu kan ik niet meer normaal slapen zo lang het warm is buiten Pfff, en constant maar denken dat dat helmpje eigenlijk asap op zijn koppie moet 's-nachts.. Nu durf ik al helemáál niet meer! Nouja, misschien maar beter dat hij op zijn buik is gaan slapen. Hoef ik ook niet te twijfelen, ofzo
Slaapt Stef verder wel makkelijk, dus dat je hem niet in hoeft te stoppen? Dan zou hij zijn warmte natuurlijk ook juist via de onderkant kwijt kunnen met helmpje op. En maak je geen zorgen, we wonen in Nederland dus deze warme dagen zijn heel beperkt.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_83589917
Ik vind de waterpokken van Lente er ook zo zielig uitzien! Maar ze is er dan inderdaad wel vanaf. Ik heb ooit een avondwandelvierdaagse moeten missen door de waterpokken en was daar echt ontroostbaar om.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_83589977
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 22:08 schreef Incantrix het volgende:

[..]

Níet googelen op oververhitting..
Denk niet aan een roze olifantje!

Begrijp ik het goed dat Stef als ie op z'n buik blijft slapen niet 's nachts het helmpje op mag? (het lukt me niet om 'helmpje' in één keer goed te schrijven. Ik draai altíjd de medeklinkers om). En moet ie in totaal dan langer het helmpje dragen?

Stiem, wat lief. Wie weet, zegt ze het vaker.
pi_83590019
Foto's van Rienk en Isabeau en een foto van R die tot de laatste kruimel van zn brood geniet

Iris heeft nu een romper en een zomerslaapzakje aan. Zonder slaapzakje durf ik niet zo goed, dan zou ik eerder nog de romper uitlaten. Maar het is niet snikheet op haar kamer, wel warm, maar het kan zo wel gelukkig. Ben bang dat ze zonder slaapzak niet gaat slapen en ook een beetje bang dat ze misschien bedenkt dat ze eruit kan klimmen, want ik zie haar overal voor aan die kleine klimgeit...
Ze zegt mamama, maar geen idee hoe bewust ze ervan is dat ik dat dan ben...
Wel zegt ze heel vaak bij het voorlezen "kah kah" bij de eend en toen ik vanavond alle eendjes zwemmen in het water zong, zei ze ook "kah kah" dus ik denk dat ze dat wel bewust doet of ze timed haar toeval wel heel goed . En ze stapt steeds vastberadener en als ze het lopen niet ziet zitten dan gaat ze op haar knieën in de turbo of op handen en voeten... Ik denk steeds dat ze dan op gaat staan, maar dat heeft ze nog niet bedacht.
Grappig om te zien hoe ze heel geconcentreerd haar evenwicht zoekt na elk stapje .
Valt t op dat ik trots ben?
Fake it till you make it...
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:22:11 #46
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83590029
Ik heb dus net mijn zoon maar uit bed gehalld, ondanks niet nat van het zweet, alleen luier aan en ventilator, voelde hij toch erg war aan, vind ik. Wat blijkt 38.8 .

Wat nu?

Is hij oververhit? Maar hij kan toch niet van een temp van 33 graden, zelf 38.8 krijgen?

Is hij ziek? paracetamol?
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:22:41 #47
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_83590050
quote:
Op vrijdag 2 juli 2010 22:20 schreef Ssserpente het volgende:
Stiem, wat lief. Wie weet, zegt ze het vaker.
Nou Linde was er jaloers om en die zegt nu elke keer als er geluid uit Esmee komt "nee je moet Linde zeggen! Lin-de!"
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:23:26 #48
272309 Groofsken
De goeie ouwe zak.
pi_83590073
Srepente, R sliep niet, hij dook op zijn tafeltje om met zijn mondje de laatste kruimels op te eten.

En dank voor de tip Ga ik zeker doen.
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:24:07 #49
95408 Incantrix
0118 999 88199 9119 725....
pi_83590111
Ssserpente, na anderhalf uur prutsen hebben we hem uiteindelijk wel weer in slaap gekregen jah En in dat kader moest ik zo zelf ook maar eens trouwens En ja, hij is écht bezig! Het helmpje is nog wel wiebelig, maar in overleg met de orthopeed hebben we er een paar tussenstukjes uitgehaald en het riempje strakker gemaakt en nu is het qua drukplekken en draaien/wegzakken wel beter En jah, hij kwam al wel van zijn plek af eerder, maar dat was een soort van rol-wiebel-kikkerhups waarbij hij meestal achteruit of zijwaarts ging. Gisteren ging hij écht in de kruipstand, en dan knietje voor knietje.. En ondertussen om zich heen kijken met zo'n enórm glunderhoofd, zó lief Gek joch

Claudia, hij slaapt inderdaad makkelijk in dat opzicht. Of eigenlijk: als je hem instopt heeft hij alles dat hij weg kan trappen al weggetrapt voor je de kamer uitbent In dit geval niet zo erg dus inderdaad.. En ja, gelukkig wel zeg, pfff.. Nouja, we kijken het gewoon nog ff aan met de helm, ik ga zo even bij hem kijken om te zien hoe hij erbij ligt. Wil het ff goed bijhouden zeg maar
3!
  vrijdag 2 juli 2010 @ 22:24:09 #50
40180 Stiemie
20-07-2007
pi_83590114
Oei Groofsken geen idee. Even binnen heel voorzichtig en langzaam af laten koelen bij de ventilator en dan kijken of zijn temperatuur zakt?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')